כדורסל אירופאי - 2013/14

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏10/5/13.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

פאקינג 36 נקודות לרוסים בשלושה רבעים! זו פעם ראשונה שאני רואה את מסינה מסר אונים.

2. BvB Member

הפעם הסיפור שונה לגמרי ו17 הפרש 9:21 זה על גדר בלתי אפשרי.
    אולימפיאקוס צריכים לשחק התקפות ארוכות,אין ספק מגיע להם להיות בגמר קבוצה יותר טובה מצסק"א היום.

3. LIVERPOOL87 Member

הרגשתי שאולימפיאקוס קצת הורידה את הרגל מהגז והייתי חייב להוסיף ניחוס נוסף כדי להשלים את המלאכה.
    עד עכשיו אני פוגע בול. :aaa021:

4. LIVERPOOL87 Member

כשמסינה החתים את סוני ווימס אני לא סתם הרמתי גבה, הוא כנראה השחקן הכי כישרוני באירופה אבל צסקא השתעבדה לו. אין צסקא אלא קבוצה שתלויה בשחקן אחד שלא הופל אותה לטובה יותר.

אפי התחיל ולכן אסיים, או אה מה קרה? צ-ס-ק-א אכלה אותה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

5. BvB Member

ברכות לאולימפיאקוס פיראוס על ניצחון מוחץ 69-52 על צסק"א מוסקבה ועלייה לגמר הפיינל פור
    http://www.euroleague.net/rs/45410/4e8a81df-0469-44c6-884e-110cb73806b9/807/filename/bench-olympiacos-piraeus-celebrates-final-four-london-2013.Xxx

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

צריך להסביר ליורוליג שה mvp האמיתי זה שי ולא ספאנוליס. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    ברכות ליוונים שעולים בצדק לגמר והלוואי וישלימו את המלאכה בראשון. אפשר רק להסתכל ולקנא בהם.

7. VAR Member

איזו קבוצה חלשת אופי, לא ייאמן.

בקשר להיינץ - זו תופעה שאני לא יכול להסביר אותה. איך שחקן כל כך אנדרסייזד עושה בית ספר לכל סנטר ששומר עליו, אפילו אם קוראים לו קרסטיץ'. בכל אופן ב-NBA אין לו סיכוי, יש גבול לכל תעלול.

זה רק אני או שגם בכדורגל וגם בכדורסל - אם אתה רוסי או סרבי אתה פשוט חלש מנטלית? שימו לב ששני הכוכבים הגדולים של צסק"א הם סרבים... ומצד שני - אם אתה יווני זה ההיפך הגמור. גם הנבחרת של הכדורגל וגם בכדורסל - אתה בדרך כלל נגר אבל תמיד איכשהו מצליח בעזרת הלב לפלס את הדרך למקומות הכי גבוהים שיש עם מינימום כישרון.

אני רואה עכשיו ראיון של קייל היינץ וזה לא ייאמן, המראיין שלו גבוה ממנו בחצי ראש.

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/13
  8. BvB Member

אפשר לקחת הרבה מהמשחק הזה שרוצים יותר ונלחמים יותר גם מנצחים לא ראיתי כבר הרבה שנים קבוצה שבמהלך 40 דק' יותר טובה מצסק"א בכל נתון במגרש.
    ליוונים גודל דור של שחקנים צעירים מוכשרים מאוד סלוקאס,פרפורגלו ופאפאניקולאו.

9. OriRR Member

את המשחק הזה אולימפיאקוס לקחו אך ורק בגלל הגנה מצוינת שעוצרת את צסק"א על 52 נקודות למשחק(!)
    מבחינת מי בלט קשה לי להגיד, זה היה משחק מאוד קבוצתי.
    בכללי משחק טוב עם קצב טוב.

עוד שעה הקלאסיקו, המשחק המסקרן של הערב.
    אני הולך עם ריאל.

10. BvB Member

2 שחקנים נתנו את שמחק חייהם אנטיץ' והיינס שניהם עם 13 נק',היינס גם עם 10 ריב',דאבל דאבל זה מקנה לו לדעתי את איש המשחק.
    נקווה שנראה משחק שני לא פחות טוב ממה שראינו.
    :aaa021:

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולימפיאקוס? WTF!?! (סמיילי עם פה פעור)
    זו קבוצה שמכבי עוד ניצחה בפיראוס. יחי ההבדל הקטן. הם בגמר היורוליג ואנחנו מתקשים לנצח את הפועל ת"א...

ללא ספק שאני מקנא בקבוצות היווניות. הכסף הגדול די נגמר שם, אבל יש לכדורסל היווני פשוט שחקנים גדולים. ללא ספק שהם ביחד עם הכדורסל הספרדי הכי טוב באירופה. מניח שהרוסים משלימים את השלישייה הראשונה.

12. Ricky van Wolfswinkel Member

וואו איזה שיפוט בזיוני.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מספיק עם הבכי, לא בגלל השיפוט אתם בפיגור.

בארסה חונקת את ריאל עם ההגנה שלה ולמרות משחק התקפה לא גדול יורדת להפסקה ביתרון 7. אגב, זה רק אני או שהאולם הוא רק 3/4 מלא? יותר מדי כיסאות פנויים ראיתי שם.

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/13
  14. BvB Member

גם במשחק הראשון לא היה קהל והיו הרבה קרחות במשחק.
    הרוסים זה לא קהל הכי מלהיב וגם הספרדיות זה לא היווניות.
    דרך אגב הקהל הכי צבעוני ושהיה ממלא פיינל פורים בכל אולם זה הקהל של פאנאתינייקוס ומכבי ת"א.

15. LIVERPOOL87 Member

הקהל בפיינל פור פשוט מוריד את הרמה של הטורניר וכמו שנאמר כאן מראה כמה היורוליג זקוק לסדרות ולהפסיק את המנהג הטיפשי הזה של פיינל פור.
    אם כי סביר להניח שצסק"א הייתה מחזיקה בשנתיים האלה בגביע אם היו סדרות וזה לא מראה שקל לראות.

אין ספק שמורגש חסרונם של הקהלים של פאו ומכבי, שני הקהלים הטובים והמסורים שיש.
    בינתיים ריאל מדריד מתאוששת מהרבע הראשון ונותנת רבע שני מצוין.
    מעניין איך המאני טיים נבארו יגיב, כי פרט לטומיץ' שכרגיל השנה נותן משחק מפלצתי אף אחד לא הגיע והכל תלוי בו כרגע.
    לריאל סגל טוב משל ברצלונה ואולימפיאקוס וכרגע היא זו שתווית הפייבוריטית לזכייה מרחפת מעל ראשה. זה לא קרה 20 שנה ומעניין אם היא תלך עם זה עד הסוף.