כדורגל עולמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏26/11/16.

1. Jefecito Member

דווקא די מריה בעונה מעולה ואגוארו זה אגוארו. בוודאי שבנבחרת זה יראה אחרת.

2. Raulito Madridista

האמת שדיברתי יותר על נקודת המבט של שני אלה ופחות למה המאמן סקאלוני מזמן אותם. הם לא במעמד של מסי הכל יכול והדבר החיובי היחיד בנבחרת הזו שאם יחליט שוב לפרוש מהנבחרת זו תהיה רעידת אדמה. הם נחלו אכזבות שוב ושוב ושוב, ואגוארו גם שחקן די פציע. בעונה שעברה למשל שיחק רק 25 משחקי ליגה. הקופה אמריקה זה נחמד אבל הדבר הגדול באמת הוא המונדיאל ולך תדע מה יהיה עם שניהם בעוד שלוש שנים. ואם כבר ארגנטינה לדעתי הגיע הזמן לדחוף את דיבאלה בכוח איכשהו, עדיף לא בכנף. אני עוד זוכר את ההתקפה בפלייסטיישן עם אגוארו-מסי-טבס, היו ימים שלפחות היה כיף לבחור בהם.

3. alexshw Member

תולה את המכנסיים: קיראי פרש בגיל 43

השחקן המבוגר ביותר בתולדות היורו, גאבור קיראי תולה את מכנסיו המפורסמים אחרי קריירה בת 26 שנים.
    הוא רשם 168 הופ' בבונדסליגה, 188 בבונדסליגה השנייה, 37 בפרמייר ליג, 103 בליגת המשנה של אנגליה, 107 בליגה ההונגרית ו - 108 בנבחרת הונגריה.
    שיחק לרוב בקבוצות קטנות, הקבוצה הכי טובה בשערה עמד זה ללא ספק הרטה ברלין במדיה גם שותף לקמפיין צ'מפיונס יחיד שלה בעונת 1999/00 בה הגיעה עד לשלב בתים שני.

4. GentlePunter Member

שערוריה בגמר ליגת האלופות האפריקאית. אספרנסה טוניס מארחת את ווידאד קזבלנקה אחרי 1-1 במשחק הראשון. בסביבות הדקה ה-60 במצב 0-1 לאספרנסה כובשת ווידאד שער שנפסל בטענת נבדל. שופט הולך ל-VAR אמה מה VAR לא עובד. מסתבר שאין תכנית חלופית והשופט לא מאשר את השער. ווידאד מפוצצת את המשחק. אחרי 45 דקות מקצה השופט עוד 20 דקות "לתיקון ה-VAR". אנחנו בתוך הזמן הזה ואני מתחפף לישון. אם לא יהיה שינוי כנראה יהיה משחק חוזר. המשחק עם הכי הרבה אמצעים בעולם שוב הופך גמר איזורי לקרקס עלוב.

DRORIKO, Maccabi_Haifa ו-גלצ אוהבים את זה.
  5. Maccabi_Haifa Member

מישהו ראה את השערוריה הזאת בגמר ליגת האלופות של אפריקה? פשוט ביזיון! במה הקבוצה האוחרת אשמה בגלל תקלה טכנית של הואר שלא נתנו להם את החצי שעה שפאקינג הגיע להם לנסות להשוות!!! זה פשוט ביזיון זה לא מקובל לא באפריקה, לא בליגה רביעית בהודו ולא בשום מקום בעולם!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שיחקו כדורגל לפני ה-VAR ועדיין משחקים כדורגל בלי ה-VAR ברוב העולם. מצד שני, היו לא מעט בעיות בדרך לשלב הזה ויכול להיות שלא רצו שיראה כאילו ה-VAR "התקלקל" על מנת למנוע פיקוח על החלטות מכוונות מטעם. בכל מקרה, מביך.

עוד ביזיון שמתווסף לבדיחה של הליברטאדורס 2018, לא רק בגמר, ולשערורייה עם גמר הליגה האירופאית. לא שנה מוצלחת בשלושת הקונפדרציות האלו.

7. Maccabi_Haifa Member

אני באמת לא מצליח להבין משהו. הקופה אמריקה בהגדרתו הוא טורניר ליבשת דרום אמריקה. אז איך ששנה ארצות הברית השתתפה בו. בטורניר אחר גם מקסיקו התתפה ובטורניר הבא עלינו לטובה גם יפן תשתתף. יפן? מרחק שנות אור מדרום אמריקה. מה הולך פה?

