כדורסל - גביע ווינר והליגה הספרדית !

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י כחול לנצח!, ‏12/10/08.

1. כחול לנצח! Member

המועצה טעתה בליין 64 הם נתנו +5 למלאגה בבית!!! הם ישנו את זה תהמרו מהר לפני שיבוטל!!!

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/08
  2. shlomydavid מנהלים

http://img300.imageshack.us/img300/2708/spwnw5.Xxx

הכדורסל הישראלי חוזר עם טורניר גביע ווינר, הטורניר שפותח את עונת הכדורסל הישראלי עונה שלישית ברציפות יצא לדרך הערב עם 4 משחקים בשני אולמות - 'מלחה' ו'גן נר'. גם המחזור השלישי בליגה הספרדית בכדורסל יתקיים היום. מה אומרים המהמרים ?

כולם מוזמנים להביע דיעות והמלצות להימורים !

שיהיה בהצלחה !

* קרדיט לאתר המועצה על הטבלה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/08
  3. כחול לנצח! Member

נהריה - ר"ג (11+): עירוני נהריה היא הקבוצה מספר 2 בליגה העונה. התחזקה בצורה משמעותית מאוד בקו האחורי שלה עם לימונד, יוגב אוחיון וחנוכי. לדעתי היא תפרק את ר"ג מעל 15 הפרש.

מכבי חיפה - קרית אתא (12+): בלי הסברים, חיפה תנצח מעל הליין.

עירוני אשקלון (9+) - הפועל ירושלים: למרות שהמשחק ייערך במלחה, הפלוס על אשקלון מוגזם. ירושלים העונה לא מי יודע מה וכל עוד הם לא יוכיחו לי אחרת אני אהמר נגדם.

מלאגה (5+) - טאו ויטוריה: ההימור הכי טוב בשנים האחרונות בווינר. בכל האתרים בעולם הפלוס עומד על 4.5 לטובת ויטוריה וזה הליין הריאלי. מלאגה קבוצה איכותית מאוד, בעיקר בביתה, שם פירקה את ריאל מדריד בכמעט 20 הפרש לפני שבוע. טאו קבוצה פחות טובה מעונה החולפת בעקבות המכירה של פלאניניץ התותח שלה לצסק"א. לא רואה סיבה שמלאגה תפסיד בטח שלא מעל הליין. 1 חזקקקקק

4. shlomydavid מנהלים

מסכים איתך באשקלון. מוזר לראות איך המועצה עדיין משאירה את הליין על מלאגה. אני שמתי שם דיי הרבה כסף..מקווה לטוב.

5. shlomydavid מנהלים

איזה סיוט עם המלאגה הזאת..לא יאמן. המועצה אף פעם לא טועה !!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx