כדורסל - הישראליות באירופה 2019/20

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏28/9/17.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגע נראה שווילבקין יהיה בסדר. ספרופולוס אומר שגם נגד ריאל הוא סבל מאותה בעיה: התכווצויות בשוק. נקווה לטוב, אבל זה לא משהו שימנע ממנו לשחק שבועות...

2. גלצ Member

הוא בספק לברצלונה. מה אני אגיד לך.. מקווה שמכבי לא תחווה תבוסה כואבת שתוריד לה את כל האוויר בהמשך המפעל

3. גלצ Member

כל הכבוד לנס ציונה. מאזן של 0-5 זה מרשים מאוד. ניצחון בקפריסין 85:74 והבטחת המקום הראשון.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. Jefecito Member

רק לי היריבה של הפועל ירושלים היום מביאה לי חשק לאכול?

yakov_y אוהב/ת את זה.
  5. גלצ Member

חחחח
    אגב יש להם מאזן של כמעט 40 אחוז משלוש. יהיו הרבה הפגזות הערב.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@גלצ
    מקווה שלא לוקחים יותר מדי סיכון עם ווילבקין. הוא האיש הכי חשוב שלנו בהתקפה. בלעדיו לא נראה לי שננצח את ברצלונה, אבל עדיף לאכול תבוסה ללא סקוטי מאשר הגארד ישחק ויחמיר את הבעיה. העונה ארוכה...אגב, אם נכנס למערבולת שלילית בגלל משחק אחד, אז אנחנו לא כאלה טובים. בכל מקרה אני מכוון את הקבוצה לפלייאוף, לא לפיינל פור כמו ברצלונה או מילאנו.

נראה מחר אם ישחק או לא.

גלצ אוהב/ת את זה.
  7. Roma מנהלים

שונא יריבות ספרדיות, הליגה הכי איכותית באירופה ובקלות וכל קבוצה שם מסוכנת. א.א.ק אתונה הפסידה אתמול בבית, חייבים לנצל זאת אחרי המפלה שבוע שעבר.

אצל הקבוצה שגורמת ל-Albiceleste חשק לאכול משחק ידידנו מאילת אשתקד, טוקוטו.

שלושת הזרים המצוינים של אילת אשתקד התקדמו מאוד, ברימו לירושלים, ברייאנט למכבי וכאמור טוקטו לליגה הספרדית. לנזל סמית' שנחתך עקב פציעה הגיע גם להפועל תל אביב בזכות ולא בחסד.
    חתיכת פגיעה של הצוות המקצועי באילת עם הזרים.

נחזור שוב לטוקוטו, הוא מתאים בינגו לחולון עם האנרגיות שלו של הקהל.

גלצ ו-Jefecito אוהבים את זה.
  8. גלצ Member

יש לירושלים בית משוגע ביותר.
    באנביט מנצחת את בורגוס ואת וכטה בגרמניה, וכטה מנצחת את אאק אתונה בחוץ, פאו אורטז מנצחת בספרד את בורגוס. שום תוצאה לא לפי ההיגיון, מה שאומר שגם ירושלים חייבת להביא איזה ניצחון חוץ כזה ומצד שני זה גם אומר שלשמור על הבית מפני הפסדים יהיה קריטי.

9. yakov_y YNWA

האיש שאחראי לזרים האלה הוא צביקה מנדלייב, נתנייתי, לשעבר עבד באליצור נתניה ואוהד מכבי נתניה כמובן כדורגל וסל.
    כיום הוא הסקאוטינג של חולון, איש צמוד לדרוקר.

טוקטו לא זר שובר שיווין, גם לא סמית׳, זרים מעולים.
    בריימו זה בינגו מטורף.

10. yakov_y YNWA

1. הזרים של ירושלים בדאבל פיגרס ובכלל מספרים מפחידים באלופות, לוקט ? 2.5 נק׳ ב-25 דק׳ בממוצע, עלוב.
    2. הסגל של י-ם מרשים, המשחקים פחות. כמה עצבים אני מקבל בכל משחק על קטש.
    3. אמרתי כבר סגל ישראלי קצר, מצד שני סגל טוב בכללי.
    4. קופשאס חייב להירשם לליגה ולשחק הרבה יותר, קאזינס חייבים לקבל החלטה, נרשם לליגה או עוזב את הקבוצה, אי אפשר לייבש אותו ככה.

11. גלצ Member

ירושלים חלשה כל כך.
    אפילו ראשלצ נתנה פייט מכובד אצל סגנית צרפת וירושלים שוב נראית כמו כלום במשחק חוץ נגד קבוצת חלק תחתון בספרד. נראה לי שהבעיה אצלי, מה אני מצפה למשהו בכלל.

12. yakov_y YNWA

51-26 בריבאונד לספרדים.
    העיקר שלושת הגבוהים עם הסייז, זלמנסון - לוי - קופשאס לא רואים דקות.