Sent from my SM-T830 using Tapatalk

8. גלצ Member

@Maccabi_Haifa
    מאז 1993 בכל שנה מזמינים 2 נבחרות מחוץ לדרום אמריקה שישתתפו בטורניר ביחד עם 10 נבחרות מדרום אמריקה. בדרך כלל שתי אלו מגיעות מקונקק"אף (קונפדרצית הכדורגל של אמריקה הצפונית, המרכזית והקאריביים) וקרובות לדרום אמריקה פיזית ותרבותית. העילה היא "רצון להגדיל את מספר המשתתפות ולייצר שיטת משחק הגיונית יותר". הפעם כאמור גם הזמינו את יפן... ואם זה לא מספיק הזוי תופתע לדעת שהזמינו גם את ספרד אחרי רעידת האדמה שפקדה את יפן והובילה לפרישתה מהטורניר אז, הספרדים סירבו.

@Franco אתה גאה בי על הידע הרב?B)

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/19
    Jefecito ו-Maccabi_Haifa אוהבים את זה.
  9. alexshw Member

נשיא אופ"א בין 1990 ל -2007 לנארט יוהאנסון הלך היום לעולמו בגיל 89.

10. Raulito Madridista

כמה מילים על ניימאר, על פרשת האונס אני לא רוצה להרחיב, בכל יום יש עדכונים חדשים, אני מקווה שהוא לא עשה את זה מהמחשבה הפשוטה שיש לו שפע, אבל כשסגן נשיא ההתאחדות הברזילאית אומר: "ניימאר לא צריך לשחק בקופה אמריקה" [הוא מצפה מהשחקן לפרוש ביוזמתו] - זו בעייה. בסוף עוד שנתיים כל הקסם ייעלם וניימאר יחזור לברזיל לאיזו סאנטוס. אני עדיין משוכנע שאם היה נשאר בברצלונה היו מחזיקים אותו קצת יותר קצר. הוא נפצע לא מעט ושכחנו כבר איזה שחקן גדול הוא. אני חושב שניימאר כן צריך לשחק, דווקא בזמן הזה, זה יעזור לו לשכוח, הוא צריך להוכיח שהוא יכול לעשות את ההפרדה, וברזיל לא זכתה בקופה אמריקה מאז 2007.

11. גלצ Member

את האמת אני לא יודע למי להאמין בפרשה הזו. בדרך כלל אני נוטה לצד של המתלוננת במקרים האלה אבל לפי הגרסה של השניים הבחורה לא נראית לי טלית שכולה תכלת (במקרה של רונאלדו אני עדיין מאמין שהוא אשם אבל השם שלו מקנה לו חסינות מלמצות את הדין).
    בכל אופן בלי קשר למה נכון, אני מאמין שבחורה שמוצאים אצלה תלונת שווא על אונס דינה צריך להיות כלא, זה לרצוח נפש של בן אדם.

ניימאר נפצע במשחק הידידות נגד קטאר שנערך ב3 בלילה אז בכל מקרה יפספס את הקופה אמריקה כנראה @Raulito. צרות באות בצרורות מה שנקרא.

נערך לאחרונה ב: ‏6/6/19
  12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולפי הסרטון שמודלף הבוקר נראה שהיא מנסה לעשות לו איזה. מלכודת פתאום היא מרביצה לו אומרת לו משהו בפורטוגזית ומנסה שהוא יגיב ויתקוף אותה

13. Raulito Madridista

מעניין לראות איך ברזיל תיערך לזה, הזדמנות ענקית לקוטיניו לקחת את המושכות ולהחזיר את הצבע לפנים אחרי עונה גרועה. במונדיאל היה נראה שהם לא יכולים לשחק יחד. גם פירמינו ששיחק בליברפול רחוק מחוד ההתקפה - יכול להרוויח מכך.
    ניימאר עם 58 משחקים בסה"כ בשנתיים (51 שערים; בפ.ס.ז') ועצוב לי עליו. אשכרה נאחס. הייתי אומר שיחזור חזק ורעב לעונה הבאה ושהמנוחה תעשה לו טוב. אבל הוא מסוגל להיפצע שוב והפעם בקרנבל. והוא כל הזמן נח. אולי רק חזרה לברצלונה הייתה מחייה אותו..

14. Jefecito Member

ניימאר סופית יפסיד את הקופה. הימור שלי שזה יעשה טוב לברזיל.

15. Civil Anti Madridista

ביום שיתחילו להמיר את העונש על עבירות אונס למתלוננות שווא הסחטנות תעצר.

הקריירה של ניימאר יצאה מהמסלול בשנייה שעבר לצרפת ועם רזומה עשיר של פציעות ממושכות בשנתיים האחרונות אני בספק אם בארסה או כל קבוצה בלבל הזה תסכים להסתכן.

הtitle רוביניו 2 בדרך להגשים את עצמו בצער רב.