ישראל תארח את גמר גביע אופ"א?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏14/3/06.

1. George Best Member

ישראל תארח את גמר גביע אופ"א כמו שאני יארח את אנג'לינה ג'ולי במיטה שלי...

2. Spanish Weapon Member

אין סיבה שלא.
    אם מבחינה בטחונית ישנה בעיה, אז אפשר למחוק את זה כי אין היום שום מקום בעולם שחסין מפני הטרור.
    מבחינת משטח דשא ומתקן עצמו , רמת גן איצטדיון מצויין , עם קיבולת די גדולה (42,000)

נקווה שאכן זה יקרה , רק שעם מזל כמו שלנו בסוף ישחקו בגמר הזה קבוצות מעאפנות.

3. TBH Member

אין סיבה שאריאל לא יארח במיטתו את אנג'לינה ג'ולי...ולכן גם אין סיבה כי גמר גביע אופ"א לא יתקיים בישראל

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ר"ג הוא היחידי שנחשב רשמית לאיצטדיון ברמה עולמית בישראל ולכן טדי והשאר מחוץ לתחום. בכל אופן, ר"ג כבר היה מועמד בעבר אבל לא עבר את הסינון האחרון בגלל היציע ההוא שפיפ"א מסרבת לפתוח.

זה לא כזה בשמיים אבל, ר"ג איצטדיון מצויין מבחינת הדשא וישראל כבר עשתה לעצמה שם של מארגנת מצויינת, אפשרי בהחלט.

5. Rafael Member

מה כבר אירגנו שיצא לנו שם של מארגנים מצויינים?

6. Spanish Weapon Member

אירוויזיון
    :aaarse:

7. M_T_A Member

כל מיני טורנירי נוער, וגם משחקים בודדים או 2 בשבוע כמו אירלנד וצרפת.

8. Rafael Member

כל מדינה מארגנת את משחקי הבית שלה בטורנירים בינלאומיים בהצלחה, זה לא ממש מייחד אותנו
    ישראל עוד לא אירגנה אירוע ספורט בקנה מידה עולמי שיהיה אפשר להגיד לפיו שיצא לנו שם של מארגנים מצויינים

9. reda Member

מכבייה?

10. לא מצאתי כינוי Member

לדעתי אין סיכוי שייתנו לישראל לארח את הטורניר,וזה מסיבה אחת שלא יבואו הרבה אוהדים לארץ - דבר שפיפ"א לא רוצה שיקרה. היא מעוניינת במקום שיבואו מלא אוהדים מרחבי אירופה וכו',דבר שלא נראה ריאלי בישראל.
    חוץ מזה לדעתי כל מה שעושה מגיש ההצעה כרגע(אברהם הירשזון לא?) הוא טריק בחירות,ברגע שיצטרכו להגיש את כל הערבויות לשיפוצים ותיקונים של רמת גן כולם ייעלמו(אחרי הבחירות כמובן).

11. FelaKaT Member

ישראל הייתה אמורה לארח את גמר גביע אופ"א הכי יפה שיצא לי לצפות בו:ליברפול-אלבאס, אך "בזכות" האינתיפאדה האירוח בוטל.

אני חושב שיש לנו סיכויים סבירים לארח בארץ גמר גביע אופ"א, אבל לפני זה צריך לשפץ את ר"ג.(בטדי בחיים לא יתנו לארח).

12. saras 21 Member

לשפץ, להגדיל....
    הנבחרת יכולה לארח בטדי, זה אחלה בית

13. Shinder_Gattuso Member

אסון המכביה?

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ישראל קיבלה הרבה מחמאות על הארגון הבטחוני שלה גם במשחקי מכבי בליגת האלופות וגם במשחקים שהנבחרת אירחה כאמור. הבעיה הבטחונית, תקן אותי אם אני טועה, היא המכשול הגדול בעניין הזה. אם איסטנבול אירחה גמר ליגת אלופות, ישראל יכולה לארח גמר אופ"א.

15. Alexander Hleb Member

ישראל יכולה. אבל עזבו את זה שאין לנו מתקנים ראויים (צריך כולה איצטדיון אחד ראוי- וגם את זה אין לנו), מסיבות פוליטיות העסק הזה לא יתבצע בעשור הקרוב.
    ביחוד שבאופ"א עדיין יושבים כמה אנשים שבכלל לא מרוצים מזה שאנחנו מארחים כאן משחקים.
    ואם נקשר את זה לדיון של שר הספורט, זה אולי גם מה שיקדם בנייה של איצטדיון לאומי מודרני אמיתי.