ישראל הפסידה 3-1 בסלובניה וסיימה ב2-2 מביש מול מלטה::ביזיון!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏31/8/03.

1. AFC Member

אני אמרתי שרק שחקן אחד צריך להיות בנבחרת מבית"ר ירושלים, וזהו אלון אברמוביץ'. אני אמרתי זאת בקיץ שלפני העונה שעברה לפני שהוא נפצע. גם אם תבדוק בדיונים הקודמים של הנבחרת תראה שלא הזכרתי אותו לאחר מכן. דוידוביץ' כבר איזה שלוש שנים פצוע, והוא לא שיחק משחק אחד טוב שנותן לו את הזכות לשחק בנבחרת.

רבאק ניצן תסתכל מה אתה כותב! מצד אחד אתה טוען שלא הפסדנו בגלל גרנט אבל מצד שני אתה אומר שדודו אוואט, אלוף העולם בספיגת שערים מטומטמים, הוא האשם. ומי החמור שזימן אותו, למרות שכל ילד בן 3 יכול לראות לפי המשחק השני של חיפה מול בית"ר שאסור אפילו לחשוב על לזמן אותו?

מה רציתי במשחק השני מול קפריסין? שום דבר, רק קצת מלחמה והתקפה. לא משחק שמטרתו היא להביא לבנין את הכדור כדי שיבעט מרחוק. ניצחון משכנע על נבחרת חלשה. ואיך אתה מסביר את התיקו במשחק הראשון? מוזר שאתה לא מסביר את זה, אה?

הקשר הוא שרוסיה היא לא בדיוק איזו נבחרת גדולה שאתה יכול להתלהב מניצחון עליה. נילסן הביס אותה 4:1, הנבחרת שלנו תמיד מנצחת במשחקי ידידות. לא הבנתי מה הקשר של זה להצלחה בקדנציה של גרנט. נילסן התפטר מהנבחרת בגלל משחקי ידידות לא חשובים.

בקשר למאמנים - דרור קשטן עדיף בכל פרמטר על גרנט. יש לו יותר תארים, יותר ניסיון וגם באירופה הוא הצליח יותר. והוא לא בונקריסט כמו גרנט, כפי שהוכיח כשאימן במכבי ובבית"ר. ניר קלינגר הוא מאמן מוטיבטור שמשחק התקפי ובינתיים הוא הצליח בכל מקום שגרנט נכשל או היה יכול להיכשל. כמה שנים גרנט בילה עם מכבי בלי אליפות, אה? קלינגר בשנה אחת עשה את מה שגרנט לא עשה בכל השנים האלה. קלינגר עם בית"ר ב"ש, מועדון שאיתו גרנט לא מגיע לאמצע הטבלה בליגה הלאומית, מועדון שירד ליגה אחרי שקלינגר עזב, הצליח בשתי עונות כמעט לעלות לליגת העל עם תקציב אפסי ושחקנים אלמוניים. גילי לנדאו גם כן הצליח מאד עם נתניה והצליח יחסית עם קרית גת (שהפוטנציאל שלה לא היה גדול מזה של צפרירים חולון). עזמי נאסר? מה הקשר בכלל? הזכרתי את יצחק שום? אויש...
    בכל מקרה, המאמנים האלה לא יתגוננו כשצריך לתקוף. המאמנים האלה לא יזמנו סתם שחקנים ולא יעשו קומבינות עם חברים שלהם. המאמנים האלה לא יקחו שחקנים צעירים לשעתיים ויזרקו אותם לאולמיפית.

אני זוכר שלא מעט זמן הסתובבת עם חתימה שבא ציטטת את עצמך אומר לאמיל שאתה שמח שמכבי הפסידה להפועל ר"ג בגביע.

אתה צודק, שום דבר לא יעזור, אתה פשוט מקרה אבוד. חשבתי שכבר תפסיק עם השטות הזאת שבית"ר חייבת לרדת כדי לשקם את עצמה. נו ברור! הרי אי אפשר לשקם את עצמך בליגת העל, נכון? אי אפשר בחודשיים + דחיית ליגה לבנות קבוצה מחדש, נכון? חייבים לבזות את המועדון, לשחק את הכדורגל הכי גרוע שאפשר, להבריח את הקהל מטדי רק כדי לרדת לליגה הלאומית. ובכלל, מה הבעיה לעלות משם בחזרה? כאילו מי הקבוצות שם? תראו איך הפועל חיפה חזרה בקלות, איך מכבי נתניה חזרה בקלות, איך הפועל ב"ש חזרה בקלות - סתם ליגה גרועה שצריך לרדת אליה, בגלל שרק אז נוכל לקנות שחקנים, כי אז כמובן ההכנסות יעלו (ברור שאחרי עונת ירידה הקהל יקנה יותר כרטיסים, המשחקים בליגה הלאומית מושכים הרבה יותר קהל ממשחקים בליגת העל, שלא לדבר על ההכנסות מהטוטו ושידורי הטלויזיה שהן הרבה יותר גדולות) וכמובן בגלל שרק אז זה אפשרי לקנות ולמכור שחקנים (ברור שזה בלתי אפשרי לעשות את זה בליגה הראשונה).
    ניצן, אני מבקש ממך לקרוא ולהפנים, ולפחות בפעם הבאה שתרשום את זה תנמק. כי ההיגיון שלך מעוות לחלוטין.

