כדורגל חופים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עידן444, ‏11/6/15.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים המשחק הכי טוב זה שמתקיים עכשיו . בני יהודה וכפר קאסם .

בכלל כפר קאסם כבר כמה וכמה שנים למדו את המשחק וכל שנה הם אחת הטובות , הם למדו שהכדורגל הזה חייב להיות באוויר כי אי אפשר לשחק על החול והם מבצעים את זה בצורה מופלאה.

2. Civil Anti Madridista

ערן לוי חזר לעשות חלטורות בחופים?

Nave אוהב/ת את זה.
  3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלטורות ?

תמיד הוא היה שם אחד המפחידים ואחד הטובים גם מבלי לרוץ הרבה. המגרש קטן כל פצצה שלו מהווה חצי גול .

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם רוצים שזה מה שזה יישאר אז אולי לא צריך זרים, אפשר גם להביא כל מיני סלבס לשחק במקום שחקנים טובים אבל אלמוניים. רק בשביל האטרקציה. אם רוצים שתהייה רמה טובה ולהתקדם צריך זרים.

אתה יודע מה, גם בשביל שזו תהייה אטרקציה רצוי שיהיו זרים, כי לראות משחקים של שחקני דשא שאין להם הרבה מושג בחופים נאבקים ושוקעים בחול (לא כולם, אבל בהתחלה רובם המוחלט) זה לא אטרקטיבי במיוחד :)

עידן444 אוהב/ת את זה.
  5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבירור שלך לא נכון.
    מיץ' גולדהר, השימוש בשם מכבי ת"א, על כל שלוחות כדור הרגל שלו, שייך לו. מכדורגל על דשא, דרך כדורגל אולמות ועד כדורגל חופים.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני דיי בטוח שאתה טועה, אבל יכול להיות שבשל העובדה שכדורגל חופים הוא חלק מההתאחדות לכדורגל בארץ זה נכון.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ודאי על סמך ידע. לא בדיקה.

orimor2212 אוהב/ת את זה.
  8. Hapoel_Tel_Aviv Member

לפני שנה הציעו לעמותה שלנו להקים קבוצת כדורגל חופים וסירבו לזה.
    העניין הוא אם רוצים שזה יהיה רציני או לא, כרגע זה עדיין על סוג של חובבני- חצי מקצועני,
    אתמול התראיינו לבוקר ספורט ואמרו שההתאחדות ביטלה את הנסיעות של הנבחרת, שהייתה ממש בצמרת דרג ב' עם אפשרות להכנס לדרג א' ולא נסענו לאליפות אירופה של שנה שעברה וכנראה שלא ניסע השנה.

לדעתי כן כדאי להפוך את הענף למקצעוני, זה ענף שישראלים מתחברים אליו, יכול להיות שיהיה אולימפי בעתיד(עכשיו זה במשחקי באקו), יש לנו הרבה שמש וים ואפשר לשחק את זה לא רק חודש וחצי בשנה, אפשר לבנות בכל עיר חוף מתקן כזה שישולב עם כדורעף חופים ולהאריך את הליגה בכמה חודשים למשהו יותר רציני, שלא משוחק רק בננתניה, וכמובן שהנבחרת תחזור להתחרות.

Franco אוהב/ת את זה.
  9. עידן444 Member

בואו נדבר קצת כדורגל.

האלופה מכבי נתניה(תסלחו לי שאני באורגזמה כל פעם שאני כותב את המילים האלה) פותחת ברגל ימין את העונה עם נצחון מול אחת הטוענות לכתר מכבי חיפה. שלושער נפלא של ואסים אגברייה לא הספיק לירוקים המלווים בקהל הססגוני שלהם. 3-5 לאלופה כאשר כל התותחים הכבדים שלה- ערן לוי, קובי בדש ושלום אדרי רעמו אצל החבורה של בני לם- יתכן במשחקו האחרון כמאמן הקבוצה(אמר שיפרוש אם יקבל את המינוי לו הוא מייחל במכבי נתניה- הימור שלי- לא יקרה).

