כדורגל משחקים 90 דקות וגרמניה מנצחת!

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏24/6/08.

1. רפאל Member

אפשר לחשוב שספרד כן הרשימו בטורניר?
    חוץ מהמשחק נגד רוסיה הם שיעממו עד מוות מול השבדים, בקושי ניצחו את יוון במשחק חסר חשיבות ועברו את איטליה (בלי גאטוסו ופירלו) בפנדלים במשחק זוועה בניגוד לגרמנים שהצליחו לנצח במשחק חלש בלי הארכה או פנדלים.
    אבל העיקר שקוראים לה ספרד ולא גרמניה נכון?!

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/08
  2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

Nevermore נגע בסוגייה נכונה. ישראלים פשוט אוהבים להתעסק בקטע הזה, דימויים זה חלק גדול כאן.

3. samoel Member

קשה לי להבין את המבקרים,
    נכון גרמניה לא שתפה את המגרש. אבל הטורקים נראים לכם קונוסים? הם שיתקו את מרכז המגרש של שתי הקבוצות פשוט צפיפות נוראה , אז מה עושים במקרה כזה? משחקים מהאגפים. זה שלאב אידיוט ולא מנוסה להבין שוהא היה צריך להגיד ללהאם לעלות יותר ולפולדי לשחק יותר קדימה וגם טיפה לצאת מהאזור של להאם זה טעות, אבל כל שחקני הכנף הגרמנים היו היום יותר מטובים. שוויני ולהאם ענקיים (עם הטעות של להאם זה קורה, בכל זאת אחרי זה הוא מחזיר בפעולה כמו שרק פיליפ יודע) גם פולדי בפעולות טובות מהאגף. וקלוזה חיכה כמו גדול לכדור שהוגה, איך לא, מהאגף.

כמה נאי שמח שהטורקים עפו, כן למחוא כפיים ובלה בלה על לחימה אמונה ושות'. אבל בסה"כ הנבחרת הזאת עצבנה אותי, במיוחד הכובש הזה סמיח, שנטורק, הוא כסחן רציני ולא עושה כלום, שחקן סגנון שי הולצמן, במקום הנכון בזמן הנכון. מעצבן ביותר. הטורקים האלה לא מסוגלים לשחק אם הם לא בפיגור גול מזליקי ורק שהם מפגרים הם לוחצים ומראים קצת התקפה, איזה נבחרת שמחה יש שם? סתם חבורה אפורה לדעתי, שהצבע היחדי שלה הוא הקהל.

בכלל, אני לא מבין למה אומרים שטורקיה בהרכב שלישי רביע, הגזימו נסחפו. רושטו (אז מה אם הוא נחשב לשוער שני, נסיון זה לא דבר של מה בכך) טופאל שפתח ברבע, חאמיט האקן שיחק בהרבה משחקים אמנם כמחליף. שנטורק, קאזים קאזים אאורליו, היו די והותר שחקנים מהשורה הראשונה של הכדורגל הטורקי, נכון לא אמרה ולא טונצ'אי או ניהאט אבל לא שחקני ליגה ז.

הכעס היחדי שלי על הגרמנים הזלזול בהתחלה, אבל אין כמו פולדי את שוויני כדי לתקן, תענוג.

שווינשטייגר , תענוג, אין ספק שהוא אחד השחקנים הכי טובים בלהופיעה למשחקים גדולים, ומבחינתי אולי הטוב מכולם. עשה הכל על המגרש היום.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רוב הנבחרות הגדולות היו מפסידות היום לטורקים, הטורקים שיחקו כדורגל יוצא מן הכלל, יזמו, וגם כמובן זכו בשער המאוחר האופייני להם, הבעיה שלהם שהיום עמדה מולה נבחרת גרמניה, ונגד גרמניה מסתבר המזל של שער בדקות הסיום לא מספיק. גרמניה שיחקה רע אבל עשתה את שלה, העפלה לגמר וזה מה שחשוב.
    מעבר לכך לא שווה להתעכב על גרמניה, משחק נפלא של טורקיה, הם יזמו, היו יותר טובים, הוכיחו שהם יותר מסתם חבורה של מזליסטים, טורניר מופלא של הטורקים, מגיע להם את מלוא הכבוד וההערכה על הטורניר הזה שלהם, חבורה של גברים.

5. ManUtd Fan Member

עוד משחק נהדר מבית היוצר של היורו הפנטסטי הזה. אני פשוט נהנה מכול רגע.

בסך הכל לגרמניה היה משחק בינוני, אך עדיין הם ניצחו וזה מראה כמה אופי יש לנבחרת הזאת. לדעתי, חוץ משוויינשטייגר, כל השחקנים לא היו טובים היום. להאם בטעות לא אופיינית בהגנה בשער של שנטורק כאשר נתן לסאברי לעבור אותו כאילו הוא לא היה שם, אך הוא כיפר על זה בשער נהדר, עם מהלך כדורגל יוצא מהכלל בין היצלסברגר לבינו. דיי חבל לי על הטורקים, כי במשחק הזה הם בהחלט היו ראויים יותר לעלות, וזה שהם היו עם הרבה מאוד שחקנים חסרים. חמיט אלטינטופ שחקן גדול, עושה עבודת קודש במרכז השדה. חבל בשביל הטורקים שהוא לא לקח את הבעיטה האחרונה (עוד לפני הבעיטה אמרתי שהוא חייב לבעוט את זה, לא ברור מדוע נתנו את זה למישהו אחר).

