כדורסל - הישראליות באירופה 2019/20

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏28/9/17.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד אחד מדובר רק במשחק בודד, מצד שני אני קורא גם בתקשורת על כביכול חוסר שביעות רצון בין המאמן לשחקנים. בעיניי זו יכולה להיות בעיה.

עד כמה סטודמאייר חסר? אתה מדבר על חסרונו של קינזי, אבל לדעתי אמארה היה לפני עונה אולי השחקן הכי חשוב בקבוצה.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

קינזי היה ועודנו השחקן הכי חשוב של ירושלים. זה פשוט - הוא מגן בשביל כולם. הוא פשוט שומר מצויין שברגע שלא משחק כל מגדל הקלפים ההגנתי של ירושלים מתמוטט. התקפית היא מאוד מוכשרת איתו וגם בלעדיו. אבל אין לה הגנה. רק עכשיו אנחנו רואים שקינזי שמר בשביל כולם שנה שעברה.

תוציא את השמירה המכרעת שלו בגמר על דיברתולומיאו וחיפה אלופה.

Roma אוהב/ת את זה.
  3. גלץ Member

מתי בני הרצליה מוגרלת בבתים ביורופקאפ

4. Roma מנהלים

אמארה היה עוגן הגנתי בצבע בלבד וכמו שאמר הרצליה עד המוות (ארז?) קינזי היה חיית הגנה שמדביק את כולם. ליד קינזי גם דייסון, קרטיס ושאר השחקנים השתפרו הגנתית.

אנחנו קבוצה מאוד רכה, אבל אני מאמין שיהיה בסדר. לגבי התלונות והתקשורת? לא למדת לא להאמין לספינים האלו? ישראלים שולחים את כתבי החצר להתחיל להרעיל את האוהדים. למזלנו יש לנו בעלים שפשוט זורק על התקשורת ואוהדים שהבינו איך עובדת התקשורת והחיבור המיוחד עם השחקנים הישראלים שמטנפים כל פעם שרע להם.

הלפרין מזמן צריך לפרוש, אליהו יכול להישאר בתנאי שיבין שהוא שחקן רוטציה 8,9 באירופה כי בכל זאת בליגה הוא יכול לתרום. בר ויוגב עוד שחקנים סבירים.

5. DRORIKO Member

אל תתמם

6. shlomydavid מנהלים

זו לא בדיוק הגרלה, יותר שיבוץ של 3 קבוצות לבתים שכבר קיימים.
    הנה הם:

Group D: Basic-Fit Brussels (BEL); Egis Kormend (HUN); Keravnos (CYP), TBD
    Group F: Alba Fehervar (HUN), Tsmoki-Minsk (BLR), Proximus Spirou (BEL), TBD
    Group G: Belfius Mons-Hainaut (BEL); Demir Insaat (TUR); Sigal Prishtina (KOS), TBD

השיבוץ יעשה הערב בשוויץ.

צרות בי-ם: ג'רלס והאוול מתוסכלים מתפקודם.

הפועל ירושלים: אכזבה מהיכולת, דאגה מהישראלים אחרי ההפסד בליטא.

http://www.up2me.co.il/images/37268435.Xxx

הערב: מכבי ת"א פותחת את עונת היורוליג בבאמברג. קיין יערוך בכורה. תומאס: "הקבוצה הזו מספיק טובה".

מאמן באמברג, אנדראה טרינקיירי: "למכבי תל אביב יש כל המרכיבים של קבוצה גדולה".

סגל שכולו הימורים: מכבי תל אביב פותחת עונה עם סגל חסר ניסיון.

* המשחק יועבר בשידור ישיר בספורט 5, החל מ-20:55.
    * אולפן מיוחד לקראת המשחק יפתח כבר ב-20:00.

גלץ אוהב/ת את זה.
  7. Roma מנהלים

ניר קפלן די כבר די... לא הפסדנו מספיק כדי שכבר תיצור משבר יא משועמם.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. גלץ Member

אני מקווה שיוגרלו בבית G למרות שהוא לא קל.

מבית F לא מאמין שבני הרצליה עולה(פארבר מהונגריה שעשתה צרות לקרשיקאה במוקדמות, שרלרואה לשעבר ביורוליג ומינסק מסוכנת)

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/17
  9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

להתמם על מה? תסביר את עצמך כמו בנאדם נורמלי. לא הבנתי מה אתה רוצה ממנו ואיך הוא קשור להפועל ירושלים. אז, מה?!?!?

Sent from my D2303 using Tapatalk

10. DRORIKO Member

למכבי יש המון כח ביורוליג כמו שכולנו יודעים, לזה תוסיף שאם ירושלים תהיה ביורוליג זה יאיים על מכבי, היא גם תנגוס לה בנתח השוק המקומי וגם בהילה ההיסטורית של "הנציגה הבלעדית שלנו באירופה". ואני כבר לא מדבר על תרחיש שירושלים תסיים מעל מכבי שזה חלום הבלהות ברחוב הירקון. בוא נגיד שאם על הכף נמצאות ירושלים ובאיירן מינכן אנחנו יודעים טוב מאד לאיזה כיוון שמעון ידחוף. תפסיק להתמם קיצר.

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תגיד לי, מה אתה מזיין במוח? בוא נתחיל בזה ששמעון לא היו"ר של ירושלים. לא היו"ר של ירושלים. לא, בדגש ענק על לא היו"ר של ירושלים. למה לפאקינג עזאזל הוא צריך להתאמץ בשביל קבוצה יריבה, ועוד כזו שהקהל שלה דואג.לקלל אותו נון סטופ? שנית, תשתדל להגיב פחות עד לא להגיב בכלל אם אין לך מושג. לא בכל נושא אתה חייב להדחף. אז אם בטעות פיספסת את ה-46364225 הודעות שלנו פה לאורך השנים בנושא, אז יש מחליט אחד והוא ברתומאו, שהחליט על ליגה סגורה. לא ספורטיבי, אבל זה מה יש. הווה אומר, שאם מבחינתו מכבי בליגה ארצית אטרקטיבית יותר מירושלים אלופת ישראל, היא זו שתוזמן, לא משנה כמה סלטות, אתה, אלון בלון או מזרחי יעשו באוויר. ברור מספיק או לתרגם לך לאמהרית?

Sent from my D2303 using Tapatalk

12. DRORIKO Member

אם זאת ליגה סגורה אז למה מכניסים את באיירן ועוד איזה קבוצה מצרפת?ובמה הן עדיפות על ירושלים?

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/17
  13. גלץ Member

עידן אני לא מבין למה מגיע לו שתתקוף אותו אישית. זכותו להביע את דעתו

14. DRORIKO Member

כי כמו כל המכביסטים הוא שפוט של שמעון מזרחי. מבחינתם הוא אמא תרזה ואוי ואבוי למי שמעיז לבקר אותו. לכל מי שנמצא מחוץ לבועה שלהם ברור שמזרחי שם רגל לירושלים.

15. DRORIKO Member

אגב הטינופים שלו לא עושים עלי רושם, גם אני הייתי טרול עד לפני כמה שנים והשתמשתי בשפה יותר חריפה. אבל אתה יודע מתבגרים עם השנים. גם לעידן זה יקרה(אני מקווה)