כמעט ישראלי שני בסריה A:: גולסה פחד וחזר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏31/1/10.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום הבדל.

אבל למה ציפית... כאשר קבוצות הפרמייר ליג זוללות בחזירות כשרונות מכל רחבי תבל, מרסקות בגופם המלוכלך, נוטף הכסף את אחד מעמודי התווך של המשחק (מחלקות הנוער), שהקורבנות לא יתגוננו? תחילה נסיון ההתגוננות היה בפניה לעזרה לגוף מפקח, אך זה (הן אופ"א והן פיפ"א) התגלה כמשרת שרוקד לצלילי החליל של אותה מערכת קאפיטליסטית בה בעל ההון הוא בעל הכוח. והחוק, גם הוא משרת אותו. נותרו שתי ברירות, או להפוך לאסקופה הנדרסת של הפרמייר ליג ולהפנות, בחפץ לב, גם את הלחי השניה, או בכדי לשרוד, לשחק את המשחק. זה עצוב ומיאש, ברם בסיטואציה שנוצרה בה הדג הקטן נאכל על ידי הדג הבינוני והבינוני על ידי הגדול והגדול על ידי הדג העוד יותר גדול, דומה שאין ברירה. אני סבור ובטוח שכל אדם שאוהב את המשחק, לא אוהב את שהכדורגל הפך למאבק השרדות ממין שכזה, כולל את אותה לאציו שהיתה בדיצה ועונג מוותרת על גולסה אילו מאקדה היה נשאר אצלה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/10
  2. THE STRETFORD END Member

uri

כל התיאורים שלך על "קבוצות הפרמייר ליג זוללות בחזירות כשרונות מכל רחבי תבל, מרסקות בגופם המלוכלך, נוטף הכסף את אחד מעמודי התווך של המשחק"
    מאוד מרגשים,
    אתה יודע,ככה הרגישו קבוצות מרחבי אירופה
    כשהכסף הגדול הסתובב בליגה האיטלקית שיכלה להביא דאז כל אחד שחפצה בו
    ובלי קשר לגיל השחקן,בלי להתחשב בליגות האחרות וביוקרה של המועדונים,ברמה של הליגה ובאוהדים של אותן הקבוצות באותן הליגות!
    אז אלו היו תנאי המשחק,הליגה האיטלקית היתה מפוצצת בזרים ובזרים הכי טובים
    וכל השאר התמודדו ושרדו עם הכלים והשאריות שהאיטלקיות השאירו להן,
    היום התנאים שונים וכל אחד מנצל את כוחו כפי שיש לו.

ולכן וכמו שכתבתי,לאציו עשתה זאת,ניצלו את החוק לטובתם,שיבושם להם,
    עד שלא יהיה חוק אחר,שימשיכו לעשות זאת,
    בטבע החזק מנצח,
    פעם לאציו היתה החזק ולכן הכוכב האנגלי הכי גדול לפני כמה שנים,גאסקווין עבר אליה כי טוטנהאם לא יכלה לעמוד בתנאים שלאציו הציבה,
    כיום לאציו חלשה יותר אז יונייטד לקחה לה את מקיידה ולאציו עושה זאת לחיפה עם האחים גולסה.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

THE STRETFORD END

בחלק הראשון של דבריך אתה מערבב שני תהליכים שונים לחלוטין זה מזה במהותם. רכישת שחקנים זה חלק אינטגרלי, בלתי נפרד ממשחק הכדורגל. שדידת מחלקות נוער, זהו חלק שלא רק שלא קשור למשחק, להפך, זה מרסק אותו.

באשר לחלק השני, הדבר הראשון שכתבתי שמה שעשתה לאציו לא שונה ממה שעושות קבוצות הפרמייר ליג (רק אם מבודדים את המקרה, הרי מחלקת ההנוער של לאציו טרם התמלאה בזרים), ככה שאין צורך לחזור על כך שוב. בדברי הסברתי שלדידי זהו תהליך בלתי נמנע לצורך השרדות (ברמות הגבוהות לפחות) שנצרכים לעשות מועדוני הכדורגל לאור המצב.

4. THE STRETFORD END Member

uri

נכון,רכישת זרים זה חלק בלתי נפרד מעולם הכדורגל
    רק שהתהליך ההוא של רכישת הזרים ע"י האיטלקיות היה בעוצמה ובאיכות שלא היו קיימים קודם לכן
    בעולם הכדורגל וזה ריסק קבוצות,ליגות ואוהדים אחרים.
    האיטלקיות העמידו סטנדרטים שונים מהמקובל דאז גם בנוגע לשחקני רכש כי היה להם את הכסף והכוח לעשות זאת,ללא עוררין,רק מה,
    מאז העולם השתנה,עולם הכדורגל השתנה,התנאים השתנו,תנאי המשחק שונים
    ועכשיו תנאי הכוח באים לידי ביטוי ממדינה אחרת ובמישור שונה.

