כדורסל - הישראליות באירופה 2016/17

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏18/10/16.

1. shlomydavid מנהלים

2. Telkiyski Member

פחחח, ירושלים, אלה שצעקו פעם למכבי "אל אל ישראל" שיחקו היום עם שמונה זרים ולפי התקציר שראיתי נראה שדקות ארוכות היו חמישה אמריקאים על הפרקט.
    אחחח.. מכבי וואנאבי.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

סך הכל מכשיר את מה שאני אמרתי בדיון של מכבי ומסביר הרבה את ההליכה של ירושלים יד ביד עם מכבי בכל הנוגע למנהלת והאיגוד.

4. Roma מנהלים

Telkiyski, אם אתה רוצה שהקבוצה שלך תצליח אז תתרגל כי זה המתכון המנצח.

כל כך כיף לראות בדקות האחרונות את ליאור,בר וגם הלפרין על הספסל. אשכרה מצליחים לנצח משחקים צמודים.

ג'רלס פשוט ענק, פחדתי מהחתמה שלו עקב ריבוי הפציעות אבל הבחור השנה חד מתמיד וגם הקליעה מהשלוש השתפרה. אם היה לנו גבוהה נוסף ליד אמ'ארה המצב היה מעודד יותר. ג'ונס לא השתלב כראוי ופיטרסון זה סוג של אליהו עם קליעה מהשלוש, שחקן חלבי.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

תענה לי בכנות. לדעתך אם היה לכם עכשיו בעלים מיליארדר עם תקציב בלתי מוגבל, היות והזרים שהיה יכול להנחית כאן היו הרבה יותר טובים מהישראלים הקיימים בשוק, לא היית רואה אצלכם חמישיית זרים ?

6. Telkiyski Member

ממש לא. גם עכשיו מבאס אותי מאוד בהפועל שרביב פצוע ויוצא ש80% מהנק' שלנו זה של זרים.
    מצד שני, אף פעם לא הייתי בסיטואציה של בעלים מליארדר שיכול להחתים פה עכשיו שחקנים כמו גאודלוק או גר'אלס בכמויות אז אני לא יכול לענות על זה בוודאות.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

צפיתי במשחק של ירושלים והאמת? הרבה זמן לא ראיתי כדורסל כל כך מהנה.
    אפשר להתווכח כמובן על רמת הקבוצה היריבה, אבל ירושלים היו פשוט אדירים. התקפות שהרבה זמן לא ראיתי. באמת קבוצה שמחה.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול ירושלים כבר נהנתה פחות. הפסד קשה ברוסיה.

ועוד משהו שמחזק את מה שאמרתי לגבי הכדורסל הישראלי בדיון של מכבי. זה נכתב בכתבה בוואן:

פיאניג'אני, בדומה לקולגה מת"א איינרס בגאצקיס - בנה שתי קבוצות: הזרים לאירופה, הישראלים בליגה. אמש ירושלים עלתה עם הרכב חמישה זרים ומי שחירב אותה מבפנים היה קרטיס ג'רלס. אם לא היה ברור עד כה, קבוצתו של אורי אלון, כפי שציינו בעבר, תקום או תיפול על יכולותיו של הסקורר האמריקאי. הכל תלוי באיזה צד של המיטה ג'לרס קם בבוקר? אתמול זה היה בצד הלא טוב. 2-11 חלש מהשדה במשחק אנוכי העלימוהופעה טובה של אמארה סטודמאייר וסבירה של ג'רום דייסון.

ומה לגבי הישראלים? בר טימור וליאור אליהו הפכו רשמית ליוגב אוחיון וגל מקל האדומים. מאז פתיחת הטופ 16 פיאניג'אני מחק לגמרי את הסטארים הישראלים שלו, אלו ששומרים עליו בזירה המקומית. האיטלקי מוכיח כי במאני-טיים, במשחקים הצמודים והחשובים, הוא לא סומך על השניים

נערך לאחרונה ב: ‏19/1/17
  9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בגדול אני מסכים עם הקונספט של הדברים שלך, אבל אי אפשר להשוות בכל זאת את המשחקים בהם יוגב היה, גם זכיה בגביע היורוליג ואחד מאותה קבוצה גדולה עם בלאט, לבר טימור לדוגמא או ליאור אליהו שלא שומר. בעוד במכבי חלק מהישראלים כן היו במעמדים גדולים יותר, וגם היו לא רעים, אני עדיין לא סגור על זה שבירושלים זה המצב.

