כדוריד - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י burning soil, ‏26/4/05.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבוצה נחמדה נס ציונה... ובגלל הנחמדות הזו הם לא לוקחים כלום כבר הרבה שנים. כשרון לא חסר להם.

אללללללללללללללללה אליפות!!!

גלעד מאור!!! :aaa021:

הפועל הזונות שלא יודעים להפסיד הצליחו איכשהו לסגור את האורות גם בגן נחום, אחרי שבשנה שעברה הלוזרים כיבו את האורות כשמכבי לקחו אליפות במגרשם הביתי.

:aaa025:

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. spurs229 Member

היית כבר באיזה משחק אצלינו?

4. Red Left Winger Member

כמובן אולטראס טייגרס FOR EVER http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx...
    אני לא כל כך יכול להגיע למשחקים...אבל אני הכי אוהב את הכדוריד של נס ציונה.

5. תומר22 Member

יש סיבה להקפיץ את הדיון הזה. הישג אדיר לאבישי סמולר ולכדוריד הישראלי. סמולר מהפועל ראשל"צ חתם בווצלאר הגרמנית, המשחקת בבונדסליגה, הליגה הטובה בעולם הכדוריד. סמולר בן ה-21, יהיה הישראלי הראשון בהיסטוריה שמשחק בבונדסליגה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3410452,00.html

6. samoel Member

בהחלט הישג אדיר . וזה יהיה תרומ ה עצומה לנבחרת אחרי שנה שמה יהיה לנו שחקן נבחרת מדהים!(טפו טפו)

אגב נייג'ל אתה מאוד מוזר אתה אוהד מכבי ראשון בכדוריד ושונא מכבי ת"א כדורסל? כאילו אתה הפועל או משו או שאתה סתם שונא ולא אוהב אף קבוצה כי אחרת ז ה ממש לא הגיוני שאתה תאהד מכבי כלשהי הרי זה מסמל את כל מה שאתה נגד.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בכלל אוהד מכבי חיפה, חיפאי אמיתי, born and raised, על כל מה שמשתמע מכך... בענפים בהם אין ייצוג הולם לעיר שלי (או לפחות לצד הירוק והלא מפ"איניקי שלה) יש לי בכל זאת כמה קבוצות שאני מסמפט, בד"כ אנדרדוגיות מדוכאות שנאבקות בקבוצה עריצה ששולטת בענף שנים רבות (כמו מכבי ת"א כדורגל או הפועל ראשון בכדוריד, למי שזוכר אותם בשנות ה-90).

קודם כל ברכות לאבישי סמולר, לא היה לי ספק שהוא יגיע לרמות הגבוהות ביותר, כשרון פשוט פנומנלי. אם בגרמניה ילמדו אותו להפסיק להיות ילד טוב, ולהתחיל לשחק עם יותר תעוזה וביטחון בהתקפה הוא יצליח גם שם.

יהיה מאוד מעניין לראות את הליגה בעונה הבאה. כפי שהעניינים מסתמנים יכול להיות שהיא לא תהיה בשליטה ראשל"צית מוחלטת כפי שהיא היתה בשני העשורים האחרונים. הפועל תצטרך למצוא תחליף לצמד השמאליים הקטלנים שלה סמולר ומיימון, דבר שקשה מאוד לעשות, בטח ובטח בשוק הישראלים הדל יחסית, וקשה לי להאמין שהיא תעמיד קבוצה באותה רמה בעונה הבאה. גם במכבי יתקשו להסתדר ללא שני שחקני מפתח מקומיים בדמותם של תום מטלון וגל אברהם.
    אס"א ת"א ובעיקר נס ציונה, זה הזמן שלכן!

8. samoel Member

קראתי היום במעריב שמי הולך להערים קשיים על אבישי? כרגיל הצבא.
    חודש אחד בסה"כ זה מה שהוא ביקש! חודש אחד מוקדם יותר. נכון שאסור לעשות אפליות אבל אני חושב שכל חובב ספורט ממוצע או ציוני אמיתי יראה בזה כבוד שישראלי ישחק בליגה החזקה בעולם וייצג אותנו. בטח ובטח שזה על אדמת גרמניה.

אני מאוד מקווה שהערעור יתקבל.

9. spurs229 Member

היום בצימרמן קרב ישיר על ראשות הטבלה.
    בהצלחה ל-א.כ.

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/07
  10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגידו זה רק אני או שהמשחק הענק הערב מול סרביה לא משודר?! בספורט 5 החליטו כנראה ששידור חוזר של אחד על אחד עם ליאור אסולין חשוב יותר...

בהצלחה לנבחרת, זה הזמן של סמולר...

11. number 1 Member

משודר בערוץ 11

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/08