כדורגל מכוער

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Dennis Bergkamp, ‏9/5/05.

1. Barcik Member

אני רק רוצה לציין, שוב, שליברפול כן יצאה להתקיף בפתיחת המשחק, גם מול צ'לסי וגם מול יובנטוס. העובדה שהם השיגו את השערים שלהם בשלב מוקדם שלחה אותם להגנה כאשר המשחק עוד צעיר ועשתה מהם קבוצה יותר בונקריסטית מאשר הם באמת.

2. Melixon 15 Member

אבל זה מה שהם ניסו להשיג...
    ראית באנפילד הם ישר עלו רצו כמו מטורפים עד לשער ואז שהם הובילו הם התבנקרו
    כנראה שזה מה שבניטז רצה להשיג אחרת הם לא היו עולים על ההתחלה חזק
    הם רצו מלכתחילה שער מהיר שיכניס את צ'לסי אולי גם קצת לשוק ויתן להם דחיפה מוראלית לכל המשחק

3. Teddy Picker Member

לכל אלה שאמרו שלליברפול היו כלים התקפיים, מי? מוריינטס שלא יכול לשחק בליגת האלופות, סיסה שהיה פצוע 6 חודשים
    וגם שני החלוצים מקבוצת המילואים כבר סיימו את העונה מזמן (סינמה פונג'ול וניל מלור).
    חוץ מזה על מה אתם מדברים בסה"כ משחק אחד מול יובנטוס ועוד שני משחקים מול צ'לסי, מה עם 3 ניצחונות רצופים של 3-1 (אולימפיאקוס ופעמיים לברקוזן)
    בקשר לכל אלה שמזכירים את בארסה ככדורגל אטרקטיבי, נכון בארסה משחקת כדורגל אטרקטיבי אבל מה עם ה"תצוגה" האחרונה מול לבאנטה, זה כדורגל יפה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/5/05
  4. yakirmaimon Member

אוףףףףף כמה קטנוני וכמה חכם מצידך לקחת משחק אחד ולהכליל, אני כאחד שלא אוהד ולא אוהב את הקבוצה והמועדון הזה בארסה מודה שלרוב היא משחקת כדורגל יפה, עם שחקנים כמו דקו, רונאלדיניו ואטו הקבוצה שלך חייבת לשחק יפה.

באשר לליברפול, בחרה לא בחרה, שיטת המשחק שלה מגעילה, ולא כיף לראות אותם משחקים כדורגל, מדברים על כדורגל איטלקי, אני בטוח שאם זאת הייתה קבוצה מאיטליה, הייתם מכלילים ואומרים על הכדורגל האיטלקי כולו שהוא הגנתי וסגור? אבל כשזה בא מאנגליה אז זה לא הגנתי, זה פשוט "יעיל". מחצית ראשונה שלה נגד יובה במשחק הראשון, אנשים אומרים כדורגל נהדר וכו' אבל אני לא ראיתי משהו ממש מיוחד, ספרתי בשני המשחקים נגד יובה 5 בעיטות לשער, בשני המשחקים נגד צ'לסי 4 בעיטות לשער, איפה האטרקטיביות?
    בכל זאת אני מאוד מקווה שבגמר הם יילכו על משחק מעט יותר הרפתקני, זה לא ממש בשמיים לנצח את מילאן בימים אלו (גם עלייה יש לי טענות באשר לכדורגל מכוער ואמרתי אותם כבר) וליברפול בהחלט יכולה ומסוגלת לעשות זאת, יש לה גם מאמן מצויין ואני מאוד מקווה שליברפול, למרות שסבלנו ממנה הרבה השנה בליגת האלופות, תיקח ממילאן השנואה את הגביע.
    משהו אחד אני חייב להסכים, אם הטענות לליברפול כאלה נוקשות, אז הטענות כלפי מילאן מוכפול מבחינתי, יש להם הרבה כישרון, וחבל שהם לא מנצלים אותו למשחק קצת יותר "נאה".

5. Teddy Picker Member

אני לא אמרתי שום דבר רע על בראסה, בשחק הכל אמרתי שכשהקבוצה הייתה צריכה את התוצאה לא עניין אותה כדורגל
    יפה או לא וזה אותו דבר עם ליברפול, אין הרבה דרכים שליברפול יכולה לעבור קבוצה כמו צ'לסי וזו הדרך שהיא בחרה,
    חוץ מזה כאוהד יובנטוס אין לך זכות להקניט את צורת המשחק כשיובנטוס בעצמה היא מלכת ה- 1-0 של ליגת האלופות

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/5/05
  6. yakirmaimon Member

לא אמרתי שיובנטוס היא בדיוק הקבוצה האטרקטיבית ביותר, אל תכניס לי מילים לפה, דיברתם על כדורגל מכוער, אני מביא את הדוגמאות הכי טובות שיוכיחו מזה כדורגל מכוער ומה יותר טוב מלהביא את שני הקבוצות שהגיעו לגמר ליגת האלופות, בכיעור מופלא.

7. objective Member

נראה כאילו הויכוח הזה ימשך לעולם , מה שמכוער לכם פשוט אל תראו ,כל אחד עם ההגדרות שלו לכדורגל מכוער והרי ברור שאתם אובייקטיבים (זה לא קשור חס וחלילה לקנאה) , אם אוהד של יובנטוס רושם על מילאן שזה כדורגל מכוער מה עוד יש להגיד . מה זה משנה אם יהיה משחק מכוער בגמר יקפצו כל האנשים פה ויגידו אמרנו לכם ....ואם יהיה כדורגל יפה אז יגידו נו מילא זה חד פעמי.

8. yakirmaimon Member

כן. הוא יימשך בגלל אנשים כמוך, שלא מוכנים להודות באמת, בכך שהכדורגל של מילאן פשוט דוחה, כמו גם הכדורגל של ליברפול, ולחשוב שזה מה שנקבל בגמר ליגת האלופות זה מאוד מצער!!

9. Gerrard Member

שמע חביבי אתה חי בסרט בו מה שאתה חושב גם חושבים כל השאר.
    אז נכון שיש קנאים שחושבים שהכדורגל של מילאן וליברפול הוא דוחה, אך מנגד ישנם אנשים שאוהבים כדורגל שנובע ממתפרצות ומפיק גולים מדהימים.

10. Melixon 15 Member

אפשר לחשוב שקאפלו הוא המאמן הכי התקפי באירופה
    הגרלה גרועה גמרה את כל הקבוצות הטובות בהתחלה...

11. hartkh Member

כי הם לא היו צריכים לדפוק לה רביעיה .

בוא אני יתן לך דוגמא אחרת :

למה ברסה ( שלה יש "כלים התקפיים") לא דפקה לצ'לסי רביעיה ?

עכשיו אחריי שקיבלת את הדוגמא הזאת , אני מניח שאתה לא תגיב יותר בעניין הזה , כי מה שאתה אומר הוא טפשי .

לצ'לסי כן יש כלי התקפיים אבל עובדה מול ליברפול הם לא הביאו גול בשניי משחקים , אז מה ?

איפה ברסה ואיפה ליברפול ? - עלק אין לה כלים התקפיים .