כדורגל משחקים 90 דקות וגרמניה מנצחת!

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏24/6/08.

1. אפנברג Member

נשמתי כמעט פרחה היום...איזו דרמה. משחק זוועה של המאנשפט!!! ועדיין אנו בגמר. בשאיפה שיותר גרוע מזה לא יכול להיות.

2. Jack Wilshere Member

אני מוצא לנכון להבהיר: מי שמכיר אותי יודע שאני אוהב את גרמניה כמדינה (הייתי שם פעמים, ואני אף אחזור לשם), אוהב את התרבות הגרמנית (המדינה הכי תרבותית בעולם, אם נשים לרגע את הכדורגל האנגלי בצד), אוהב את הכדורגל הגרמני (אני חושב שזו הליגה הכי מהנה בעולם אחרי האנגלית, להוציא משחקים מסוימים בספרד). יש לי אנטי נגד נבחרת גרמניה אך ורק נוכח הכדורגל שהיא מזוהה איתו מאז ומעולם (ואני רואה כדורגל לא מהיום). לא התייחסתי בהודעותיי לשום-דבר מלבד כדורגל.

3. Nevermore Member

האם באמת קראתי בטופיק הזה השוואות בין גרמניה ליוון 2004? כל כך קל לשנוא את הגרמנים. לא חושב שהיו מדברים פה אותו דבר אם היה מדובר בנבחרת ש"נחשבת" התקפית.

ואם כבר עלה נושא השודים...לא לשכוח את רבע הגמר בין טורקיה לקרואטים. זיכרון קצר הוא התכונה הכי בולטת כאן. טורקיה באמת סוף סוף נתנה משחק כדורגל ראוי...נכון הייתה ראויה יותר, אבל.. שן תחת שן עין תחת עין.
    קל יותר להתעצבן כי זאת גרמניה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/08
  4. Mehmet Member

ההפרעות בלווין לא היו רק בעיה שלכם בארץ, גם כאן בארגנטינה אני מוצא את עצמי מקלל את הטלויזיה בגלל שהפסדתי את הגול של קלוזה.

זה היה מסוג המשחקים שרציתי שגרמניה תקבל גול, רק כדי שזה יגרום לה להתחיל לשחק. ואכן, עד הגול הראשון גרמניה לא היתה במשחק, אבל שווינשטייגר הציל אותנו שוב. אם גרמניה זוכה, שוויני הוא שחקן הטורניר לדעתי.
    על המחצית השניה אין לי יותר מדי מה לומר בגלל התקלות...

5. רפאל Member

השנאה שלכם לגרמניה עוברת כל גבול, יש משחק ענק, 2-2 דרמתי ופתאום גול מהסרטים ל3-2 וכל אוהד כדורגל צריך לצאת שמח מההצגה הזו ואתם עוד מתלוננים?
    אז מה אם גרמניה הייתה פחות טובה, תהנו קצת מהדרמה!

6. Reyes Member

כל הודעה שלא קשורה לכדורגל תימחק מעכשיו.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בנושא הזה:
    היו בעיות בלוויין האוסטרי שהיה אחראי לשידור המשחק לכל העולם, מכאן שבכל העולם היתה בעיה ולא רק בישראל.
    בגרמניה סידרו את זה באופן מאולתר דרך הטלויזיה השווצרית שהורשתה לשדר רק בשווייץ.

8. Frings Member

גרמניה שיחקה רע אבל בכל זאת ניצחה , למה ? אגו חברים , אגו !
    ולאם , הוא פשוט המגן השמאלי הכי טוב בעולם נקודה . אין על מה להתווכח !

9. shachtiur Member

גרמניה היא הנבחרת הכי ווינרית שקיימת (למרות באלאק ) , הנבחרת האירופאית הכי טובה בכול הזמנים .

עכשיו כשאני נזכר בהודעות מהמשחק מול אוסטריה נוסח "לא להאמין מה קרה לאימפרית העבר כמו גרמניה " אני מעלה גיחוך .

לקבל גול בדקות האחרונות ולחזור מזה למצב של נצחון ולנצח את המשחק - גרמניה יודעת יותר טוב מטורקיה ומכול נבחרת אחרת .

10. T0XiN Member

אז זה למה ניצחנו!

הגרמנים המשיכו לעודד בעוד הטורקים התחילו לשבור את המסכים בארצם!

