כדור הזהב וטקס בחירת השחקנים של פיפ"א 03/04

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י AFC, ‏13/11/03.

1. Forza Sampdoria Member

אגב , לכל המעוניינים , יש עכשיו שידור חוזר של המשחק צדקה של רונאלדו & זידאן ... ביורוספורט
    תהנו ...

2. Forza Sampdoria Member

3. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

קשר מילאן ג'נארו גאטוסו תקף היום (חמישי) את בחירתו של זינאדין זידאן לתואר שחקן השנה בעולם מטעם פיפ"א, בחירה שנעשתה ע"י 142 מאמני נבחרות מרחבי העולם.

"אם כל הכבוד לזידאן, שהוא ללא ספק אחד השחקנים הטובים בעולם, אם אני מסתכל על העונה אני שואל את עצמי: אז מה? אם הפרס היה ניתן על בסיס הכישרון, אז דייגו מראדונה היה זוכה בכל שנה בה הוא שיחק", אמר גאטוסו.

לטענת הקשר האיטלקי הבינ"ל לפאבל נדבד מיובנטוס ולחברו לקבוצה פאולו מאלדיני, שהובילו את קבוצותיהם לגמר ליגת האלופות, היה מגיע לזכות יותר מאשר לקשר הצרפתי של ריאל מדריד, שזכה בתואר בפעם השלישית בשש השנים האחרונות.

גאטוסו גם לא הבין איך הוא הצליח לקבל קולות ממאמני טורקס וקאיקוס מהאיים הקאריביים. "על מה הם ביססו את הבחירה שלהם? הייתי שם פעם בחופשה עם כריסטיאן ויירי. אולי הם ראו אותי משחק קצת ואהבו את זה. אבל איך יכול להיות שאני קיבלתי קולות ופרנצ'סקו טוטי לא קיבל אף קול?".

"אין יותר אמינות לפרס הזה, כי אין לו שום קשר לתוצאות ולמה שקורה על המגרש, אלא רק לספונסרים", קבע גאטוסו.
    נלקח מ- ONE

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הזוכה בפרס כדור הזהב:
    http://www.gazzetta.it/Foto%20Hermes/2003/12-Dicembre/22/nedved--310x210.Xxx

תגובות?
    הנרי נבחר לשני,מלדיני http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx לשלישי והפתעה...שבצ'נקו לרביעי.

נערך לאחרונה ב: ‏22/12/03
  5. נדב Member

אני לא מופתע שהוא זכה...

ככה זה הולך, לא זוכים במשהו אחד... זוכים בשני....

6. Forza Sampdoria Member

אני חושב שלנבד ולמאלדיני היה מגיע 50 - 50 לזכות ושב(ה)צ'נקו שלישי ...

7. AFC Member

שבצ'נקו? מדובר בחלוץ אדיר אבל בעונה שעברה מספר הפנדלים המנוצלים של ואן-ניסטלרוי היה גדול ממספר השערים שלו. הוא היה פצוע כמעט כל העונה - איך אתה יכול לבחור בו למקום שלישי על חשבון הנרי הנהדר?

נו, מה הפלא, רואים את האובייקטיביות הרבה של הבחירות שלך (שלושת השחקנים מהליגה האיטלקית).

8. Forza Sampdoria Member

אח שלי היקר , בוא נישאר עם דיעותינו , או קיי !?
    לילה טוב לך ולכולם

9. Reyes Member

ונדבד מצטנע: "אני לא כוכב כמו זידאן, פיגו ורונאלדו".
    http://www.marca.com/fotos03/internacional03/nedved_221203.Xxx

10. AFC Member

אז למה שפשוט לא תסביר את הדיעה שלך? אחרי הכל, זו המטרה של הפורום...

11. Forza Sampdoria Member

ככה , נדבד , שחקן מצויין , שהעלה את יובה במו רגליו לגמר האלופות ( למרות שלא שיחק בו ) ועזר מאוד לצ'כיה להגיע ליורו 2004 , ומגיע לו ...

מאלדיני ( בגילו ) נתן שנה נפלאה , ללא ספק ! הוא ונסטה פשוט ייצבו את ההגנה של מילאן , ואין למאלדיני עוד צ'אנס לזכות בפרס , אז גם לו מגיע !

ושב(ה)צ'נקו , פשוט חלוץ ענק , ויש לו העונה כבר 12 גולים בליגה , ועדיין מחשיבים את זה , כי זה 2003 !!!!

12. Max Member

שמע, לנדבד מגיע התואר, למלדיני להביא את התואר רק בגלל שהוא זקן ונתן עונה טובה זה לא צודק, ולשבצ'נקו שנה שעברה לא עשה דבר, העונה הוא פורח אבל אפילו רונאלדו עשה הרבה יותר בשנה שעברה והשנה בהשוואה לשבה, ובאמת להנרי מגיע מקום שני.

13. Forza Sampdoria Member

אבל הנרי שם שלושער באולימפיקו ( מול רומא ) , והרבה בליגה , אבל האנגלית , הקלה לעומת הספרדית והאיטלקית והגרמנית שלושער נגד אינטר לפני חודש + -
    מה עוד הוא עשה , שמגיע לו? אם כבר למקאיי מגיע לפניו

14. Max Member

אולי באמת למקאיי הגיע, אבל אני התכוונתי שלמלדיני ולשבה לא הגיע, ת'אמת הייתי אולי מביא לבופון את המקום השני, הבעיה ששנה שעברה לא הרבה שחקנים התבטאו אינדיבדואלית, ומי שכן אז לא הגיע בסופו של דבר לשום הישג כלשהו (כמו מקאיי והנרי), מה שבטוח שלהנרי הגיע יותר מלשבה ולמלדיני.

15. AleX-Del-Piero Member

לפאבל מגיע התואר אתם יודעים מה אני ראיתי בONE שאדון " פרנצ'סקו מלך רומא" טוען שלא מגיע התואר רק משום שהוא בידר את הקהל...הוא שחקן נהדר ! עם יכולות של פנומן אבל נו באמת...