כדורסל נשים ישראלי

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Dennis Wise, ‏8/3/07.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד כמה שידוע לי, היא התאזרחה לפני כמה שנים. היא כבר משחקת המון שנים בליגה שלנו. לפחות 9, כי זה מספר הגמרים שלה בליגה הישראלית.

2. Pipe Member

היא כבר 12 שנים בארץ. גורביץ' עוד שיחקה בימים שלאליצור חולון הייתה אימפריה.
    אגב, שיחקה איתה יחד ברמת השרון זרה פשוט אדירה, אחת הטובות ששיחקו בליגה הזאת, קראו לה מילה ניקוליץ',לראות אותה משחקת היה משהו, פשוט שחקנית מדהימה.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיואו, איזה צמרמורת העברת בי עכשיו. הבחורה הזאת הייתה מפציצה לפחות 5 שלשות למשחק והייתה מחלקת אסיסטים כאילו זה גולות. אני זוכר לה משחק אחד שהיא קלעה 20 נקודות במחצית. אין ספק, אחת הגדולות שאי פעם שיחקו כאן.

4. Pipe Member

הדבר שאני הכי זוכר ממנה היא כדור שהיא זרקה ל-3, והוא הסתובב על הטבעת משהו כמו 6-7 פעמים עד שנכנס, זה היה אדיר.

ואת האמת, כל הזרות האלה מהטופ של הWNBA שרק באות לשמור פה על כושר, לא תורמות לכלום לליגה.
    הם גם באות על חשבון הישראליות וגם באות רק לשנה גג שנתיים מה שמונע מקבוצות לשמור על עקביות מבחינת הסגל.מה עוד שבעיקר הקבוצות הרציניות מצליחות להביא זרה ממש איכותית, והשאר שמסביבה לא שוות הרבה.
    ניקוליץ' העבירה פה הרבה שנים, גורביץ' אפילו התאזרחה, מוואדי מאביקה היא הדרק שארפ של הכדורסל נשים, ומה יש עכשיו? בשנה הבאה הג'קסונים והתומאסים לא ישחקו פה. עד שהאוהדים מתחברים לזרה, גם היא עוזבת. זה בעיתי.

5. Royrubi Member

טוב אז ככה עברה יממה מאז המקרה והנה הסיכום שלי לכל מה שקרה, קודם כל רמלה אלופה בצדק זה אין ספק באשר לכל מה שקרה עם דיאנה ואינה... זה חבל אך האופן שבו זה מצטייר אינו בדיוק נכון. אני מכיר את שתיהן טוב מקרוב, אינה אחלה בת אדם אך יש לה את השיגעונות שלה, דיאנה היא בסך הכל ילדה טובה וביישנית שכנראה משהו קרה לה.

שתי דקות מוקדם יותר עוד ישבתי עם דיאנה וניהלתי עימה ראיון סוף עונה כשהיא עזבה את האולם עליתי מחדרי ההלבשה לפרקט ופתאום צעקו לי לצאת החוצה. הגעתי ממש אחרי המקרה ואני עדיין לא מבין את השוני בין מי שדיברה איתי למי שהניפה את אגרופה לפנייה של אינה.

חבל שזה קרה כי עכשיו זה רק ילהיט את היצרים בין שני המועדונים הללו. ונסיים במילה טובה ויואל לביא [כן , כן] שבסיום לחש לי באוזן: גם האליפות הזו בשביל נילי.

6. Number 8 Member

אלי רבי, שהוליך את אליצור רמלה לזכיה בדאבל לנשים, סיכם אתמול עם הקבוצה לעונה נוספת.
    רבי גם ימשיך לאמן במקביל את נבחרת הנשים.