הגזמתם מאוד עם התגובות פה נגד גרמניה ועד כמה שלא מגיע להם לעלות לגמר. לכו שלב אחד לפני חצי הגמר, ותראו מה טורקיה עשתה נגד קרואטיה? קרואטיה הגיע ליותר הזדמנויות קורצות, שלטו יותר במשחק, ועד שכבשו הם ספגו דקה אחרי. בוא נגיד שלקרואטים הגיע יותר לעלות לחצי הגמר, אך האופי של הטורקים הביא אותם לאיפה שהם. אותו דבר אפשר להגיד על גרמניה עכשיו.

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאומרים דבר כזזה מן הראוי שתביא אחיזה לכך. מי אמר זאת ועל סמך מה?
    כן, יש זיכרון קצר לרוב צופי הכדורגל, הם אלה שיבקשו לחתוך שוער אחרי טעות אחת למרות עונה גדולה, הם אלה שלמשל ישכחו שאנגליה שיחקה כדורגל נהדר ב-2004 (ונפלה, איך לא בפנדלים) אבל ימהרו להגג על נבחרת אפורה, אבל עזוב, לא זה העניין כאן - לומר שהמשחק אתמול היה גדול, זה כבר שקר. זה היה שלא בפעם הראשונה ביורו, משחק בין שתי נבחרות לא מאוזנות שהצופים חייבים להודות להם על כך שלפחות לא ירדו לבונקר ושיחקו פתוח, אז אפשר לזכור חמישה שערים.
    היורו מצויין עד כה, hands down הטורניר הכי טוב מאז 98 אבל לשים דברים בפרופורציה ובאותה מידה שאתה אומר "חבר'ה, תירגעו, תחשבו אחורה", כך יש להרגיע את אלו שאומרים שזהו הטורניר הטוב בהיסטוריה (למרות שהוא בין הטובים ללא שמץ של ספק, למרות שיש בו לדעתי משהו חד פעמי והוא לא מצביע על קונספציה בכדורגל העולמי - באיזשהו מקום חבל שכך).

7. yonmu Member

גרמניה הגנתית?
    הנבחרת אולי הכי התקפית בטורניר עד עכשיו, בסך הכל משחק אחד רע בגלל שהמנוע (באלאק) לא עבד, וגם ככה הם הביאו 3 שערים. לנצח שני משחקי נוק אאוט 3-2 מראה אם הבנחרת הגנתית או לא. זה שיש איזושהיא סטיגמה שהגרמנים משחקים כדורגל טקטי ואפור לא אומר ששזה ככה עד עכשיו. גרמניה ביורו הנוכחי ובמונדיאל הקודם נבחרת התקפית ומלהיבה.

אגב, איזה מלך לאם יצא? עושה שטות? תיקן!

8. THE STRETFORD END Member

אני לא מבין את הטענות כלפי גרמניה אתמול,
    אסור להיות פחות טובים ולנצח?
    כן,טורקיה שיחקה נהדר אבל בסופו של דבר כשלה במשימות ההגנתיות ונענשה על כך
    והגרמנים יודעים להעניש וזו הגדולה שלהם.
    זו לא גרמניה המלהיבה מגביע העולם ב 2006,ההגנה שלה חדירה מאוד ובגמר נגד רוסיה או ספרד עם החלק ההתקפי המאוד מהיר של 2 הנבחרות הללו היא יכולה לשלם בגדול
    אבל עדיין זו גרמניה חזקה,פיזית ומנטאלית,
    השחקנים הקרואטים היו גמורים לאחר השוויון הטורקי דקה לאחר השער שלהם בסוף ההארכה
    ואפשר היה לראות זאת על הפנים שלהם כשניגשו לבעוט פנדלים,
    לגרמנים זה לא היה קורה,
    הרבה נבחרות אחרי שהיו מובילות 2-1 כמה דקות לסיום ומקבלות שער שוויון דקות לאחר מכן כמו אתמול היו מתמוטטות,לא גרמניה,היה להם כוח נפשי להמשיך ולעקוץ פעם נוספת ולנצח את המשחק.
    גרמניה לא שיחקה טוב מדי אתמול והטורקים היו עדיפים אבל לא ראינו תצוגה מבחילה כמו מצד איטליה נגד ספרד,
    הגרמנים תקפו לא מעט ועם לא מעט שחקנים,לכן אולי זה לא הלך הכי חלק שבעולם אבל הגישה עדיין היתה התקפית.
    בסופו של דבר אחת הנבחרות המובילות והטובות באירופה הגיעה לגמר.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/08
  9. Gass12 Member

