כדורסל - הישראליות באירופה 2019/20

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏28/9/17.

1. גלצ Member

לפי החגיגות של שחקני זלגיריס בסיום הם גם חושבים כמוך לדעתי 0-:

2. Telkiyski Member

התועלמן המחליף של גלדסטון סיפר לנו באתר הבית של רקנטי ש"אבדיה יקבל את הדקות של ריי".
    איזה דקות בדיוק?

[​IMG]https://scontent.fhfa2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/54524690_797894113923414_2444438378335174656_n.Xxx?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fhfa2-1.fna&oh=66cc226bc316c5fa9267e3f06b06b8d2&oe=5D1FE107
    https://scontent.fhfa2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/54255322_2101607946623739_5098802865334386688_n.Xxx?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fhfa2-1.fna&oh=10d98c761346ca7c72f39b9eb4eefcda&oe=5D2003A7

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

אז מה עכשיו גם את ספרופולוס תפטר? אז עם מי נשארת, כבר פיטרת בערך את כל המאמנים ביבשת.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספרופולוס צריך בכל מקרה להשאר. הוא הגיע באמצע העונה. לקח את הקבוצה מתחתית היורוליג והצליח בסופו של דבר עוד לאיים על מקום בפלייאוף. אז נכון שהוא טעה פה ושם, אבל אתמול למשל הוא נתן לדיברתלומיאו לשחק בדקות ההכרעה. האם זה היה צעד טוב? ביחד עם ווילבקין הצמד לא הצליח להשתלט על ההתקפה החלשה ומכבי שילמו על זה. אז מי יביאו במקום היווני? איטודיס? לאסו? אולי לפתות את אוברדוביץ? חבר'ה אפילו בלאט מגלה העונה סימני חולשה.

מי שצריך עכשיו לעוף אלא האנשים שבנו את הסגל הזה. זה הכל.

5. כינוי כי הכח זהו כח

דבר ראשון כל עונה כבר כותבים העונה הגרועה בהיסטוריה, אני חושב שהיא עונה לא טובה אבל כן יש סגל לעבוד איתו, יש סגל ישראלי(יחסית לישראלים בשוק) טוב עם שחקנים כמו דיברתולומאו, זוסמן וג'ייק כהן(טיוס שחקן שיש לי בעיה קשה איתו). יש זרים טובים כמו בלאק, יש שחקנים משלימים לא רעים כמו מייקל רול וקלויארו ויש זרים רעים כמו פארגו שהוא פשוט לקרוא לו שחקן כדורסל רע אחרי הפציעה זאת מחמאה ודיאנדרה קיין שמלבד הקטע ההגנתי אין לו הרבה ויש שחקני הגנה לא רעים אחרים במכבי כמו זוסמן, שני השחקנים האלה צריכים להיות על המטוס בשנייה שהעונה הזאת נגמרת(אולי אפילו כשהעונה האירופית הזאת נגמרת). ווילביקין ואוברייאנט הם שחקנים בעיתיים מבחינתי לדעתי, ווילביקין פח במאני טיים ומאוברייאנט לצד תצוגות מטורפות יש לו משחקי שפל נוראיים הרבה פעמים מרגיש שהוא תחנה אחרונה עם הכדור והוא לא יציב מדי לדעתי.

למרות כל האיומים החמודים של מכבי על לעזוב את הליגה אין סיכוי שהיא תעזוב את הליגה כי מחייבים אותה לשחק בליגה המקומית לפי החוקים של היול"ב
    ???????: ?????? ??? ???? ??????, ???? ????????

@yakov_y יש לי שאלה לי אליך אני ואתה כל הזמן מדברים על השחקנים שעכשיו עולים מהנבחרות הצעירות ועל הכישרונות שיש ואתה עדיין לא מאמין בהם וטוען שצריך להביא רק מתאזרחים? עזוב שנייה שחקנים שלא בנויים פיזית עדיין לכדורסל בוגרים כמו דני אבדיה וים מדר(שזה שהוא מצליח להיות משמעותי בכמה משחקים בליגה במאני טיים זה נטו מראה כמו כישרון מטורף הוא)

בנוגע למאמן לדעתי לספרופולוס מגיעה עוד במכבי, בסך הכל מכבי הציגה שיפור מאוד ניכר מאז שספאחיה עזב והוא הגיע, לדעתי מגיע לו לפתוח עוד עונה במכבי כי עד עכשיו הוא עושה עבודה לא רעה. אם אני מקבל החלטות במכבי אני דבר ראשון משאיר את בלאק בכל מחיר שחקן פשוט נכס לקבוצה, שוקל חיזוק ישראלי סגל ישראלי של 4 שחקנים זה פשוט קצר מדי (5 אם מחשיבים את אבדיה), נפטר מקיין ופארגו, משחרר את אובראיינט בהנחה שאפשר להביא לו מחליף ראוי ומשאיר את קלויארו ורול שיהיו שחקנים משלימים בין הזרים. לצד ווילביקין הייתי מביא רכז טוב ודואג שיהיה שחקן טוב למאני טיים כי וואלה עם ווילביקין פרט לפעם אחת ראינו שזה לא עובד, השנה אחרי הרבה שנים במכבי אין צורך במהפכה של סגל שלם בקיץ

אגב, יעקב כתבת על זה שהיית מביא למכבי זרים מהליגה, הם עשו פעם את זה פעם לא מעט פעמים מאיפה שחקנים כמו ג'רמי פארגו, דורון פרקינס, אלכס טיוס(זה חצי קלאץ' כי כשהוא הגיע לאשדוד הוא נחשב זר אם אני לא טועה) ויש עוד דוגמות לכך.

