כדורסל אירופאי - 2013/14

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏10/5/13.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני דווקא מהמר שבארסה תהפוך את המשחק. נאבארו זו תופעה, אבל אני גם מאמין שבארסה יהדקו קצת את ההגנה ויעשו לריאל חיים קשים, למרות שריאל חזרה יפה מאוד למשחק. מירוטיץ' עוד שנה-שנתיים כבר לא כאן, תרשמו.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

איזה רבע גרוע של ריאל ובארסה מתעוררת בזמן לקראת הסוף וגם פותחת טוב את הרבע האחרון והם כבר בפלוס 6. יופי של חצי גמר אנחנו מקבלים כאן.

3. OriRR Member

משחק צמוד בין ריאל לבארסה בינתיים.
    הרבה מהפכים. ריאל כרגע מובילה 4 39 שניות לסוף.
    למרות זאת מבחינת כדורסל משחק חלש מאוד.

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הסיפור גמור, ריאל בגמר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx יאללה אולימפיאקוס :aaa021: האמת, מגיע להם. מדבים ששנה אחרי שנה, הפייבוריטיות הגדולות שוב מודחות בחצי הגמר, אלו עם הכסף הגדול והדומיננטיות לאורך כל העונה. באמת טוב יעשו ביורוליג אם יעברו לסדרות.

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/13
  5. OriRR Member

סיום המשחק 74:67 למדריד.
    בארסה עם שלושה איבודים מפסידה את זה.
    ולחשוב שהיא הובילה עוד ברבע הרביעי ב9 הפרש..

אני דווקא עם ריאל בגמר, מגיע להם איזה גביע אחרי שהם העיפו את מכבי בסוויפ מרגש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

מסכים איתך לגבי הסדרות, בליגה הקטנה שלנו כאן עברו לסדרות לפניהם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

6. BvB Member

ריאל מדריד גוברת הערב בקלאסיקו על ברצלונה 74-67 ועולה לגמר היורוליג מול אולימפיאקוס שייערך ביום ראשון.
    http://www.euroleague.net/rs/45438/4e8a81df-0469-44c6-884e-110cb73806b9/e48/filename/felipe-reyes-real-madrid-final-four-london-2013.Xxx

רייס מרחף כל הדרך אל הגמר

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/13
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שהערב הזה נחמד. שתי הפייבוריטיות הגדולות בחוץ. שוב מוכח שהכל מתחיל ונגמר במילה אחת: מומנטום.

בשביל אולימפיאקוס המילה מומנטום הרבה יותר חשוב מאשר כשרון כמו שרואים בצסק"א וברצלונה. אם היא תזכה שוב בגביע אני רק יכול להוריד להם את הכובע. ריאל? אחרי 18 שנה הם אולי ישכחו סוף סוף את ארלאוקאס והחברים שלו...Orirr, האמן לי שכאוהד מכבי אני צוחק עכשיו. כמה גביעים יש למכבי בעשרים השנים האחרונות וכמה ריאל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

מילה אחרונה על ברצלונה וצסק"א. הראשונה פשוט היתה ונשארת לוזרית. מכבי גם הפסידה ביותר גמרים מאשר ניצחה בהם, אבל כמה פעמים רואים את ברצלונה בעונה הרגילה שוטפת את המגרש, מנצחת את כולם, אבל בקו הסיום עושה במכנסיים?

מחכה לנו גמר נחמד ביום ראשון.

8. Ricky van Wolfswinkel Member

2 מול 1, ממש הבדל.
    ולריאל יש 8 זכיות לעומת 4 של מכבי.
    ולריאל לא היה עשור שהיא לא הגיע לגמר.

אבל העיקר שאתה מדבר שטויות ועידן עושה לך ולשי השני ''גוד פוסטינג'' אחרי כל הודעה שלך.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ריקי ריקי, באתי לעשות לך גוד פוסטינג, אבל כמה מירמור בנאדם. מה עם חיוך, איזה סמיילי נחמד...הנה תראה, זה לא קשה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אה, נראה לי אגב ששכחת עוד אליפות אירופה שלקחנו, אבל ככה זה עם השונאים של מכבי, בד"כ הם זוכרים מה שנוח.

