כדורסל נשים

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י לילך, ‏1/11/02.

1. Fernando Cavenaghi Member

למרות אהבתי לכדורסל ואני גם נהנה ממסירה יפה או ממהלך יפה, אבל מישהו יכול להסביר לי איך אפשר להנות ממשחק שיש מקסימום שני צעד וחצי למשחק ובלי הטבעות? כמו לראות משחק ליגה גימל בכדורגל.

ועוד שאלה, איך זה שאני שומע על שחקניות מה WNBA בסידרת הגמר נגיד,ששמעתי עליהן לפני שתיים שלוש עונות ששיחקו בארץ?

2. RE-QL Member

לא רק זה... יש כאלה שמשחקות באותה עונה גם גם שם וגם פה וזה בגלל שפה הליגה היא בחורף ושם זה בקיץ לדוגמא: מוואדי מביקה למי שזוכר מרמת השרון שיחקה בלוס אנג'לס שם אם אני לא טועה

3. lirancool Member

כדורסל מעניין אך יותר "עדין" מכדורסל גברים
    אני אוהד את אליצור חולון, דעד לפני שנתיים היו אחד הקבוצות הכי טובות בליגה, עכשיו היא מועמדת לירידה, הלכתי להרבה משחקים שלה בגלל שהמגרש נמצא קרוב לבית שלי, אני זוכר את המשחק מול רמה"ש לפני שלושה שנים שהיא ניצחה אותה בנקודה, לבסוף באותה שנה רמה"ש זכתה באליפות וחולון היתה הסגנית...

4. Roy Member

אהמ אהמ.... לא רוצה להפריע לשטף הדיון הקולח, אבל אלומה גורן כן לסבית... :?

5. chaos Member

הווווווווווו
    פעם הייתי צופה מכור לזה
    כמובן שאהדתי את אליצור רמלה האימפריה עם לימור מזרחי המצויינת, וויקה רודובסקי הקלעית וסימון אדוארדס המצחיקה
    מאז שלימור עזבה לחו"ל פחות עקבתי אבל תמיד שמרתי פינה חמה בלב לרמלה
    אבל זה ממש מגעיל
    לפני כמה ימים הקבוצה של מכבי רעננה התאמנה אצלנו באצטדיון אתלטיקה בחטיבה
    וכל אחד שם
    כזאת ג'בארית
    מאחורה אי אפשר להבדיל אם זה בן או בת
    בעיקר אצל הזרות

6. לירן-ביתר Member

גביע רונקטי זה מגביל ליורוליג של הגברים לא?

7. Roy Member

לא
    גביע רונקטי מקביל לגביע השני בחשיבותו אצל הגברים...
    הבעיה שהשנה זה קצת מסובך, כי פיב"א ויול"ב שוב הסתכסכו ולא ממש עקבתי אם "גביע האלופות" שמשתתפות בו הפועל ת"א, הפועל ירושלים ובני השרון הוא המפעל השני בחשיבותו רשמית או שהוא הראשון של פיב"א....

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקור מסוים לגאווה!!! אוהדי הפועל יכולים לצחוק על אוהדי מכבי שמכבי רק ב: יורו", ואילו הפועל ב: "צ'מפיונס"...... נסו את זה, תראו איך אנשים מתעצבנים...
    אני זה.

9. לירן-ביתר Member

אני יודע שמכבי ת"א ועירוני ר"ג היו צריכות לשחק במפעל הראשון, היורוליג. והעונה איחדו
    את גביע קוראץ' וגביע ספורטה לתחרות אחת. מכבי ת"א ביורוליג ועירוני ר"ג לא כי לא היה לה
    כסף. ואמרו שהפועל ת"א החליפה אותה, אבל נראה לי שהפועל ת"א, הפועל ירושלים ובני שרון
    משחקות כמו שאמרת במפעל השני בחשיבותו, האיחוד של ספורטה וקוראץ'.

10. Forza Sampdoria Member

היה לי ( ממש אבל ממש ) משעמעם והחלטתי לראות " מה היה פה פעם "
    הוצאתי את הדיון הזה מ ( "חדר היינות" ) מרתף הפורום ...
    מה אתם אומרים על אליצור רמלה ?
    הקבוצה פשוט לא נעצרת !!! ונמצאת כבר עם 15 משחקים ברציפות ללא הפסד . כה"כ לשחקניות של טל נתן => שלדעתי , מאמן הנשים הטוב בארץ . http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

חחח , בטח ניכסתי אותן . רמלה הפסידה אתמול פעם ראשונה ...

נערך לאחרונה ב: ‏17/2/04
  11. Monika Member

תגידו,אני חייבת לדעת:מי השחקניות שישחקו העונה ברמלה?למה מוניקה וסלובסקי עזבה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx ואם העזיבו את לירון בכלל תקציב למה לא מחזירים אותה?ואיפה אמבר? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx שמעתי גם שבאה שחקנית תותחית מה-wnba זה נכון?קיצור מה הסגל!!!

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כדורסל נשים זה כל כך רע... אין מהירות, אין קליעות, זה כמו לראות ילדים משחקים כדורסל. גם ה-WNBA לא עושה לי כלום. זה פשוט לא זה - לא שוביניזם או משהו - זה פשוט לא נראה כמו כדורסל.

13. Hammers Fan Member

עובדתית, ליגת הנשים הרבה יותר תחרותית, איכותית וטובה ביחס לאירופה מליגת הגברים. ואני חושב שמבחינת נתוני קהל הפערים מצטמצמים משנה לשנה.

הזרות טובות יותר מהזרים וההצלחה באירופה היא קבועה ושיטטית, בניגוד לקבוצות הגברים (להוציא את מכבי ת"א שהיא לא קבוצה ישראלית).

רק מה, כמה שמתפארים מהיכולת וההישגים, חסר משהו לליגה הזו. כמה שהליגה לגברים מחורבנת, אין יום שאני לא אעדיף לראות גבעת שמואל -בני השרון על פני א.ס. רמה"ש - רמת-חן.

לגבי רמלה, אני מקווה שהן לא תהפוכנה למכבי ת"א של הנשים. למרות שאם יש קבוצה אחת שאני רוצה שתצליח זו רמלה (במידה ואין אף נציגה של ראשל"צ בסביבה), רק לא בהגזמה.