אילן - בקשר למורה בהיסטוריה, אני בהחלט בעד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    אני רוצה שהיא תפסיד בגלל ש:

1) אם נגיע למקום השני אז נזכה לקבל התעללות בפלייאוף.
    2) אם נגיע ליורו (ואם זה יקרה אז אני מוכן שיאפסו לי את המונה ויתנו לי חתימה על אברם גרנט), נקבל את ההשפלה הכי גדולה בתולדות הנבחרת מאז ומעולם.
    3) כי לנבחרת הזאת אין עתיד. נבחרת ישראל צריכה להיות מורכבת מהשחקנים הטובים ביותר, הנבחרת הזאת לא.
    4) כי סגנון המשחק מחליא, כי גרנט הרס את האולימפית.

עזבו, אתם לא מבינים את זה כנראה, מה לעשות. אני פשוט רוצה שסלובניה תנצח כדי שהנבחרת תשתקם ותזכה לעתיד טוב יותר. אתם תבינו את מה שאני מרגיש אחרי המשחק היום, אני מעריך.

2. AFC Member

בתגובה הקודמת הסברתי למה רציתי שאברמוביץ' יזומן ובעיקר מתי. אמרתי זאת בקיץ שלפני העונה שעברה, לפני הפציעה שלו.

1) פחחח איך אני אוהב שאתה בטוח בדברים שאין לך מושג בהם... ראיתי אותו כמעט בכל משחק ששיחק עד הפציעה (ולא היו הרבה, סה"כ איזה 20) והוא הראה יכולת פשוט אדירה, היה בכל מקום, תיקל מצוין, שיחק משחק מאד פיזי ואגרסיבי ואפילו שיתק את יעקובו במשחק מול חיפה.
    2) אני יכול להגיד את אותו הדבר על בנאדו - בכל העונה שעברה הוא לא עשה כלום. ההגנה של חיפה בראשות בנאדו קרסה שוב ושוב, אף אחד לא שם לב שהוא בכלל על המגרש.

לא הבנתי איך גרנט יבנה את המערך. לפי המיקום של השחקנים ברשימה יוסי בניון הוא חלוץ, התפקיד של עידן טל לא ידוע, יש קשר אחורי אחד (תלוי איפה נמני יתופקד) וחלוץ לא טבעי.

תקחו בחשבון שכולם יצטופפו מאחורי רחבת ה-15 ותבינו את הסיכויים שלנו לניצחון.

3. שגיא Guest

4. ליהי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    שגיא
    אני לא הייתי מצפה להרבה מהנבחרת
    ברצינות
    לא רוצה לקלקל לאף אחד
    אבל אני בטוחה שברורים לכולנו הסיכויים שנצא מסלובניה הכל כך ביתית עם ניצחון. זה נחמד לחלום והכל...

5. שגיא Guest

מישהו אמר "מצפה" ?
    הבנת הנקרא לומדים בכיתה ג', לא?

יש הבדל בין ציפיות לבין רצונות. ואני מציאותי, אני יודע שהסיכויים קטנים, ואף אפסיים ולצאת משם עם ניצחון, אבל מן הסתם אני ארצה, רציתי, ואני רוצה עכשיו בהצלחתה של הנבחרת, בטח ובטח במשחק מכריע שכזה.
    נקווה לנס, ועם כמה שיותר סוכר, שיהיה מתוק. :wink:

6. Ilan Member

אוקי אז וידוקה אתה לא מבין דבר בסיסי.
    קודם כל נתחיל בזה שאתה לוזר- ועם לוזרים לא מגיעים לשום מקום.
    למה אתה לוזר? אתה טוען שאתה לא רוצה שהנבחרת תנצח כי אם היא תנצח ותסיים במקום השני היא תושפל בפלייאוף, ואם היא תעלה מהפלייאוף היא תושפל ביורו.
    פה הטעות שלך.
    מתי תבין שקבוצה, כמו כל קבוצה ספורטיבית חייבת תמיד לשאוף למעלה. מה זה הגישה הזאת? עם גישה כזאת בחיים אתה לא תגיע רחוק. זה גישה שהפוכה מהרעיון של הספורט. לפי הגישה שלך אין טעם לנבחרות קטנות כי הם לא יקחו אליפות עולם ב40 שנה הקרובות- אז למה לא לסגור את כל הנבחרות האלה? מתי תבין שאף אחד לא מצפה שישראל תזכה ביורו, ועלייה ליורו זה הישג בפני עצמו- גם אם היא תושפל שם זה עדיין יהיה הישג. הישג שלא היה מאז 1970.
    עוד דבר- מי אמר לך שהיא תושפל? אם היא תנצח את סלובניה, ואם היא תעלה מהפלייאוף, זה כבר לא צירוף מקרים. חוץ מזה לא קורים הפתעות בחיים? אם מאמינים במשהו אפשר להצליח- ראה ערך- המונדיאל ביפאן וקוראיה.
    הדוגמא הכי טובה היא מכבי חיפה, עזוב אותך איך ולמה ונגד מי היא עשתה את הנקודות- אף אחד לא נתן לה סיכוי ליותר מנקודה, ולא רק שהיא יצגה את עצמה בכבוד- היא גם לא הייתה רחוקה מהמקום השני בבית.
    בגישה שלך אפשר במקרה ובית"ר לוקחת אליפות אפשר לוותר על מוקדמות ליגת האלופות, כי גם אם היא תעפיל לשם היא תושפל ואתה הרי מעדיף שהקבוצה שלך לא תושפל, לא?

