כדורסל - הישראליות באירופה 2019/20

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏28/9/17.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתה טוען עץאת כל החירטוטים האלה על סמך זה שבהרחבת היורוליג לעוד שתי קבוצות יכנסו באיירן מינכן ואלופת צרפת.
    באיירן היא מועדון על בספורט האירופי וכוח עולה בכדורסל האירופי. במונחים הכלכליים של היורוליג, היא עדיפה על ירושלים. השם לבדו שווה יותר.
    אלופת צרפת - שוק גדול מהישראלי, מסורת של קבוצות צרפתיות במפעל שלא נמצאות שם ממש כרגע, אז רוצים להחזיר.

אתה יכול להתבאס, זה בסדר, אבל אפשר למצוא לזה הסברים, זה לא מחדל וזה לא מצביע על שום דבר חוץ מזה שכרגע ירושלים לא ביורוליג.
    הפועל ירושלים היא לא מעצמה אירופית שמחדל שהיא לא ביורוליג. גם אם זכתה ביול"ב לפני 15 שנה והגיעה בשנה שעברה לחצי גמר היורוקאפ. חלאס כבר.

הרצליה עד המוות אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

זה לא רק ההיסטוריה שלה ביורוקאפ(מה שלבאיירן אין) אלא גם האולם המפואר והקהל הגדול, שגם ילך ויגדל עוד יותר אם ירושלים תהיה ביורוליג, ואני מדבר גם על צופי כורסא שזה נתח שוק מכובד (ויש איזה קבוצה מסויימת שמפחדת מזה)

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

באותן הודעות גם כתבתי שהליגה פרטית ונכללים גם שיקולים כלכליים עם שיריונים. דיברנו בכלל על שיטת דירוג.
    אתה לא יכול לקחת חצאי הודעות ולבנות סביבן הכל.

4. DRORIKO Member

אני עובר עכשיו על הדיון שאיתי העלה. עידן שם כאילו מכניס לו ואומר לו שאין לו זכות לדבר על היורוליג אחרי שהקבוצה שלו זכתה באליפות עם קיזוז. ההבדל הוא ששנה אחרי זה החליטו בהתאחדות לבטל את הקיזוז. למעשה כשנוהל הדיון כבר לא היה קיזוז. לעומת זאת היורוליג לא רק שלא ביטלה את החוסר ספורטיביות היא גם העמיקה אותה מאז עם השיטה החדשה. מצחיק אותי גם שליאור בכלל השווה בין היורוליג לצ'מפיונס ליג שהיא "חוסר ספורטיביות בהסוואה" די דחילק רבאק ליאור לא מתאים לך השטויות האלה

5. Telkiyski Member

מה חצאי עובדות? אתה טוען שם בתוקף שליורוליג יש שיטת דירוג לליגות (דהיינו המשתתפות במפעל נקבעות לפי הישגים ספורטיביים. מצאת אותה אגב? עברו 4 שנים), ופתאום פה אתה טוען ש"מעולם לא טענת כך".
    זה מגוחך.

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/17
    DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

וכמו שטענתי היום, גם אז טענתי שהיורוליג לא ספורטיבית. מה הקשר לטימטום שרשמת לגבי שמעון פרט להטרלה הרגילה שלך? שום דבר. תודה שהזכרת לי למה אני ממעט לבקר כאן. תודה.

Sent from my D2303 using Tapatalk

7. Telkiyski Member

אגב קבלו תיקון, גם עמודים 14-20 אדירים.
    למשל בתחילת עמוד 16 אורימור מספר ששיטת הדירוג הליגות של היורוליג לא מוםיעה באינטרנט ושאין מצב שהיורוליג לא מפרסם קריטריונים של דירוג ליגות.
    ענק.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

היום היורוליג פי כמה יותר לגיטמית מפעם. פעם באמת שלא הייתה אלטרנטיבה. היה קשה לבוא בטענות לאנשים שמבחינתם הקבוצות הכי טובות משחקות בליגה סגורה ואי אפשר לשחק באף מסגרת. רצית לשחק באירופה ופשוט לא יכולת ואני מבין את הבעייתיות.

אבל מאז הרבה מים עברו ופיב"א כמה לתחיה, איגדה מסביבה לא מעט ליגות (כולל הישראלית) והרימה את ליגת האלופות. ככה שאלופת ישראל (ראשון לציון שיחקה שם, ירושלים בחרו להשאר ביולב) משחקת שם. בכלל ליגה לא רעה בכלל - הבית של חולון כולל את קרשיקה שטחנה את אפס אנדולו שבוע שעבר ועוד קבוצות מעניינות. באבניט שזכתה בגביע הטורקי אחרי ניצחונות על קבוצות יורוליג שם ועוד ועוד.
    בעיקרון אין פה "אירופה" סטייל הכדורגל שיש ליגה קבועה אחת ועוד ליגת משנה וזהו. יש פה כמה ליגות לכמה "בעלים" שונים. יש את היורוליג והיורוקאפ שהן בבעלות הפרטית של יולב ויש את ליגת האלופות ופיב"א קאפ שהן בבעלות פיב"א.

