כדורגלן העונה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י King_Beckham, ‏15/5/04.

1. crespo123 Member

ורון עשה את התקופה הכי טובה שלו בלאציו אם הוא יחזור לשם אז הוא יהיה שחקן השנה באירופה

2. ואן דר וארט6 Member

פשוט בושה וחרפה!! עד עכשיו אף אחד לא הזכיר את רונלדיניו???? הבן אדם הוא השחקן הטוב בעולם כרגע
    הוא ותיירי הנרי ... השחקן הכי מלהיב שנותן גם תוצאות טובות ביחד עם הוירטואוזיות שלו והאטרקטיביות שלו , פשוט כל משחק נתן הצגה ! כמובן שגם תיירי הנרי מתחרה נגדו על התואר של שחקן העונה לא צריך להסביר למה..
    השחקן המשתפר לפי דעתי הוא דניאל דה רידר חחח סתם סתם למרות שגם הוא נהיה שחקן שחקן...
    תשובה בנאלית אבל הכי נכונה , פראנק למפארד.

לא ידעתי מה לתת לאנטוניו קסאנו , אבל הייתי חייב להוסיף אותו שחקן אדירררר!!! שהולך לעשות שמות באירופה ב10 שנים הבאות!

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן העונה שלי הוא טוטי. הנבחרת נראת כך:
    http://calcioitalia.8m.com/pic/a_tots.Xxx
    אתם צודקים, זה רק מאיטליה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx .

4. שבצ'נקו Member

כמו שרבים אמרו- האטרקטיביות זה לא הכל בכדורגל,ולפעמים דברים כמו תנועת השחקנים על המגרש ותיכנון השחקנים למשך כל המשחק יכולים להיות הרבה יותר משמעותים.
    אוקיי אז אני אתן לכם את שחקן העונה שלי-קאקא הענק, שגם השפיע מאוד על המשחקים של מילאן והשפיע המון וגם הביא אטרקטיביות.

נערך לאחרונה ב: ‏26/6/04
  5. juva Member

שחקן העונה- הנרי, ארסנל מודל 03\04 היא קבוצה שתכנס לספרי ההיסטוריה בזכות העונה הנקיה שלה מהפסדים, מן ההכרח לבחור בשחקן הכי בולט שלה- הנרי

תגלית, קאקא- אני לא חושב שהרבה חשבו שהוא יהפוך לשחקן המפתח(שני רק לשבה) במילאן...

ג'ולי, לפני העונה הזאת במונקו אף אחד כמעט לא ידע מי הוא נקווה שהוא יוכח בעונה הבאה(בברצלונה כנראה) שהעונה הזאת לא הייתה דבר חד פעמי

השחקן המשתפר- רונלדיניו, משחקן שהוא האח התאום של דנילסון עם שליטה מצוינת בכדור אבל לא הרבה יותר מזה, הפך השנה רונלדיניו לשחקן שכל כדור ילך אליו, זה שיכול להכריע משחק בדקה ה90

למפארד, לדעתי, מכל סוללת הכוכבים של צ'לסי, דווקא למפרד היה השחקן הכי טוב...שחקן שכבר הרבה זמן יודעים שיש לו כשרון, אבל בניגוד לשנים עברו שבהן הוא לא היה יציב, הוא היה יכול להיות במשחק אחד השחקן הכי טוב במגרש, ובמשחק אחרי זה להעלם לגמרי, העונה הוא הראה יציבות וגם כבש כמה שערים מכריעים