אני מבין למה אתה מתכוון, אבל כל בר דעת היה מבין שהוא לא בדרך לקבל דקות. כל בן אדם עם הבנה בסיסית רואה שאבדיה לא נראה כמו שחקן בוגרים מבחינת מסה ולכן הוא לא מקבל דקות. כל אדם עם הבנה בסיסית היה יודע שזאת סתם כותרת בשביל להמשיך לבנות את ההייפ על אבדיה(מה לעשות שממש מנסים וזה קשה שהתחת מתחיל לקבל את הצורה של הספסל... הוא היה צריך ללכת להשאלה בלאומית כמו עידן אלבר שהוא בעונה מצויינת בכפר סבא שנמצאת בדרך הבטוחה לליגה הארצית), ולכן הדבר הראשון שאני עושה כשאני רואה כותרת כזאת אני מתעלם ממנה וממשיך הלאה. תנסה להתעלם מהזבל שיש באתר הזה החיים יהיו הרבה יותר יפים:D

אגב אם דיברתי קודם על ישראלים כישרוניים אחד מהם בדרך לחזור מפציעה קשה מאוד, אני מדבר על יותם חנוכי שנעדר בעקבות פציעה בצולבת מאמצע עונה שעברה והוא יחזור במהלך חודש אפריל\תחילת מאי

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. Telkiyski Member

תאמין לי שאני לא לוקח את אתר התעמולה שלהם ברצינות, אבל זה מצחיק לחזור ל"כתבות" שלהם כמה שבועות אחרי.
    במיוחד שזה כל מיני כתבות על איתי שגב או אבדיה ואיך הם הולכים להנהיג את הקבוצה ואיזה כוכבים גדולים של הקבוצה שלהם הם וכאלה.

הזדמנות טובה להיזכר בזה
    "המנהיג הצהוב מדבר על התפקיד החדש"
    */aaarofl
    https://scontent.fsdv2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/54727391_300915157216220_2694092582299893760_n.Xxx?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fsdv2-1.fna&oh=c07a9e8601ced0bc878f98523f97cc08&oe=5D11BDA7

7. גלצ Member

זה פשע מלחמה לא לשחק על שחקן כמו בלאק שיש לו אחוזי הצלחה מהשדה של 3 זריקות מוצלחות מתוך 4 שהוא לוקח ולתת לקיין כמעט 3 רבעים שלמים שהוא משבש בכל פעם את המשחק ולא משתפר.
    אתה צודק שזה גם נוראי לפטר עוד מאמן אבל לא יכול לראות אותו יותר, צריך מאמן עם ביצים ואחד שמשנה דברים ומתקן טעויות בשביל השחקנים חסרי האופי בצהוב. הם איבדו לפחות שלושה משחקים השנה שהיו צריכים לנצח.

8. yakov_y YNWA

תגידו שאני מקצין אבל גוני אוברייאנט שחקן התקפה קטלני !

לא זוכר מתי היה בארץ שחקן התקפה ברמה הזאת, כל כך שלם, למה לא לעשות כמו הפיסטונס וללכת על שחקן גבוה במאני טיים ?
    אנדרייטד עצום, גם את בולדן לא העריכו ואין מה להשוות התקפית בניהם.

9. zivmay Member

סוף סוף משחק בלי קיין.
    דרך אגב, דווקא לא נראה שפארגו איבד מהאתלטיות ( כמעט דפק את דאנק העונה), אלא שמשהו במוח קצת השתבש במהלך הפציעה.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקטע עם אובראיינט שהוא מאד לא יציב. כן, כשהולך אז זה אחלה, אבל יש לו נטייה ברורה גם לעשות דברים מאד לא טובים. אל תעשה ממנו יותר מאשר הוא באמת. שחקן נחמד, אבל לא יותר.

Roma ו-כינוי אוהבים את זה.
  11. גלצ Member

איזה כיף היה לראות את זה בלי קיין.
    אני חושב שהם לא צריכים להחזיר אותו עדיין. הפציעה שלו תחמיר, לא כדאי. שיישאר לנוח עוד שבוע, שלושה שבועות, חמישה. ארבעה חודשים והוא בריא כי לא כדאי לקחת סיכונים כמובן :D

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/19
  12. כינוי כי הכח זהו כח

גם אם חולון תנצח היא עלובה

13. yakov_y YNWA

עלובה זה לא מילה.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

וואו.
    פשוט חבורה של סמרטוטי רצפה.

15. גלצ Member

ססארי תנצח אותם פעמיים בחצי הגמר זה ברור.
    אבל למה אתם לא כותבים על המשחק בנושא הישראליות באירופה:p