אני מאוד שמח שלא כמו כמה קודמים לך,לא חיפשת תירוצים לגבי האם מעשה לאציו שונה במהות שלו
    ממעשה קבוצות אנגליות שונות.

5. Jose Mourinho Member

אתה לא צריך לקרוא לי "קודם לו", אין לי בעיה שתזכיר פה את שמי, אתה יכול לראות את זה כתירוצים אבל אני בכנות כתבתי את מה שאני חושב על העניין הזה מכל הזוויות. אני לא תומך במה שלאציו עשתה כמו שאני לא תומך במה שהאנגליות עשו, אבל אני כן חושב שיש הבדל בין המקרים, הבדל אותו ציינתי.

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.uploadfileyou.com/files/bjwtrm52okcbgahtfpme.Xxx

7. Jose Mourinho Member

אני כבר יכול לשמוע את קארסה במשחקים של לאציו:

"Ancora Golasa, uno contro uno, Golasa, Golasa, Destro... EYAL! GO-LA-SA! Uno-Dzero" (סטייל Tre-Ze-Guet) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/2/10
  8. THE STRETFORD END Member

Zlatan Ibrahimovic

אתה לא היית היחיד ולכן ציינתי זאת כרבים ולא יחיד,אחרת הייתי מציין אותך בלבד.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייל גולאסה חזר במפתיע לארץ במקום להיות מוצג במסיבת עיתונאים רשמית במדי לאציו.
    לא ברור האם מטרת שובו ארצה היא גישור הפערים עם מכבי חיפה או דרישת שחרור במטרה לשוב במהרה לאיטליה. בכל מקרה, במהלך סוף השבוע צפויה פגישה בין השחקן לנשיא המועדון, יעקב שחר.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מה שהתחיל בקול תרועה מסתיים ככל הנראה בקול ענות חלושה במיוחד.

גולסה חזר לחיפה עם הזנב בין הרגליים כאשר הבין שחיפה מתכוונת למרר לו את החיים, לא ברור עדיין מה יהיה במסיבת העיתונאים של לוטיטו ולאציו ברומא אבל מה שבטוח שגולסה כבר ככל הנראה לא יהיה שם.

12. riquelme1 Member

עשה בשכל. מה שהוא עשה גובל בטיפשות, גם עם אתה רוצה ללכת יש צורה. לא יורקים לבאר ששתית בו, בטח לא בצורה הזאת.

קשה להאשים את הילד, הוא רק בן 18 ואני מאמין שאת ההחלטות הוא לא לוקח לבד, ומי שמדריך אותו פשוט הורס אותו. אבל אחרי שהוא שמע את הקונצנוס שיש עליו פה בארץ, לא הייתה לו ברירה, והוא עשה בשכל.

שיקבל עונש כספי, ויחזור לתלם. שיחכה לסוף העונה, הוא יגיע למועדון גדול יותר שהרבה יותר מתאים לו.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל, אם גולסה היה מצליח בלאציו זה היה מחזק את המאבק שמנהל לוטיטו נגד הגזענות. בכלל נראה לי שזאת הסיבה היחידה שלאציו התעניינה בו מלכתחילה ולא אתפלא אם לאציו תנסה לצרף שחקן ישראלי אחר בעתיד.
    קראתי את הדיון ולא מצאתי קשר בין החתמה של שחקן בוגרים ללא חוזה לגניבה של שחקני נוער שלא יכולים להחזיק חוזה מקצועני בגלל חוק בעייתי (בעזרת הצעות להוריהם שיעזרו להם לצאת לפנסיה מוקדמת).
    האם פיספסתי משהו?

14. איגור .פ. Member

אני עדיין מאחל שגולסה לא יגיע לאיטליה ,הכדורגל האיטלקי משעמם ,רדוד ,שלטון יחיד של אינטר ,מגרשים לא יפים ,קהל גזעני ,אז שגולסה יחזור לארץ להתייבש על הספסל ,כי הוא בוגד ואת הקריירה צריך לגמור לו ,קודם כל שדיהיה בן אדם אח"כ שחקן.

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/10
  15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כי הכדורגל הישראלי מרגש, מעניין, מותח, צמוד, בעל מתקני אימונים ומגרשים מהדרג הראשון בעולם...ולא נמצא בשלטון יחיד של מכבי חיפה...הכדורגל בישראל פח וגם לשחק בקבוצה הכי גרועה בסרייה אה עדיף על לשחק במכבי חיפה או כל קבוצה ישראלית אחרת.

סאן סירו לא איצטדיון מהרמות הגבוהות ביותר? האולימפיקו לא איצטדיון מהרמות הגבוהות ביותר? המגרש של סאמפ לא איצטדיון ברמה גבוהה? עזוב אתה אומר דברים על סמך 0 ראייה של כדורגל איטלקי.

לשמוע מישהו שגר בישראל אומר דבר כזה על הכדורגל באיטליה, אני חושב שגומא צריך חבר...מילא היית אומר את זה על הליגה הבלגית או היוונית. (וגם שם המצב פי 100 יותר טוב מישראל)

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/10