כפיר אדרי, פשוט בושה שיש לנו כדורגלנים כאלה במדינה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏12/9/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

להחליף קבוצה...? לא לא נראה לי.....

פשוט תנסה להפנים שמשה אוחיון זה משה....

אדום בנשמה זה לירן...

אני יודע שזה קשה, אני מבין אותך אבל קצת חזרה על החומר ואתה כבר תידע את זה. אל תתייאש.

2. AFC Member

די לשחק אותה כאילו רק אתמול התחילו לקלל שחקני כדורגל. זה נהוג בכל המגרשים בארץ ובעולם, אז מה אתם פתאום נזכרתם למחות כנגד זה?

כן, כדורגל זה משחק שמעורבים בו המון רגשות. אף אחד לא יגיד לי שאין לי לגיטימציה לקלל את גד זאבי, למשל. למרות שאני לא מבין למה אוהדי ב"ש כועסים על אדרי (חלאס כבר עברו שנתיים ותכל'ס הוא לא עשה לכם כלום, בית"ר ירושלים באמת קבוצה יותר גדולה מהפועל ב"ש), שחקני כדורגל צריכים לקחת בחשבון שברגע שהם נכנסים לענף הזה אז יקללו אותם.

אז אתם מצדיקים את זה שאדרי הלך עם אחיו וחבר שלו לאיים על אוהד, הרחיקו אותו ממכוניתו, קיללו את אחותו המנוחה ובסופו של דבר אפילו קרא לכל החברים סוחרי הסמים שלו שיעזרו לו? נו באמת.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש הבדל בין לקלל מהיציע לבין לקלל ככה מול הפנים באמצע הרחוב זה כבר לא קשור ליחסי שחקן-אוהד. זה צריך להיות קשור לאיך צריך להתנהג בן אדם עם כבוד.

וכמו שאמרתי למשה.

נראה אותך אם היית שחקן ומישהו היה בא אלייך ומקלל את אמא שלך, את אחותך, את החברה שלך ואת אבא שלך וכו' אתה לא היית מגיב לו? הרי ברור שכן, כמו כולם.

4. alexHBS Member

דבר ראשון ליהי את לא מכירה את צחי ..
    את לא יודעת מה היה שם ,
    אני הייתי עם צחי בתחנת משטרה כשהוא התלונן ..
    הוא לא היה הולך סתם ומתלונן אם זה לא היה חשוב לו או שהוא נפגע מזה או לא יודע מה ..

למה לחי פקס היה מותר להתלונן נגד שטראובר על האגרוף ? ( וכן היה אגרוף .. חבר שלי טוב היה עד ) ולצחי אסור היה למה ?
    כי צחי הספיק ללכת לפני שהוא היה חוטף מכות מאדרי אח שלו וחברו שהיה איתם גם ..

איך אתם יכולים להצדיק שחקן עבריין נרקומן שמחפש נקמות אישיות ?!?

שחקן שקילל את אחותו המנוחה של צחי ואחרי שצחי אמר לו שהיא נפטרה התשובה של שני האחים הייתה " לא איכפת לי אני אזיין אותה " ...

אתם לא מתביישים ?

אל תשחקו אותה כאילו אף אחד לא קילל פה שחקן במשחק !
    איך אתם הייתם מרגישים אם אותו שחקן שיקללתם היה תופס אותכם יום אחד ברחוב ומאיים עליכם וכמעט ומכה אותכם ?

ולירן והראל ... עזבו את זה שאתם מצדיקים את אדרי אבל לא לנטור לו טינה על זה שהוא ניהל משא ומתן באותו זמן שהוא שיחק בב"ש ?
    ועוד אחרי זה אמר לנו שאנחנו קבוצה קטנה ...
    להזכירו אנחנו היינו אלה שהרמנו אותו מהקרשים ( נרקומן זבל ) ..
    היה בטח זרוק באיזה רחוב כל היום מזריק לעצמו ...