אולי זה לא "להיט" אבל יש בזה כמה יתרונות. קבוצות כמו חולון יכולות לעשות עונה אירופאית שיכולה לשדרג אותה ואת הקהל שלה ולשחק נגד קבוצות ממש נחמדות. גם הרצליה משחקת באירופה. זה טוב. כמה שיותר קבוצות של הליגה שישחקו באירופה מבחינתי.

Captain Canada ו-shlomydavid אוהבים את זה.
  9. DRORIKO Member

@Roma זוכר בזמנו ששאלתי אותך אם ליובנטוס יש מועדון כדורסל? אז מסתבר שיש רק שזה בליטא :) מעניין מה יקרה אם יום אחד הם יפגשו את ירושלים, זאת תהיה דילמה קשה את מי לאהוד :)

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הם בבית של חולון באלופות. שלשום היה משחק יובנטוס נגד מונאקו בליגת האלופות. ממש יכולת להתבלבל ולחשוב שמדברים על כדורגל. מונאקו קרעה אותם ב40 הפרש. אגב, קבוצה טובה מונאקו.

חולון (עם כבר אז כבר) הפסידה למורסיה הפסד מרגיז אחרי שהובילה כל המשחק. שבוע הבא חולון נגד מונאקו. פאלקאו פותח? @idans10

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

שלילי, חזר עייף מחגיגות ההעפלה ;-)

Sent from my D2303 using Tapatalk

12. DRORIKO Member

אני מחכה שתבוא לחולון, אני אבוא לעודד עם החולצה של דל פיירו חחחח

13. Telkiyski Member

ליגת האלופות של פיבא אכן נחמדה מאוד.
    עדיין היורוליג מפעל סגור ועדיין טרנטו יכולה לקחת אליםות באיטליה, ראשון יכולה לקחת בישראל וזה לא ייתן להן כלום.
    זה ביזיון שזה המצב.

זה כמו שלסטר תיקח אליפות באנגליה ולא תשתתף בצ'מפיונס.

14. גלץ Member

אני מקווה שיוגרלו בבית G למרות שהוא לא קל.

מבית F לא מאמין שבני הרצליה עולה(פארבר מהונגריה שעשתה צרות לקרשיקאה במוקדמות, שרלרואה לשעבר ביורוליג ומינסק מסוכנת)[/QUOTE]

ובסוף חוק מרפי קורה ובני הרצליה מקבלת את מינסק, שרלרואה ופהבר ההונגרית.
    בית קשה. שיהיה בהצלחה לדאוסון וחבריו, הם בהחלט צריכים אותה עכשיו.

shlomydavid אוהב/ת את זה.
  15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אלופת איטליה וגם ראשון לציון משחקות בליגת האלופות. הרי אם פנאתנייקוס וברצלונה היו עוברות לליגת האלופות היית אומר שזה אחלה אבל בגלל שהן נמצאות בליגה אחרת אז זה לא שווה. אבל זה לא עובד ככה. הקבוצות שאנחנו מחשיבים "טובות" אולי נמצאות ביורליג אבל אלופת ישראל הולכת בסופו של דבר לליגת האלופת (יש לה אפשרות, ירושלים וויתרה. ראשון הלכה). ולכן זה מבחינתי סביר.

זה כמו שלסטר כן תשחק בצמפיונס. פשוט בארסה וריאל לא יהיו שם הם יהיו בליגה פרטית שהן הקימו. יש דברים שלא בשליטתך.

כל עוד אין אלטרנטיבה - מסכים. ברגע שיש? לא מבין את הבעיה. אתה זוכה לשחק באירופה נגד יריבות אירופאיות. מה לעשות שאירופה מפוצלת בין 2 איגודים.חלק מהקבוצות באלוםות הן קבוצות שיכולות לשחק ביורוליג גם אם השם לא סקסי. אם מחר היורוליג יחליט שיאללה אלופת ישראל בפנים כולל ראשון לציון ולמחרת בארסה ריאל ופאו יעבור לפיבא אתה תגיד לא זה לא בסדר עכשיו אני רוצה שאלופת ישראל תשחק בצמפיונס ולא ביורוליג.

זה מה יש.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

shlomydavid אוהב/ת את זה.