בקיצור הבנת מה אני רוצה להגיד. בספורט אתה צריך לשאוף לכמה שיותר גבוה. אתה לא היחידי שאני שומע ממנו את התירוץ המטומטם הזה (גם אמיל אמר לי את זה), ואם אתם מדברים ככה אז לא רק שאתם לוזרים- אתם גם לא יודעים מה זה ערך ספורטיבי. אלופי אירופה לא ניהיה בקרוב, אבל להגיע לאליפות אירופה זה הישג בפני עצמו. וגם אם נגיע לשם אני לא בטוח שנושפל. וגם אם נושפל- זה עדיף על לא לעלות לאליפות אירופה ולהיות גאים שלא הושפלנו.

אני מאוד מקווה שאתה מבין את המשעמות של ההודעה הזאת, כי אם אתה לא מבין אז באמת אף אחד לא יכול לעזור לך.

7. Emil Member

לא יודע מאיפה החלטת שאני רוצה שנבחרת ישראל תפסיד היום
    ושאני לא רוצה להגיע לפלייאוף
    ושאני מעדיף שלא נעלה ליורו

הרי רק אתמול אני אמרתי לך, עדיף שנעלה ליורו כי זה בשבילנו כמו ליזכות והתוצאות שם לא משנות, אתה מוזמן להסתכל בהיסטורי

אז בבקשה, אל תשים לי מילים בפה. תודה.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

שירות לציבור:
    כרגע מוקרן ה5-0 האגדי מול אוסטריה אולי זה יעזור לכם בלעבור את הזמן עד המשחק.

בכל מקרה משחק גדול ...הנבחרת בתצוגה מדהימה.. :!:

9. Ilan Member

אבל כן אמרת שאין לנו בשביל מה לעלות לאליפות אירופה כי גם ככה נושפל שם.

10. ליהי Member

*גרנט פרסם את ההרכב:
    בניון בפנים,בלילי בחוץ.

11. שגיא Guest

יואו...
    הקדימו אותך ביובלות מותק...
    ההרכב כבר פורסם בעמוד הקודם.
    בכל מקרה, החלטה טובה להשאיר את בלילי על הספסל.

12. Ilan Member

עלק! איך את יודעת תמיד הכל לפני כולם?

13. AFC Member

אוי אוי אוי... כמה שצדקתי... אפילו לא הסתיימה המחצית, 2:0 לסלובניה, שני השערים ממצבים נייחים, שנוצרו בגלל עבירות מטופשות והובקעו בגלל הגנה עלובה.

אין מה לעשות - מי שמרכיב את עידן טל כמגן שמאלי, ובכלל מרכיז את טל, קייסי, בנאדו, בן-חיים וחרזי - שלא יתפלא שסלובניה תחגוג לו על אגף ימין ותחורר לו את ההגנה. ובמיוחד שלא יתפלא שהם כובשים בלי בעיות בכדורי גובה.

רק בגלל גרנט, תזכרו את זה.

14. Ilan Member

יאאלה נמאס כבר ממך.
    ההודעה הזאת מוגשת בחסות 99 אחוז מהפורום פה:
    זה הרי ברור מה תגיד, סתום תפה במקום לבלבל תשכל. מה אתה גאה בזה שאתה נגד ישראל? מה אתה גאה בזה שאתה "אמרת לנו"? מה אתה גאה בזה שאתה מכאיב לנו בפצעים פתוחים שאמורים להכאיב לך?
    אני לא אכנס לצד המקצועי של ההשפלה הזאת (מחצית 2-0, יגמר בהפרש גבוה יותר). אני רק אגיד שאתה אפס, ידעתי שאני אבוא לפה אתה הראשון שתגיב. תפסיק להיות חמוכלוג, אני לא מבין מה אתה נהנה מזה שכולם לא סובלים אותך.

אז יופי, "אמרת לנו".
    עכשיו סתום, מכל הפורום.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נבחרת ישראל מורכבת משמות של שחקנים ששווים הרבה יותר ממה שאנחנו רואים. ברקוביץ' זונה כנ"ל רביבו כנ"ל נימני וכנ"ל בניון. והזונה הכי גדול הוא שביט אלימלך שברגע האמת נותן טעות של שוער ברמה של אוואט. ומאלימלך אנחנו מצפים ליותר.

נבחרת של זונות. טוב מאוד שאנחנו לא עולים ליורו, רק פאדיחות נעשה שם.