אוי, נזכרתי בעוד משהו. לריאל באמת לא היה עשור שהיא לא הגיעה לגמר, היו לה 18 שנים כאלו (כמעט שני עשורים!) שהיא לא הגיעה לגמר, אבל איך אמרנו, מה זה משנה כשמתעלמים מהעובדות. וזה עוד לפני שציינתי שהיא נעלמה מהיורוליג לכמה שנים טובות. אולי אתם עדיין ממורמרים שמכבי העיפה אתכם מהפיינל פור שהיה אצלכם בבית? או שאולי בא לך לספור חוץ מהתארים, לכמה פיינל פור מכבי העפילה ב-20 השנים האחרונות ולכמה ריאל? גם אפשרי.

נערך לאחרונה ב: ‏11/5/13
  10. OriRR Member

הגביע האחרון של ריאל היה ב95 ולמכבי היו שלושה מאז 95 לעומת ריאל עם אפס.
    שאר הגביעים של ריאל הם משנות ה60 עד לשנות ה80 ככה שאני חושב שמגיע להם פעם אחת לזכות מעבר לזה שהם קבוצה יותר טובה מאולימפיאקוס.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלוהים ישמור ריקי. תודה לאל ש-Orirr הבין שאני סתם מתלוצץ איתו. זו גם הסיבה שאני משתמש בסמייליז בשביל רק לחסוך את כל המריבות המיותרות האלו.

לחזור לעניינים. לא מן הנמנע שברחבי ספרד יש עכשיו ויכוחים נחמדים בין אוהדי ריאל וברצלונה. כמו שאני אומר, במשך שנים ריאל אפילו לא הגיעה לפיינל פור אחד לרפואה, אבל בכדורסל ברצלונה גם לא בדיוק הבריקה עם אינספור זכיות בגביעי אירופה.

שוב אני אומר, מה שקורה בברצלונה מדהים אותי. כמה פעמים קרה בעשרים השנים האחרונות שהקבוצה דורסת את כל מה שבדרך לפני הפיינל פור ואז פשוט עושה במכנסיים? זה קרה כבר בימים העליזים של אפי, מונטרו ואאיטו והדבר עדיין דורף את הקבוצה הזאת גם בשנים האלה.

בסה"כ הגיע הזמן שריאל שוב חזרה לעניינים באירופה. בשביל מועדון הפאר הספרדי זה לקח באמת יותר מדי זמן עד שהם הגיעו לגמר האלופות. אני מניח שהם מה זה משתוקקים לזכייה אפשרית בגביע אחרי מספר שנים כה רב.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אורי, על הנייר הם טובים מאולימפיאקוס, אבל מצד שני, על הנייר גם צסק"א הרבה יותר טובה וראינו איך זה נגמר. אני באמת חושב שאולימפיאקוס יכולה להקשות על ריאל ואני חושב שהסיכויים שווים, אחרי שהיוונים עברו את צסק"א.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ממש לא נכון. בשנה שעברה בטורקיה היה מדהים עם אולם מלא עד אפס מקום - בכל המשחקים. אווירה נהדרת כולל בגמר בלי פאו ובלי מכבי.

השנה היורוליג לקחו הימור רציני וגם הודו בזה שלקחו את הפיינל פור למקום שאין שם כדורסל כמעט - לונדון. הם מנסים לפתוח את השוק למקומות חדשים, זה מין הסתם (ואני חשבתי שיהיה יותר גרוע) יעלה להם בעובדה שלא יהיה מלא, אבל אולי זה יזיז משהו שם באנגליה.

לפחות אפשר להעריך אותם על הניסיון. עוד פיינל פור ביוון, ספרד או טורקיה היה אמנם ממלא את האולם אבל אתה משאיר את הכדורסל באותם מקומות "מרכזיים" ומפספס את המטרה

קודם כל פשוט - היינץ הוא כנראה הסנטר ההגנתי הטוב ביורוליג. יש לו מסה יחסית בשביל להתמודד עם הסנטרים הפיזיים והוא זריז ואתלטי בשביל אלה שהם כאלה. בהתקפה הוא ניזון מהרבה לוז בולים וכדורים מתים. הוא פשוט אדיר, אני מת עליו.

14. OriRR Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

15. Telkiyski Member

אגב, גם ב1995 כשריאל זכתה בגביע עם סבוניס, היריבה בגמר הייתה... אולימפיאקוס.
    אני עם ריאל, למרות שאולימפיאקוס גם קבוצה מרגשת, אבל הם כבר זכו שנה שעברה.