כדורסל נשים

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י לילך, ‏1/11/02.

1. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק הערה לפני שמתחילים לדבר, שוביניסטים שארו בחוץ, מקסימום זה יהיה דיון ביני לבין ג'סי לבין ניצן.

אז ככה, בליגה השנה יש רק 8 קבוצות: אליצור רמלה(דודה שלי משחקת שם), מכבי רמת חן, הפועל חיפהמוצקין, בני יהודה, א.ס. רמה"ש, מכבי רעננה, אליצור חולון, מכבי אשדוד. הליגה היא בת 3 סיבובים, סה"כ 21 משחקים. בסוף העונה גמר סל בין 4 הראשונות והאחרונה יורדת ליגה.

אליצור רמלה פתחה את עונה עם מאזן מושלם של 5 ניצחונות כולל על רמה"ש ולעומתה מכבי אשדוד במקום האחרון עם מאזן מושלם של הפסדים.
    אליצור רמלה היא כרגע המועמדת המובילה לאליפות, למרות שהליגה עוד ארוכה.

מה שמפתיע בליגה הזאת הוא שמשחקים פעמיים בשבוע כמעט כל שבוע.

2. Kgt1 Member

נתחיל מכך שטעית בקשר לקביעה שלך ש"משחקים פעמיים בשבוע כמעט כל שבוע" - זה קרה שבועיים רצופים רק כי הייתה דחייה של שבועיים בפתיחת הליגה.

לעצם העניין. הליגה מעניינת - וקשה לי אישית בתור אוהד של אשדוד.
    יום שני יש לנו משחק קצוות מול רמלה (שידור ייתכן) שאנחנו צפויים להפסיד בו בהפרש גבוה... ככה זה כשיש לך קבוצה כל כך לא מנוסה (ויקה רודובסקי ודי זהו). שלוש הזרות שלנו (קניה לארקין, קריסטל גיבנס וואלרי מונק) הן בוגרות קולג' ועזבו את ארה"ב לראשונה בחייהן. עכשיו עם הצטרפות שרית ארבל ננסה בכל זאת לשרוד בליגה אבל האמת הסיכויים לא גבוהים.

3. AFC Member

לא אסתיר את חיבתי הרבה לליגה הזאת. בימי שני, כשמנהלי ערוץ הספורט עדיין לא קיבלו את התקף תאבת הבצע, וחיכיתי למשחק המרכזי בערוץ 5, הייתי צופה בליגה הזאת, למרות כל הכונפות, והייתי מרותק (אגב, אני אוהד את כרמיאל). מכבי כרמיאל, א.ס רמת השרון, אליצור רמלה - כל שנה משהו חדש ומלהיב.
    אבל לצערי אין יותר משחק מרכזי בערוץ 5, כך שאני כבר לא צופה בליגה הזאת. חבל, אני מתגעגע ללימור מזרחי.

4. Julian Joachim Member

פעם, כשאס"א ירושלים היו בליגה הייתי עוקב...

עכשיו כבר פחות.

אבל אשמח לשמוע עדכונים... ולילך, מי הדודה שלך?

5. ג'רי בית הלוי Member

אה..
    אני לא כ"כ מתמצא בליגה הזאת(מה לעשות, אני בקושי מתעניין בליגת הכדורסל של הגברים), אז אתם/אתן יכולים/יכולות לתת לי מידע קצת על הליגה הזאת?
    קבוצות, מי נגד מי וכו'?

6. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

הישראלית מס' 1- אורנית שוורץhttp://smilies.sofrayt.com/1/b0/pray.Xxx

7. קופירוק Member

אני שנה שעברה די עקבתי אחרי הליגה אבל השנה נירוסופט כרמיאל קבוצתי האהובה (סופסוף אני ו-וידוקה אוהדים את אותה קבוצה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ) ירדה ליגה והיא הקבוצה האהודה עלי בגלל שכרמיאל היא העיר הקרובה אלי ביותר והמורה לספורט שלי לשעבר מאמן אותה (אלון מרלי).
    השנה אני בעד הקבוצה שהייתה מקום שני אצלי אליצור חולון כי זאת העיר ילדות של אבא שלי וכמו שאני אוהד את צפרירים בכדורגל ככה אני אוהד אותם בכדורסל נשים.

8. Julian Joachim Member

באמת?

איזה כבוד...
    אחלה שחקנית.

9. Roy Member

אךךךך
    ליגה הנשים....

בתור תושב רמת השרון אני לא יכול שלא לאהוד את הלסביות מא.ס רמה"ש.... (זאת עובדה לא ירידה או עקיצה או משהו....)

אי אפשר לשכוח את רגעי הנחת כשהגענו עד לגמר גביע הרונקטי, ובכיכר המרכזית הציבו מסך ענק, לתפארת מדינת ישראל...

10. Julian Joachim Member

מהגמר הזה אני זוכר בעיקר את השלשה מחצי מגרש בסוף המשחק הראשון שבסופו של דבר הביאה את הגביע לקנטבריה...

11. ג'רי בית הלוי Member

נוטסלגיות...
    אני זוכר שהלכנו לארוחת ערב אצל השכנים, בכמיטב המסורת של פסח(המשחק היה יום אחרי ליל הסדר), והשכן שלנו(האבא במשפחה) כמעט שבר את הטלוויזיה בגלל שקנטבריה הובילה..

וכם כבר מדברים על הלסביות מרמה"ש, אם יש דמות שאני שונא בכדורסל הנשים, זה אורנה אוסטפלד.
    כל גבר שאומר משהו שהוא נגד הדעה שלה, מסווג אצלה כשוביניסט, כל דבר אצלה זה של "הגברים השוביניסטים", על כל דבר קטן היא מתבכיינת לתקשורת, ואי אפשר לנהל איתה שיחה, בלי שתואשם בשוביניזם.
    לא משנה אם זה פגיעה בתציב, החלטה שגויה של שופט, הגרלה קשה, הכל זה בגלל ה"שוביניסטים המגעילים"

12. RE-QL Member

גם אני כמו רועי... לא ממש רוצה אבל אני בעד רמת השרון שבטח גם השנה תיקח אליפות עם גורן המצויינת וההיא גבוהה הכוסית לא זוכר איך קוראים לה...
    ואגב מה שרועי אמר זה נכון לפני כ-5 שנים כל השחקניות של רתמ השרון היו לסביות!!! וגם עכשיו מלא שם לסביות כולל המאמנת נראה לי....

13. ג'רי בית הלוי Member

לסביות מוצהרות או שחושבים שהם לסביות כמו שחושבים שאורנה בנאי לסבית?
    ואלומה גורן לא לסבית!

14. לירן-ביתר Member

זהמה שאני יודע על הליגה הזאת:
    שרמה"ש היא הקבוצה הכי טובה בליגה, והיא בערך לפני 3-4 עונות הייתה סגנית אלופת אירופה.
    שהשחקניות הכי טובות הן: לימור מזרחי, אדוארדס ואלומה גורן.
    שרמת חן עלו לליגה הראשונה בערך לפני 2-3 עונות.
    ושהפועל או אליצור רמלה לקחה אליפות לפני עונה או שתיים.

15. Kgt1 Member

חחח לירן הידען.
    הקבוצה שמסתמנת כחזקה ביותר השנה היא רמלה המובילה (שגם נצחה את רמה"ש בחוץ כבר). רמה"ש לפני מספר עונות הייתה סגנית מחזיקת רונקטי...