תודה רבה לשוויצרים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. סטפן אפנברג Member

ש פה חבורה של קנאים שמבקרים את גרמניה לאחר שכבשה 3 שערים וספגה שניים ומשווים אותה לגרמניה בעבר ... אתם יודעים מה , הלוואי ... גרמניה האגדית הטיפוסית הווינרית המשעממת המכונה מה שתגידו , לא הייתה סופגת שני שערים בצורה רשלנית ... לגרמניה שאתם מדברים עליה לא היה את השוער הגרוע בטורניר ... לגרמניה ההיא ארשאבין או טורס היו מזייפים פציעה כדי לא לעלות לשחק נגדה ... הלוואי שנבחרת גרמניה היא גרמניה שכולנו מכירים

גרמניה של היום משחקת בצורה שונה לחלוטין השער הראשון והשני לא היו מביישים את נבחרת ברזיל , נכון שגרמניה לא היתה במיטבה היום אבל הם ניצחו וכבשו שלושה שערים , אז הם צריכים להתנצל על זה ??
    פרטוגל שיחקה מכוער נגד צרפת במונדיאל ולא שמעתי מישהוא אומר שפורטוגל משחקת מכוער , כל המוקדמות וחלק מהיורו גרמניה שיחקה התקפי , זה לא משתנה ביום ולילה רק בגלל משחק אחד .
    חוץ מזה גרמניה לא שיחקה היום כפי שתיכננה בגלל הקישור המצויין של הטורקים בניצוחו , ואני כבר חוזר על זה בפעם המיליון , של אחד השחקנים הכי אנדרייטד בעולם חמיט אלטינטופ אחד הקשרים הטובים באירופה פשוט חששתי בשביל גרמני ושמחתי בשביל באיירן שמחזיקה בשחקן מצויין .

לבסוף הנבחרת הגרמנית משחקת בשבילנו , ולא בשביל כל הקנאים כאן בפורום ... העיקר שאנחנו מרוצים ולא אכפת לנו מה אתם חושבים !!!

דרך אגב להמאן גרוע ...

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx פשוט למסגר את ההודעה לטובת כל המעליזים.

האמת שכולם היו גרועים פרט להיצלספרגר ושווייני, אבל הוא אכן היה מתחת לכל ביקורת.

13. Rudess Member

גם אני אוהב את גרמניה כמדינה, את התרבות הגרמנית ,הליגה הגרמנית, האוכל הגרמני, הבחורות הגרמניות, המכוניות הגרמניות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    האנטי שלך הוא סתם מסטריאוטיפ, הרי נבחרת גרמניה במונדיאל 2006 שיחקה כדורגל גדול, גם במונדיאל 90 היא שיחקה כדורגל נהדר וגם בטורנירים אחרים.

14. SeRgInHo Member

אני לא מבין, לגרמנים יש מבחר בין הטובים בעולם שבכל מה שקשור בעמדת השוער (אדלר, אנקה, וויזה, טימו, וויידנפלר... וזה רק בשליפה) ואני לא מבין איך המאמן העילג הזה מעז לפתוח עם להאמן . אלוהים ישמור, כמה פאניקה, כמה חוסר ביטחון בשוער אחד. אפשר עוד בטעות לחשוב שהוא לא בן 38 אלא בן 18...אולי במקרה אישתו של להאמן היא איזו דוגמנית על והוא נותן ללאו לזיין אותה בשעות הפנאי? אחרת ההחלטה הזאת לא ברורה, במיוחד שבעונה שעברה להאמן לא השלים אפילו 15 משחקים...

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/08
  15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין כאן בעיה של זיכרון קצר, בעיה היא שלרוב הכותבים כאן פשוט אין זיכרון בכלל. הנבחרת שתראה יותר טוב (למראית עין, זאת כבר סוגיה אחרת) רבע שעה לסיום משחק הגמר, תקבל פה את כל הסופרלטיבים כאילו שמדובר במשחק צדקה יחיד שלא קשור לכלום. זה טורניר. אי אפשר לבוא ולהרשים בכל משחק. צרפת ב-84' הייתה היחידה שניצחה את כל המשחקים שלה. בכדורגל של היום זה כמעט בלתי אפשרי להגיע להישג כזה.
    כולם שודדים, כולם גונבים ניצחונות, לאף אחד לא מגיע, בשביל מה משחקים בכלל? בואו נגריל 2 נבחרות מתוך החמישים (+) וזאת שתתקיף בתוספת הזמן, תקבל את הגביע. לא משנה גם אם תוצאת המשחק היא 2-0 לקבוצה השנייה. הרי הם התקיפו ונראו טוב, לא?

עצוב...