אידיוט קטש, זאת לא הליגה הישראלית, אתה לא רואה בעיה בריבאונד ? לא צריך תרגילים לפתור את זה, הפיתרון היחיד הוא סייז שיש לך בסגל ואתה לא משתמש בו.
    שיא השיאים בטימטום ההחלטה הזאת, בושה.
    ניצחונות, הפסדים, כל משחק אני רואה את ירושלים ומקבל עצבים כאילו זאת נבחרת ישראל עם אי קיו לא קיים, מעניין כי את שתיהם מאמן בנאדם אחד.

13. Roma מנהלים

נקודות כמו תמיד:
    - שמעתי מספיק מחמאות על ברימו, שיתחיל להתאפס על עצמו, כבר שלושה משחקנים מסריח את הפרקט ועוד מוסיף חטא עם עבירות מפגרות. התאהב בזריקה הנוחה מהשלוש, שיתחיל להילחם מתחת לסלים בשביל זה הביאו אותו.
    - תומאס התאושש ממשחק השפל מול ת"א והציג אחלה של משחק אבל גם חייב להיות יותר יציב.

תוסיפו את זלמנסון וקופשאס ואנחנו פשוט לא יודעים מה נקבל מהגבוהים שלנו בכל יום נתון, לא מצב אידאלי. מנגד מכבי יודעת בדיוק מה היא תקבל מבלאק, כהן, אייסי והאנטר. יתרון אדיר לצהובים בעמדות הפנים ברמה שאנחנו לא יכולים לסגור.

- עודד קטש מכביסט בדם, אין דרך להסביר את ההחלטות של המאמן הזה מניהול רוטציה ועד פסקי זמן. אני רוצה אותו בחוץ, לא מעניין אותי הגביע שעברנו קבוצות חלשות בדרך לתואר. מאמן זר ועכשיו.
    - בר טימור שוב מיובש ללא סיבה אחרי שהיה מצוין נגד הפועל תל אביב.
    - אין צורך להפוך לקבוצת זרים אם לא משתמשים בהם, 7 זרים יש בקבוצה ובפועל משתמשים רק בחמישה.
    - קופשאס וקאזינס צריכים להירשם לליגה אם מאמנים בהם ואם לא שישלחו אותם הביתה ויביאו זרים אחרים שמאמינים בהם.
    - הישראלים אומנם לא תורמים אבל לא באמת מאמנים בהם, אי אפשר ככה. קטש מאמין בגדול רק בחמשת הזרים שרשומים לליגה וכל השאר כמו רכבת הרים. בישראלים זה פשוט בלאט ועוד שלושה שצריכים לקבל דקות שבלאט נח.
    - ג'יקובן בראון מלך, באמת שאני לא מצליח להתחבר לשום שחקן בקבוצה הזאת חוץ ממנו וטימור אבל הוא לא שחקן בקבוצה אלא מחלק מגבות ו"קפטן".
    - הקבוצה הספרדית מעולה, עשתה לי חשק להמבורגר, זזתי לקנות.

נ.ב. - גיא הראל מלך, אסור לנו לעלות מול מכבי כי אנחנו נתבזה. גם אם יקדימו את המשחק או ידחו את חולון אנחנו צריכים לסרב לעלות.

14. DRORIKO Member

ירושלים באמת הפסידה לקבוצה בשם בורגוס? מה שבוע הבא? היא תפסיד לקבוצה בשביל בורגר קינג?

15. כינוי כי הכח זהו כח

בהנחה שנס ציונה תקבל ניצחון טכני על הקבוצה האוסטרית שלא הגיעה לארץ היא הבטיחה את המקום הראשון בבית שלה (וגם אם לא במקרה של משחק חוזר היא צריכה לנצח בבית את האוסטרים החלשים).
    בהנחה שהיא מסיימת במקום הראשון היא תפגוש בשלב הבתים השני את מי שתסיים בראש בית G ששם הם יוכלו לקבל את קלוז' או יינסיי (במחזור האחרון יש ביניהן משחק ברומניה על ראשות הבית כרגע הן במאזן דומה של 4-1) ובנוסף לבית של נס ציונה תעפיל מהמקום השני קבוצות מבית D ומבית F.
    כרגע המצב בבית D הוא שאוראדה הרומנית ו- Bahcesehir College הטורקית במאזן 4-1 כשכרגע אוראדה הרומנית היא במקום השני.
    בבית F המצב קצת מסובך.
    1. טימוסקי מינסק (3-2, +19)
    2. קייב (3-2, +6)
    3. לבסקי לוקויל (2-3, -22)
    4. דניפרו (2-3, -3)
    במחזור האחרון טימוסקי מינסק תשחק נגד קייב בבלארוס ודניפרו תארח באוקראינה את לבסקי לוקויל, דברים יכולים להתהפך שם יהיה מעניין ועקרונית זה בית די חלש לדעתי.
    השנה אין יורדות מהאלפות ליורופקאפ כך שאחרי שלב הבתים השני מתחיל שלב רבע הגמר, נס ציונה יכולה להגיע מאוד רחוק השנה יש לה קבוצה איכותית מספיק ובנוסף אין עלייה ענקית ברמה אחרי הדחות של קבוצות אחרות משלב הבתים של האלופות.