כפר קאסם, טוענת לכתר נוספת פתחה אף היא ברגל ימין מול בני יהודה ניצן המרגשת. כמה חבל שאפילו בחוף השופטים לא מסוגלים להתעלות על יכולתם החלשה בליגת העל. לירן וקסברגר התעלם מפנדל ברור בשניות האחרונות של המשחק לזכות בני יהודה- 4-5 בסיום.

יקיר שינה כבש רביעיה נפלאה בנצחון החלק של בית״ר י-ם 0-4 על העולה החדשה מכרמיאל.

יתר התוצאות-
    ראש העין - חולון 2-4
    הפועל פ״ת - תל אביב 3-5
    הפועל חדרה - כפר סבא 1-2

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתה רוצה להפוך את הענף הזה למקצועני, אתה בטח שלא צריך להכניס אליו זרים. מה זה השטויות האלה, אתה רוצה ללמוד מזרים, תארגן לקבוצה מחנה אימון שבועיים בקופה קבאנה בברזיל...לא צריך להביא לפה ברזילאים בכל זאת.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שכנעת עומר.

ועכשיו ברצינות, אפשר נימוק למה הבאה של זרים פוגעת בהפיכת הענף למקצועני?

או למה יותר פשוט (כדאי?) להוציא את כל שחקני ליגות החופים הנוכחיים והעתידיים למחנות אימון בברזיל במקום להביא 2 לקבוצה לפה?

12. alexshw Member

מה המודלים בעולם? באיזה מדינות זה ענף מקצועני? מי משקיע בו?
    אצלינו מדובר בשחקני ליגת נמוכות בעיקר. קצת קשה לי לראות איך מישהו בארץ יעסוק בענף כדורגל חופים כמצקוע שלו בחיים.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע, גם בארץ שחקנים מקבלים כסף על משחקים ויש אנשים שמשקיעים. אבל יותר מאשר ההגדרות של "מקצועני" או "חובבני", באמת שלראות משחקים ברמה נמוכה לא הרבה היו רוצים וזה די פוגע בניסיון להפוך את הליגה לאטרקטיבית עם קהל. זר או שניים טובים בקבוצה, וממה שאני ראיתי הם בד"כ טובים, משפר את המשחק והופך אותו למהנה לצפייה. זה מעבר למה שעומר דיבר עליו שהשחקנים גם למדו מהם איך לשחק בחול.

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

איזה רמה נמוכה?
    איזה לראות משחקים?

אנשים שמגיעים לשם הם אנשים שמבלים בחוף בנתניה את השישי שלהם, ואולי בני משפחות של שחקנים שגם כן דופקים שיזוף וקופצים מדי פעם ל"ארינה". רק האוהדים של מכבי חיפה מגיעים במיוחד בשביל זה. ואני בטוח ש95% מהצופים שמים את זה כרקע לנקיונות השישי או רוצים לשמוע את הצחוקים של רז זהבי. אף אחד לא באמת יושב מול הטלוויזיה ואומר "הוו! כפר קאסם-נתניה, זה הולך להיות משחק בנ"ז"

ליגה אטרקטיבית עם קהל ? אני לא חושב שמישהו מתיימר להפוך את הליגה הזו לכזו. מדובר בשעשוע של שישי בצהריים, חלטורות מצד השחקנים. כן, זה תחרותי, כן, רוצים לנצח, אבל בכללי הכל חובבני בליגה הזו.

לאט לאט אני חושב שיהיה אפשר לקיים ליגה ברמה סבירה כזו או אחרת גם בלי זרים. כמו שאמרו כאן, בהתחלה השחקנים לא הבינו את הקונספט, אבל לאט לאט קולטים שצריך להשאיר את הכדור באוויר כל הזמן, וזה משתפר. וגם אם לא ישתפר - למי אכפת ?

עומר אוהב/ת את זה.
  15. עידן444 Member

אתמול צפיתי מעט במשחק של בית״ר, מעט בני יהודה ומעט במשחק של מכבי נתניה. כל הדיון הזה החל מזה שאלכס אמר שהוא ראה פעם משחק והרוב היו זרים. או שהוא צפה במשחק של כפר קאסם והערבים שם נראו לו ברזילאים או שאין לי מושג על מה הוא מדבר. מישהו ראה אתמול יותר מזר בקבוצה? בנתניה לדוגמה לא היה אפילו זר אחד.