כדורסל :: מכבי תל אביב שוב בפיינל-פור, שוב מול טאו

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י burning soil, ‏10/7/05.

1. ReL Member

תשמעו מכבי נראית כמו קבוצת יורוליג רגילה , אין שום קבוצה באירופה שהיא יותר טובה ממנה, כשהיה להם את שאראס הם היו פשוט גדולים על היורוליג , ועכשיו הם שווים לכל הקבוצות , יכולים לנצח ולהפסיד בכל משחק נתון.

סולומון הוא פשוט לא השחקן שמתאים למכבי , הוא שחקן אגואיסט שהתאים להפועל ירושלים שהיו בנויים עליו , אבל פה במכבי יש את באסטון פארקר ווציץ' , הוא כל משחק קולע את ה20 נקודות שלו אבל זה לא שווה כלום כי אין לו כמעט אסיסטים , הוא סיים את המשחק אתמול עם אסיסט אחד !! הוא רכז גאד דמיט ! וזאת הבעיה של מכבי .

2. שגיא Guest

סלומון דווקא עשה את שלו במשחק הזה. 28 נקודות לא הולכות ברגל. מי שהיה חסר זה דווקא השלד מהעונות שעברו. חוץ מבאסטון שהיה טוב, מכבי סבלה מחולשה של פארקר, וויציץ' ובורשטיין ולכן הפסידה, כי היא קבוצה טובה יותר מפילזן. מכבי קבוצה חדשה ולכן יכול להיות שיקח לה זמן להתחבר. נכון שהם נתנו כבר הבלחות עם משחקים טובים, אבל אי אפשר לצפות שקירק פני כל הזמן יעלה מהספסל ויתן 20 נקודות. אותו דבר גם לגבי ארנולד.

ברגע שזה יתחבר, ואני מאמין שזה יקרה בקרוב, מכבי שוב תהיה בלתי ניתנת לעצירה.

3. ReL Member

עוד פעם , סולומון כל משחק ייתן את הנקודות שלו , אבל זה לא עוזר, הוא כרכז אמור להביא יותר אסיסטים מנקודות, ובגלל זה פארקר לא בא לידי ביטוי .

4. barca! Member

אז מה עם הוא נתן 28 נקודות הוא רכז הוא צריך גם למסור לחברים שלו.
    שנה שעברה כל הקבוצה הייתה טובה בגלל שאראס,ועכשיו את כל הזריקות לוקח סולומון!

5. M_T_A Member

בתור אוהד מכבי שלא מתעניין יותר מדי בכדורסל אבל רואה יורוליג, ברור שיש לי צביטה בלב על כל הפסד אבל זה לא מבאס אותי בכלל.
    אחרי 2 עונות של שליטה מוחלטת באירופה שקיבלנו בהן את כל מה שרצינו(במיוחד בעונה הראשונה עם נס ז'לגיריס וה40 הפרש על סקיפר בגמר) הגיע הזמן שיחזור העיניין ליורוליג. אם מכבי לא תדלג על שלב הבתים בקלות כמו בשנים האחרונות זה יכול להיות רק טוב

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אוהד מכבי ולא כואב לי אם הם מפסידים , אבל כשהכרוז החדש (ברח לי השם שלו) הכריז שבפעם האחרונה רפי גינת יכריז על ההרכבים עברה בי צמרמורת .

רפי גינת הוא ללא ספק השחקן השישי של מכבי ת"א וכשהוא הכרוז מכבי משחקים שישה מול חמישה .

והוא חלק מהפתיחה הלא טובה של מכבי השנה.

7. George Best Member

אוי אוי אוי מה קורה לניקולה וויציץ' המניה הבטוחה בד"כ של מכבי?
    ובכלל מה עובר על מכבי??
    מוזר מאוד,אם לא יבוא שיפור תוך חודשיים-שלוש,מכבי תהיה בצרות

8. Waters Member

לקחת את העניין קשה, גינת הוא ממש לא הסיבה שמכבי נראים כמו שהם נראים והם ממש לא נראים טוב כרגע

הסיבה העיקרית היא וויל סלומון, הוא לא רכז כמו שרארס שהיה פאקטור מרכזי בעונה שעברה, סלומון לא מחבר את השחקנים כמו שצריך ויש בלגאן במשחק.

9. George Best Member

גם רפי גינת משפיע תאמינו לי
    הרבה שחקנים של קבוצות יריבות אמרו שבגלל רפי גינת הם מרגישים כאילו הם מתחילים את המשחק במינוס 5-10 נקודות.גם האוהדים מתים עליו ונכנסים לטירוף ממנו,לא סתם לא אישרו לו להיות הכרוז בפיינל פור בת"א ב2004

10. נדב מיכאלי Member

שוב מכבי מקרטעת ולא ממש משכנעת.

11. George Best Member

איך ידעתי שפעולת הניחוס תעבוד...כל הכבוד לניקולה,וגם לאיש שהחזיר אותו למשחק(אני!?)חחחחחח

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

12. George Best Member

וווואאאיי איזה מותחן,איזה שלשה של סולומון שביאה למכבי ניצחון בשיניים,באמא של השיניים כדי למנוע הפסד משפיל מול ארמאני החלשה..
    וויציץ השתפר מאוד בחצי השני והארכה,פארקר כהרגלו בינוני מינוס,כל הכבוד לניקולה וויל סולומון...
    אבל אין מה להגיד,למרות הניצחון,זה לא הולך
    מכבי חייבים להשתפר כי ניצחון עם כזו יכולת,בבית מול הקבוצה החלשה בבית זה רע מאוד..
    אבל העיקר שהאוהדים האדומים(הקומוניסטים)שוב חשבו שמכבי הולכת להפסיד ובסוף אכלו אותה(כרגיל).
    שבוע טוב..

13. הרצליה Member

ניצחון מתוק עם הרבה מזל.

14. נדב מיכאלי Member

משחק גדול שהוכרע עם הרבה מזל
    סלומון קלע שלשה מהסרטים שהצילה אותו ואת מכבי.
    אבל עדיין מכבי השנה לא כמו שהיתה בשנים הקודמות

15. שגיא Guest

פארקר הוא הדבר היחיד שחסר למכבי. בלי בורשטיין מכבי יכולה להסתדר, אבל בלי התרומה העצומה של פארקר זה קשה, ואנחנו נוכחים לדעת את זה כל משחק מחדש שפארקר ממשיך ביכולת החלשה שלו ולא תורם הרבה למשחק של מכבי.

וויציץ', מאז תחילת העונה, מעמיד את עצמו במעמד על מבחינת הסנטרים האירופאים. הוא זורק, קולע מבפנים, קולע מבחוץ (באחוזים טובים), סוחט עבירות, תופס ריבאונדים ואולי הכי חשוב - בעל ממוצע אסיסטים של רכז מצויין. הוא בעל יכולת כדרור מדהימה ביחס לשחק בגודל שלו והוא פשוט מסוגל לעשות הכל על המגרש, ללא ספק השתפר מאוד בלא מעט אספקטים במשחק שלו, והוא לעיתים אף מחפר על חסרונו של שאראס (באסיסטים) ועל חולשתו של פארקר (בנקודות). פשוט שחקן ענק.