כדורגל חופים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עידן444, ‏11/6/15.

1. alexshw Member

עזבו רגע מה ראיתי, אני חושב שהיו שם לפחות שני זרים בכל קבוצה על המגרש, השאלה כמה השקעה הענף הזה שווה, ואם באמת יש לו אופק מקצועני?
    אגב מי הזרים האלה? שחקנים מקצוענים של הענף מברזיל? ומה העלויות של הבאתם? האם זה באמת שווה את ההשקעה?
    יש בכלל הכנסות מהענף?

אני יותר מתחבר למה שנווה כתב. זה נראה יותר כמו אטרקציית קיץ. בעיקרון גם אפשר להביא פה גם מאה ברזילאים שיראו פה מסטר קלאס בענף הזה השאלה אם זה ימשוך יותר עניין?

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם היית קורא את התגובה הראשונה שלי היית יודע שלא אכפת, ושאני הלכתי לראות משחקים כי אני אוהב כדורגל חופים מבלי שיהיה לי קרוב משפחה שם ומבלי שאני אהיה אוהד של מכבי חיפה. בתור אחד שאוהב כדורגל חופים והלך לראות משחקים אני שמח על כך שיש קבוצות שמביאות זרים שמעלים את הרמה.

קצת מציק לחזור על דברים שכבר כתבתי אבל למרות זאת - אני מבין (אבל לא מזדהה עם) אנשים שפחות אוהבים שמחתימים זרים למשחקי "שעשוע של שישי בצהריים", אבל אם רוצים שזה יהיה מעט יותר מזה זרים זה לא דבר רע. גם אם לא רוצים, בשביל שזה יהיה שעשוע צריכים שיהיה ממה להשתעשע וגם בזה זרים יכולים לעזור.

עכשיו, גם אם זו רק ליגה להעביר את שישי בצהריים בקיץ ולאף אחד לא אכפת ממנה, מה זה משנה שיש לקבוצות זר או שניים? מה כואב לך? הרי זה רק "שעשוע של שישי בצהריים" שלא מעניין כמעט אף אחד...

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כנראה שלא אם להסתמך על ליגות הפוצ'יוולי שם הביאו ברזילאים מהטובים בעולם בעונות מסוימות. זה כן מעלה את הרמה אבל ממש לא מבטיח יותר עניין. כנראה שבונים ליגה חדשה או מנסים לבסס ענף חדש, צריך הרבה סבלנות ו"בנייה" של קהל ובסיס צעיר מקומי (כמו שלמדו גם בבייסבול).

בכל מקרה, כחובב כדורגל חופים אני אומר שכל זר איכותי שמגיע, מה טוב בשבילי כצופה.

4. עידן444 Member

לא צריך להתעמק בכל דבר. נווה דייק ברוב מה שכתב. זה משהו כייפי, קליל, אני מאוד מקווה שכך זה ישאר ולא נתחיל לשמוע על אנשים שלוקחים את זה קשה, כל מיני חבורות שיושבים בחוף ומתדלקים בירות ובסוף גם הולכים מכות...
    לא הייתי מזלזל בזה. אם זה היה סתם חובבני ומשהו שלאף אחד לא איכפת זה היה מחזיק עונה או שתיים ובטח לא הופך למשהו שהוא מעבר לחובבני כפי שהוא הפך. שחקנים באים, נהנים, שומרים על כושר, כמעט לא מסתכנים בפציעות, על הדרך עושים כמה גרושים, את הקבוצות מחזיקים אנשים פרטיים שהפרסום הזה כנראה עושה להם טוב, כולם בסבבה, כולם מרוצים, זה הכל...
    לי באופן אישי קצת מפריע שעיריית נתניה שופכת כאן כסף ציבורי שיכול היה מאוד לעזור לקבוצה התחרותית היחידה שנותרה בליגה בכירה בעיר הזאת ולדעתי הגיע הזמן להעביר את השרביט לעיר אחרת, אבל כנראה שגם לעיריה ולתדמית של העיר זה עושה טוב.

5. Ice Cream חסה

בשביל חובבי כדורגל ישראלי, אלה שאוהבים לראות משחקים של אח"י נצרת נגד הפועל עפולה (רז זהבי, אנוכי) - ליגה של כל מיני שחקני עבר ישראלים בגילאים שונים מליגות שונות זה אטרקטיבי למדי. כנראה שאנחנו מיעוט לעומת אלה שרוצים לראות סלבס משחקים כדורגל חופים, אבל גם אלה מיעוט לעומת אלה שהיו מעדיפים לראות שם בחורות בלבוש מינימלי.

אני מעדיף אותו בתור סיידקיק של הכדורגל הישראלי ולא ענף מקצועני בפני עצמו, אז מעדיף לראות כמה שיותר שלום אדרי, רונן בדש ויקיר שינה, וזר או גג 2 זרים כמו שזה עכשיו בשביל למשוך את הענף למעלה למען האטרקציה.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא מבין את הקשר בפסקה הראשונה, סליחה, והפסקה האחרונה לא שונה ממה שאני אומר.

הדיון היה על זרים, אני אמרתי שטוב שיש כאלו ואני רואה שגם אתה בסדר עם זה. מקצוענות או לא זה לא העניין המרכזי מבחינתי (ושחקנים מקבלים כסף בליגה, אל תדאג).

7. alexshw Member

מקצוענות זה לא אם מקבלים את הכסף, אלא אם אפשר להתפרנס מזה.
    לקבל כסף על משחק או הוצאות הקשורות לכדורגל גם בליגה אנגלית שמינית מקבלים.

8. עידן444 Member

בית"ר ירושלים מנצחת בפנדלים לאחר קאמבק נהדר את ראש העין.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

וכמו שכתבתי "מקצוענות או לא זה לא העניין המרכזי מבחינתי"...

10. עידן444 Member

ערן לוי מוביל את האלופה מכבי נתניה לנצחון קשה 2-4 על חדרה.

11. עידן444 Member

יתר התוצאות:
    בני יהודה ניצן - כרמיאל 1-4
    כ״ס - פ״ת 4-1
    חולון - כפר קאסם 5-1
    ותוצאת המחזור-
    ת״א - חיפה 8-3

12. DRORIKO Member

אוי לשמוע את האפס הזה שטראובר נאנח בעמדת שידור בזמן שהבן שלו חוטף 5 גולים :) כמו שאומרים תבואו כל שישי :)

13. סגול בדם Member

חחח שמעתי על זה , מה היה שם?

14. DRORIKO Member

הם שידרו את המשחק של קבוצת תל אביב, והבן שלו עלה לשחק. בפעם השניה שהוא עלה זה היה אחרי ההרחקה של השוער הראשון,אז הוא חטף איזה 5 גולים.

15. DRORIKO Member

פליקס חלפון הגיע לשפל חדש בחייו-פוטר מקבוצת כדורגל חופים

ייא, Nave, Doritoz ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.