10. DRORIKO Member

יהיה משעשע לשמוע היום את דני פרנקו בחמישיות :)

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ירושלים ממשיכה במסע המוצלח שלה באירופה. ניצחה את ניז'ני והבטיחה את המקום הראשון בביתה. אני ממש רוצה לראות אם הם יכולים ללכת כד הסוף. אם כן, יש להם קייס להצטרף ליורוליג.

12. Hakeem Nicks Member

אמארה ואליהו פנטסטיים, גם הלפרין וג'רלס כרגיל טובים ורנדל במשחק הראשון שלו ממי זוכר מתי נראה נהדר גם כן. קינסי ודייסון קטסטרופה אבל כבר התרגלנו.

1-5 מאזן בבית שני זה הישג שאין לזלזל בו אבל כמובן שהדחה ברבע הגמר תהיה אכזבה גדולה מאוד. לא חושב שהפועל יכולה לרוץ עד הסוף אבל אני כן חושב שמקומה בטופ 4 של המפעל. נראה מה יהיה.

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כמובן שזה משהו שלא ניתן לבדוק וגם אף פעם לא תהיה לנו לכך תשובה, אבל ככל שמתקדמת העונה הזאת יש לי את התחושה שירושלים היתה יכולה בהחלט לעשות תוצאות טובות יותר באירופה ביורוליג מאשר מה שמכבי עושה עד כה.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע שי, אם...ירושלים ביורוקאפ ומכבי ביורוליג. זה לא רלוונטי לחשוב מה היה אם. בסה"כ הקבוצה של אורי אלון תצטרך להוכיח את עצמה באירופה כדי להראות שהיא שייכת לרמה הכי גבוהה. זה שמכבי בשנתיים האחרונות על הפנים לא אומר שלירושלים מגיע לשחק ביורוליג.

אז יופי שיש אולם יפה עם הרבה קהל, אבל בגלל זה צריכים לשחק ביורוליג? גם פרטיזן מילאה אולם של איזה עשרים אלף איש. והיא לא נכללת ברשימה המכובדת. יותר מזה, בעיניי כל קבוצה שהגיעה לרבע הגמר יכולה לשחק ביורוליג.

בעיניי אם אמארה יוביל את חבריו לזכייה בגביע אז יש להם קייס רציני לעלות כיתה. בכלל, הייתי בהחלט בעד אם היו נותנים למשל לשתי נציגות הגמר ביורוקאפ כרטיס ליורוליג. מצדי ארבעת הקבוצות האחרונות. כך מכבי בהחלט היתה צריכה להלחם על מקומה ביורוליג.

עכשיו הקרב מול גראן קנריה...

idans10 אוהב/ת את זה.
  15. Roma מנהלים

הישג מדהים. חד וחלק, אחרי הכישלונות בשנתיים האחרונות אפשר להגיד שכן הגענו לאירופה.

מבואס על ההגרלה, גראן קנריה קבוצה מדהימה והמשחק בספרד לדעתי הפסד בטוח. נצטרך לעשות את העבודה בארנה, אנחנו יכולים וצריכים לעלות.

סטודמייאר ענק, ג'רלס סופרסטאר ואפילו הישראלים תורמים.
    דייסון שאומנם אינו בולט כמו שציפו בחלק ההתקפי פשוט מתגלה כסטופר הגנתי מצוין.

השחקן היחידי שעדיין אני בספק לגביו הוא קינזי, רקורד מרשים אך הוא טוב תמיד שאנחנו מפסידים. מאוד מפוזר ולא אחראי אך נצטרך אותו בסדרה מול קאנריה.

סה"כ הקבוצות שנשארו ביורוקאפ ללא ספק מדגדגות את השמנייה התחתונה ביורוליג.

idans10 אוהב/ת את זה.