כדורעף

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י valery26, ‏2/8/07.

1. valery26 Member

למה בכל הפורום אין שום איזכור לכדורעף, כאשר האלופה הוד השרון נמצאת לפני משחק היסטורי באירופה מול חרקוב האוקראינית. וומה שיותר פיקנטי זה שחרקוב זאת העיר בה נולדתי והוד השרון זה העיר שאני גר בה עכשיו.
    הגיע הזמן שגם לכדורעף יהיה דיון ואוהדים.
    ואיך אפשר לא להיזכר בגמר של השנה שעברה כשהמגר בהוד השרון היה מפוצץ ואני באתי ולא נתנו לנו להיכנס כי לא היה מקום וכך מאות אוהדים חיכו בחוץ, אבל החגיגה שהייתה אחרי הניצחון זה היה מטורף, ואי תמיד יזכור תניצחון הזה סוף סןף הוד השרון זוכה במשהו.

ואני רוצה שמישהו שמבין בכדורעף יוכל לרשום פה מי הפייבוריטיות השנה ואם להוד השרון יש סיכוי לזכות שנה שנייה ברציפות

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

עונה הבאה תהיה עונה טובה,מכבי ת''א נראית כמתחלשת ואילו הוד השרון שמצרפת את השמאלי הנהדר
    אלי אפרתי נראית שוב כפייבוריטית,אך השנה אפשר יהיה לצפות מקריית אתא לחזור שוב אל השיא שלה לאחר
    שהחתימה את ג'קי גפט שנתן עונה גדולה בהוד השרון.הברזילאי הנהדר של מכבי ת''א אלכס דימאיו ככל
    הנראה יעזוב את הקבוצה ויעבור לשחק בקבוצה גדולה ברוסיה.דרך אגב יש דיון של כדורעף,תדפדף כמה דפים
    אחורה ותמצא שם דיון קטן.

3. valery26 Member

ומה לגבי המשחק מול הקבוצה האוקראינית , האם הם קבוצה חזקה?

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אין ספק שהוד השרון יוצאת למסע קשה באוקראינה כי הרמה האוקראינית בהחלט גבוהה אך לגבי חרקוב אני
    לא יודע בדיוק,אפשר להבין בכל זאת שאם חרקוב משחקת בטורניר האירופאי הזה אז היא סיימה את הליגה שלה
    במיקום גבוה אשתקד,עם הסגל הנוכחי של הוד השרון וכמובן הצטרפותו של אלי אפרתי אפשר לצפות מהוד
    השרון להפתעה,יהיה מעניין בטוח.

5. valery Member

מתי המשחק?