כדורסל - הישראליות באירופה 2019/20

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏28/9/17.

1. Bobby Pires Member

לא יודע מה אמרו בשידור, קליין בקושי הלך נגד נהריה, גם לשבת על הספסל באיזשהו שלב הוא לא הצליח ועזב.
    כל שאר הדברים שכתבת זאת כבר ביקורת יותר לגיטימית מהטענות על זה שקליין לא טס, אבל זה הסגנון משחק של דן כבר כמה שנים, לטוב ולרע
    השנה הוא נפל קשה עם דקוואן ושמחון שלא פוגע אז הצרות בולטות יותר

2. yakov_y YNWA

דקוואן ג׳ונס ממש לא נפילה, שחקן התקפה קטלני, קלעי טוב, שחקן הגנה לא רע, קצת אנוכי אבל, לדעתי זה יותר מנטלי התקופה האחרונה שלו אבל שחקן התקפה עם איכות, שליטה בכדור, אחד על אחד, קליעה כמו שאמרתי, שחקן התקפה מעולה.

הפוטנציאל עם ג׳ונס לא קרוב למימוש נכון אבל בפלייאוף הוא יגיע, קורי וולדון לדוגמא שחקן עם תקרה מסויימת במשחק ההתקפי שלו, ג׳ונס שחקן ההתקפה הכי טוב שיש לקבוצה הזאת להציע.

עמית שמחון שיפר הרבה דברים במשחק שלו ועדיין שחקן מוגבל, ברור לגמרי שהעונה הקודמת שלו היא סטיית תקן כמו העונה של רפי מנקו באילת בקדנציה הקודמת.
    בכל מקרה, שמחון מהישראלים הטובים בליגה, חוזה יקר ושחקן דומה לפניני בסגנון המשחק אבל שחקן ישראלי מצוין.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו, השיעמום בהיכל נגמר. באתונה יש דרמה לא קטנה...

4. yakov_y YNWA

פחות מ-5 דק׳ לסוף היה 11 לפנת׳, 18 הפרש סיום רבע ראשון וסל מטורף של רודי פרננדס.
    חשוב מאוד שפנרבחצ׳ה תנצח את מילאנו, המשחק של מכבי ת״א יהפוך במשחק הבא ללא רוולנטי לטורקים וזה חשוב מאוד.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפנר יש יתרון על צסק"א? ההפרש כרגע רק ניצחון אחד. כתבתי כבר בדיון השני, פאו ימשיכו הלאה. הפסד מעצבן מבחינתם, אבל הם יגמרו את השלב בבית מול בודוצ'נוסט.

6. yakov_y YNWA

פנרבחצ’ה הבטיחה את המקום ה-1, חדשות טובות.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בהחלט יכול לעזור למכבי, אבל ההרגשה שלי היא שפספסנו את הרכבת. מה שאהבתי לראות היה בסוף המשחק שהאוהדים קראו בשמו של ספרופולוס. בעיניי הם מבינים שעם ספאחייה לא היינו מגיעים למחזור האחרון עם תקווה ליותר משחקים באירופה. לאבד את האליפות מכבי תמיד יכולה, אבל מבחינתי היווני ממשיך בעונה הבאה.

8. גלצ Member

יש לה יתרון. פנר ניצחה את צסקא 4, צסקא ניצחה אותה 2.
    אמונה, ניסים.. אין לי בעיה עם זה, אבל תכלס זה נראה כאילו הם יחזיקו שם מעמד 3 רבעים במקרה הטוב. היווני יכול להמשיך מבחינתי גם בעונה הבאה, אבל לא אבכה אם לא.

נערך לאחרונה ב: ‏29/3/19
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@גלצ
    ואם לא ימשיך מי יהיה אז המועמד? אולי בלאט...? משום מה אני מרגיש שבעיית הרכז הרבה יותר חשובה מאשר עמדת המאמן.

10. Bobby Pires Member

על הנייר דקוואן אמור להיות שחקן מדהים, כל מה שרשמת באמת יש לו. בפועל תוציא את המשחק שלו נגד מכבי העונה בבית ומה קיבלת ממנו? סיבוב שני עם ממוצע של פחות מ9 נק' למשחק... (וזה הסיבוב שחולון לא הפסידה, כן?)

11. ייא Member

דקוואן אחד הפלופים הגדולים שנחתו פה. נראה שאין לו רצון להיות פה.

Bobby Pires אוהב/ת את זה.
  12. Roma מנהלים

לא יודע אם זה הרצון שלו להיות פה, הוא יודע שמחולון מגיעים לכסף הגדול מאירופה. לדעתי זה האופי שלו, קשה מאוד להכניס אותו ל"זון" ומוד רצח וגם אם הוא נכנס לטירוף זה נגמר מאוד מהר. הוא לא תוקף ודורש את הכדור באופי של המשחק שלו, ממש נחבא אל הכלים בניגוד לוולדן\וויאט שרוצים את הכדור וחוסר ביטחון זה מילה גיסה בשבילם.

---

לגבי רביעי, אני לא אופטימי. קבוצה ספרדית במשחק בית זה הקדמה להפסד קשה. צריכים לפתוח חזק מאוד, עודד צריך לעלות חמיישית רצח על ההתחלה ולא לאבד את המשחק לרגע.
    בכל משחק שהיינו צריכים מאמנים פעיל עם חילופים ופסקי זמן עודד לא בדיוק הרשים אותי, מקווה שנצליח הפעם.

13. גלצ Member

@Roma אם הם חכמים הם מראים לשחקנים וידאו של המשחקים של פאוק וונציה שניצחו בטנריפה ומגלים את תוכנית המשחק שלהם, במיוחד פאוק שהובילה באולם הזה כמעט במשך כל המשחק.

14. גלצ Member

קשה לי להחזיק ממאמן שנותן לקיין כל כך הרבה קרדיט

15. yakov_y YNWA

יש לי הרבה מה להגיד על דיאנדרה קיין, לטוב ולרע אבל הוא אחד השומרים הטובים באירופה.

יובל זוסמן גם כן שומר אדיר, הבעיה שהוא לא מקבל את הקרדיט כמו דיאנדרה.

שחקני הגנה לא מוערכים בעולם, גם לא באן בי אי, אני שופט שחקנים קודם כל לפני הגנה אלא אם כן הם עילויים לליגה שהם משחקים, לדוגמא: קרטיס ג׳רלס בירושלים.

קיין וזוסמן נגרים אבל מבחינת קליעה יובל זוסמן קלעי לא רע + פוטנציאל ליותר ועדיין לא מקבל את הקרדיט, זה מה שמוזר לי.
    קיין זה מינוס שחקן בהתקפה + הציפיות משחקן זר שמוריד לו, זוסמן לא נזק התקפי.