מסכים עם כל מילה. ככה זה בכדורגל כמו בחיים. טורקיה יצאה עם מלוא הטנא מחמאות
    אבל כידוע עם מחמאות לא קונים במכולת.גרמניה כפי שרק גרמניה יודעת לעשות העפילה לגמר
    כל השאר כבר לא ממש חשוב. אבל? זו ממש לא גרמניה העתיקה מעוררת האנטגוניזם נגדה
    שפשוט הוציאה אותך מהכלים איך הורגים משחק. לא בהחלט לא!! זו גרמניה שנתנה תפוקה פחות טובה
    פחות יפה. פחות .. מהכל. אבל אני לא שכחתי להם את התצוגה המושלמת נגד פורטוגל.
    אי אפשר ואסור למחוק קרדיט נהדר בגלל נפילה אחת.

10. King Kenny Member

איזה דרמה הייתה אתמול, תענוג.
    כל הכבוד לטורקים על זה שסיפקה לנו אחלה דרמות ביורו הזה (כדורגל לא תמיד היה) אבל גרמניה זאת גרמניה וכל הכבוד להם על האופי שהראו.

11. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק אתמול היה לא פחותת מרגש מאשר המשחק מול פורטוגל. כולי צמרמורת שאני נזכר בליל אמש, איך ידעתי שאסור לי לחגוג אחרי השער של קלוזה כי הייתה לי תחושה הטורקים בעלי תשעת הנשמות הולכים לחזור, התקיעה בשידור שגרמה לי להתקף לב וגם השער של שנטורק לא הועלי ללחץ הדם שלי(בכלל אם בסוף גרמניה תזכה הטורניר הזה הוריד לי כמה שנים טובות מהחיים), וגם אחרי השער של לאהם שמרתי על איפוק מסוים עד הסיום שמה נפתחה מסכת חגיגות ההעפלה לגמר שלי ולא הצלחתי להרדם כל הלילה מרוב אושר. גם היום בבצפר אף אחד לא הבין את החיוך הדבילי שמרוח לי על הפנים אבל העיקר שעשינו את זה. אנחנו בגמר של טורניר מסוים. אמנם באיחור של שנתיים אבל אחרי שש שנים אפשר להריח את הגביע והפעם זו לא ברזיל של רונאלדו אלא רוסיה של ארשבין או ספרד של וייה שעומדים בדרך של המכונה הגרמנית המשומנת הזו.

אני כל כך מאושר להיות אוהד של נבחרת גרמניה, אני כל כך מאוהב אני לא רוצה בכלל שהטורניר הזה ייגמר.

דוייטשלנד אובר אלס!!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx

12. Alejandro Rodriguez Member

ראשית, כל הכבוד ושאפו לנבחרת הטורקית שהציגה מספיק אופי בטורניר ועלתה עד שלב מכובד מאוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    שנית, מדהים עד כמה נבחרת גרמניה ווינרית, אופן ההתנהלות שלה לא מוצא חן בעיניי מאז ומתמיד אך אין ספק שמדובר באחת הנבחרות החזקות, המשומנות, המסוכנות והטובות ביותר, כיום.

13. El Phenomeno 9 Member

גרמניה ממשיכה שוב להרשים בדוק באותה צורה בה הרשימה ברבע גמר נגד פורטוגל.

משחק מהיר עם קצב מצויין, התקפות זורמות והכי חשוב - ההגנות המעורערות והחסרות יציבות של שתי הנבחרות.

שאפו גדול לפתיח קארים על פתיחה פנטסטית של הנבחרת שלו למשחק הזה. ההתרצצות הבלאגן וההתלהבות שעשו קאזים קאזים וסברי באגף הימני מוטטו את גרמניה. בעיקר בגלל המשחק ההגנתי החלש להחריד של פיליפ להאם.

ראינו איך גרמניה עולה בכמה וכמה רמות על הטורקים כאשר היא הצליחה לעשות את השיווין פשוט מכלום. שוב, משחק ההגנות החלש נותן תפקיד חשוב ונותן לפודולסקי חופש ולעשות כמה פעולות נאות מאוד.

ואני עוד חשבתי שהשיוויון 2-2 זה השיא - איך לא משמירה חלשה מאוד של מצלדר ולהאם. שהאחרון משלים דקות ספורות לאחר מכן דאבל פס אלוהי עם באלאק (חלש לאורך כל המשחק) ומסיים ברשת כמו גדול.

בינתיים, המשחק הטוב ביותר של הטורניר לדעתי יחד עם גרמניה - פורטוגל. כמובן שאחרי היום בערב זה יהיה שונה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

14. Forza Haifa Member

לאם מגן טוב אך לא הכי טוב בעולם.
    פעם אחר פעם השחקן בקו שלו, אני לא זוכר את שמו עבר אותו בלי בעיה בכלל פעם אחת הייתה בשיוויון 2-2. לאם עוד צריך לשפר את הצד ההגנתי.

15. A. Arshavin Member

לשחקן שעבר את להאם בגול קוראים סאברי, אבל רוב המשחק זה היה קאזים קאזים.