ישראל זכתה בתואר נבחרת החודש של פיפ"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏6/10/04.

1. אורן04 Member

אתה טועה היינו מקום 22 באירופה, לא בעולם. בעולם הגענו לארבעים ומשהו אם אני לא טועה.

2. shmulikwe Member

אחרי אוסטריה היינו 26 בעולם. דירוג שיא. אבל מקסיקו מקום 10?!?! על ולמה?

3. erez Member

היינו מקום 22 בעולם לאחר המשחק מול אוסטריה בדירוג של FIFA ולא UEFA שהתפרסם ב-15.6.99. בקישור שצירפתי לאתר של FIFA ניתן להשוות בין הדירוג של מדינות שונות ב-10 השנים האחרונות. השוויתי בדירוג בין ישראל לאוסטריה, וניתן לראות שבכמעט כל השנים האלו דורגנו הרבה מעל למקום 56 שאנו כ"כ שמחים עליו עכשיו. כפי שאפשר לראות דרך אגב, בזמן שניצחנו את אוסטריה 0-5 הם היו בדירוג השיא שלהם בעולם, במקום ה-17. זה בערך כמו שהיום ננצח את אירלנד 0-5, שגם מדורגת בסביבות המקום ה-17 בעולם.

לדירוג הכי נמוך שלנו ב-10 השנים האחרונות הגענו בחודש שעבר ב-1.9.04, כשדורגנו במקום ה-69.

הקישור:

http://www.fifa.com/en/mens/statistics/ran...e.html?static=5

4. Reyes Member

אנשים פה הופכים אותנו אחרי שני משחקים לנבחרת בעלת שם דבר בכדורגל העולמי. מה כבר עשינו? תיקו עם צרפת אפורה וניצחון בשיניים על קפריסין? על סמך זה אפשר לקבוע משהו?

אל תתרגשו מפיפ"א. הם אוהבים לתת את הבימה לנבחרות נידחות, ואנחנו נבחרת כזו בשבילהם. אם תעקבו אחרי האתר שלהם, תוכלו לראות זאת בבירור.

ולא עשינו כלום אם לא מנצחים מחר את שוויץ. במקרה של כל תוצאה מלבד נצחון, יהיה אפשר לזרוק הכל ולהתחיל להתמקד במוק' 2008. משחק כזה, בבית, חייבים לנצח. שוויץ ואירלנד יהיו היריבות העיקריות שלנו, אם ובמידה ונאבק על המקום השני, ואסור לאבד מולן נקודות. לא בר"ג.

5. E-tam-R Member

לגמרי צודק.

אני גם יכול להוסיף.. שאם מחר ננצח את שוויץ - כבר יהיה באמת אפשר לחלום על להיות במונדיאל. עם נבחרת צרפת חלשה כזאת ו-3 נקודות משוויץ - ובכלליות 7 נקודות מתוך 9 אפשריות נהיה במצב מאוד טוב.

אבל - אם נפסיד מחר לשוויץ - ה-4 נקודות שהוצאנו עכשיו באמת יהיו חסרות משמעות כי יהיה קשה לסיים בין שתי הראשונות בלי להוציא נקודות בארץ מהנבחרת השלישית בטיבה בבית.

אני מאמין שמבחינת סגל שחקנים ישראל יכולה להגיע למונדיאל מבין בית שכזה. אנחנו יכולים להוציאמ כל נבחרת בבית הזה נקודות והוכחנו את זה נגד צרפת, אבל - יש לנו נבחרת לוזרית.. אין מה לעשות, שחקנים שלא כל כך אכפת להם מהנבחרת הלאומית שלהם ולא יתנו 100% מעצמם במשחקים המכריעים. ולכן - אל תפתחו ציפיות מנבחרת ישראל, חבל להתאכזב. בסוף אתם עוד תראו הפסד בבית לאיי פארו :aaarofl:

6. Reyes Member

אני מניח שלא יצא לך להציץ בלוח המשחקים.

זה מה שמחכה לנו אחרי שוויץ:

קוד:
    08-Oct-05 ISR:FRO -   
    07-Sep-05 FRO:ISR -   
    03-Sep-05 SUI:ISR -   
    04-Jun-05 IRL:ISR -   
    30-Mar-05 ISR:FRA -   
    26-Mar-05 ISR:IRL -   
    17-Nov-04 CYP:ISR 19:00 

אני בספק אם אנחנו מוציאים יותר מ-6 נקודות (כולן מול איי פארו) מהמשחקים האלה.

אז כן, יכול להיות שלאחר 3 משחקים יהיו לנו 7 נקודות, אך זה לא אומר כלום. מצפים לנו משחקים מאד רציניים, אחד אחרי השני, כשפארו מגיעים רק בסוף במפגש כפול (ספק טוב, ספק רע).

וצרפת, למרות הפתיחה החלשה ועם כל הצרות, לא אמורה להתקל בקשיים מיוחדים בדרך להעפלה מהמקום הראשון.

המפתח הוא האינרציה. כוח ההתמדה.

כל נקודה חשובה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/04
  7. tomkaner Member

אין סיבה שהן לא ישחקו, פשוט זה לא באירופה זה באסיה, באפריקה ובצפון אמריקה בדר"כ. יוצא לך לעקוב אחרי המוקדמות שם?
    אבל חוצמזה לפני שנתיים ביום של גמר המונדיאל אירגנו משחק בין שתי הקבוצות האחרונות בטבלה של פיפ"א.