ובני ... לא אנחנו לא נשכח ולא נסלח .. כפיר אדרי אצלנו מחוק כמו שיוסי בניון ושרון אביטן ..
    אנחנו נקלל אותו ביציע בפנים לא חשוב אבל הוא עוד ישמע את אוהדי הפועל ..
    וליהי .. גם את תשמעי את " הכבוד " שאנחנו רוכשים לו .. בבלומפילד מול כל האוהדים המתרוממים שלכם .

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה ומשה פשוט צמד חמד..אוהדים נשמה..
    יש לי הרגשה שדווקא לירן יותר מייצג את האוהדים של באר שבע..
    מה אכפת לכם מאדרי?כולה שחקן שעזב אותכם..אפשר לחשוב..

ותאמין לי שאם מישהו היה בה ומקלל אותך מול הפרצוף שלך אתה היית עושה אותו דבר כמו כפיר אדרי..
    אני יודע משהו אחד..שאם אתה עושה משהו שאסור..תצפה לקבל על זה עונש..לא קיבלת..זכית קיבלת.אשמתך..
    אני יודע שאם עכשיו אני אדפוק נפקדות..אני אקבל על זה עונש...אם אני אגנוב אני אקבל על זה עונש..אז האוהד החמוד והטלית שכולה תכלת הזה..הוא קילל בן אדם מול הפרצוף..אז סבבה..מה הוא ציפה באמת שאדרי יעשה אם הוא מקלל אותו בפנים..

תפסיקו לעשות את עצמכם טיפשים..קילתתם מישהו..תצפו לזה בחזרה..

6. alexHBS Member

כפיר אדרי שחקן כדורגל !!!! הוא צריל להיות יותר אחראי !!!

האוהד הזה קילל נכון אבל אדרי שמר טינה ושנה אחרי בא ואיים עליו !!

אני מאחל לכל אחד פה בפורום שמצדיק את אדרי ************************

איזה כיף זה יהיה...

[עריכה:אל תגזים!ריינמן]

7. ליהי Member

ממש בוגר.ממש.

8. alexHBS Member

בוגר צודקת .

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב בואו נסביר פעם אחד ולתמיד את הפרשה.
    היה משחק בין בית"ר ירושלים להפועל באר שבע באשקלון.
    לאורך כל המשחק קיבל אדרי קללות מ3000 האוהדים של באר שבע, באשקלון השחקנים יורדים לחדרי הלבשה ליד היציע של האוהדים.
    בירידה להפסקה כ50 אהדים(צחי בינהם)ירדו לגדר וקיללו את אדרי, אדרי הבחין בחלק מהם.
    לפני מס' ימים זיהה אדרי את צחי כאחד מהאוהדים שירדו לגדר וקיללו אותו באותו משחק, לא דובר על זה שצחי בא לאדרי וקילל אותו, או שבמקרה מסוים צחי קילל את אדרי פנים מול פנים, דובר על זה שאדרי זכר את צחי כאחד מהמקללים באותו משחק.
    ואז אדרי מנע ממנו להיכנס למכונית, קילל אותו,איים אליו וכדומה.
    השאלה כאן היא יש לשקנים לגיטמציה "לסגור חשבון" עם אוהדים שקיללו אותם במשחקים.
    שוב, מחוץ למסגרת הכדורגל לא היה שום קשר בין צחי לאדרי, צחי קילל את אדרי רק בזמן משחק הכדורגל.
    וליהי, צחי לא ביטל את התלונה סתם כי הוא שינה את דעתו בנוגע לנושא, אלא בגלל איומים על חייו מצד עברינים.

נ.ב
    reignman הבאנו שאתה מנהל, מישהו קילל ועבר על חוקי הפורום, זכותך לערוך את הודעתו, אבל להוסיף לו מילים שהוא לא אמר(האיחול המטומטם ששמת לו)לא היה במקום, הוא קילל, תערוך, אבל אין לך זכות להוסיף לו להודעה דברים שלא נכתבו.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שלא הסברתם את עצמכם קצת יותר טוב..זה משנה את התמונה..ברור שאדרי יצא חרא..

נ.ב-צודק..