ישראל הפסידה 3-0 בצרפת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏6/10/03.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשהבאתי את יוסי רוזן ויוסי שבחון לא התכונתי ספציפית לשניהם או לתפקיד שלהם, התכונתי לשילוב של שחקנים צעירים בנבחרת.
    באותו דוגמא הייתי יכול להביא גם את יניב קטן ואופיר עזו כשחקנים שהיו צריכים להשתלב בבוגרת.

2. שגיא Guest

אז בין הויכוחים הלוהטים שלכם פורסם ההרכב למשחק הערב:

דוידוביץ', בנאדו, קייסי, גרשון, חרזי, זייתוני, באדיר, טל, זנדברג, בניון, רביבו.

אלה יהיו ה11 שיפתחו במשחק מול צרפת. העובדה שגם עידן טל וגם קייסי משחקים משאירה לגרנט את האופציה הדבילית בה הוא דוגל, שבה קייסי משחק כבלם שלישי, ועידן טל כמגן שמאלי. אני מקווה שהמערך יהיה, כפי שנאמר, עם שני בלמים וכך עידן טל ישחק בתפקידו הטבעי בקישור המרכזי-שמאלי. בעיה נוספת היא שוב הצבתו של רביבו בתור חלוץ חוד, ולצידו את בניון. כך נפסיד שני שחקנים טכניים במרכז. בניון היה צריך לפתוח באגף, ורביבו מאוחרי החלוץ, מי שלא יהיה. זייתוני חוזר להרכב הנבחרת אחרי הרבה זמן. אומרים שהוא בכושר טוב, נראה. הצבתו של באדיר גם כן תמוהה, כנראה בגלל שיוסי בניון מוצב כחלוץ שני, אז באדיר ישחק באגף ימין, אני לא מאמין שאפשר להוציא ממנו שם יותר מידי תועלת.

3. Reyes Member

מצחיק או עצוב (תחליטו אתם) לראות את הקלילות בה פירס, זידאן ויתר הצרפתים עוברים את שחקני הנבחרת שלנו.

כרגע 1-0 להם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/10/03
  4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

2-0...שייגמר ... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שלא יגמר.

גרנט הביתה. היום.

את האמת אני אפילו לא רואה את המשחק, אם הגענו למצב הזה תאמינו לי שהמצב באמת גרוע. שמעתי רק שהשער השני היה מהלך יפה...

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

גם תבוסה לא תפטר את גרנט...האמת שהוא שותף לביזיון המתמשך את זה אבל צריכים לראות את התמונה המלאה ולראות שעם הכדורגל שלנו גם קאפלו לא יצליח...

2-0 שייגמר...

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הבאת דוגמא לא טובה... קאפלו יצליח עם כל חומר בעולם...

ישראל נכשלה בקמפיין הזה וזה ברור לכולנו, אבל יש צורה. לא יודע כמה כמה יגמר היום אבל כבר בתיקו נגד מלטה אפשר היה לראות שזה לא נקרה דרך וזאת לא צורה.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

גם קאפלו לא יצליח...למה? האגו של השחקנים בישראל, הניהול החובבני, אין בית ותודו או לא בית זה דבר מאוד חשוב לנבחרת מדרג בינוני כמונו ויש עוד סיבות..

1...2...3... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/10/03
  9. Reyes Member

זה כבר 3-0 והם עוד לא מתאמצים.

השער השני היה פנטסטי... איזה מהלך...

למשחק הזה אפשר לקרוא מכבי חיפה נגד נבחרת צרפת.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמישהו ימצא את הכפתור..
    כל פעם שהצרפתים לוחצים עליו הם כובשים..
    זה כאילו המאמן שלהם לוחץ על כפתור כי כבר 5 דקות הם לא איימו על השער ואז הם כובשים..
    פשוט עצוב..ועוד השחקנים המפגרים לפני המשחק דיברו על 93...ביזיון..

אוווף לפחות שהקורה של חרזי הייתה נכנסת..היה קצת פחות גרוע..

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

זהו נגמר עוד טורניר..ושוב באותו הצליל...פיטורים של גרנט יהיו נחמה רגעית הרי אף אחד שיבוא אחריו לא יוכל להצליח..הכדורגל הישראלי רק יורד ברמה, אנחנו לא באותה רמה ובטח שלא נוכל להיות במונדיאל...צריך לחזור לאסיה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

12. AFC Member

לפחות דבר אחד טוב יצא מהמשחק הזה. גרנט העמיד את הנבחרת כל כך רע (שוב) עד שזה פשוט תענוג לראות את הצרפתים עם המשחק הטכני המשובח שלהם, עושים את כל העולה על רוחם. אחחח כמה חבל שצרפת לא צריכה את הנקודות... אחרת זה היה נגמר בתוצאה אסטרונומית ממש...

אם מישהו באמת האמין שאנחנו נוציא משם אפילו נקודה, אז אני כבר אומר שאין לו חצי מושג בכדורגל. זה לא סתם משחק שבו יחסי הכוחות ברורים לחלוטין. מדובר בנבחרת הטובה בעולם מול נבחרת מלאה בשחקנים זקנים שגברו את הסוס, שלא יודעים להתמודד עם מצבים נייחים, לסיים התקפות כמו שצריך ובכלל לשחק כדורגל כמו שצריך ומאמן שעושה הכל כדי להיכשל (אחרת אני לא מוצא כל סיבה למהלכים המטומטמים שלו).

בולשיט!!!
    ישראל היתה קרובה ביותר היום לסיים במקום הרביעי. עם נילסן עד המשחק האחרון נלחמנו על הפלייאוף ועם שרף הגענו למשחקי ההצלבה. ולהם היו בתים קשים פי כמה מהבית שקיבלנו בקמפיין הזה. האגו של השחקנים הישראלים? נכון, זהו מכשול רציני אבל עדיין ראינו שבקמפיין הנוכחי זו ממש לא היתה הסיבה לכישלון. ניהול חובבני?! מה הקשר?? ביתיות או לא ביתיות (ונמאס מהתירוץ המטומטם הזה), ישראל היתה חייבת לנצח את המשחקים הנייטרלים שסיימה בתיקו וגם את המשחק בחוץ מול קפריסין. כל מאמן ברמה ג' היה מבין שצריך לתקוף במשחקים כאלה. חוץ מאדון גרנט, שאותו אני אפילו לא הייתי מחשיב מאמן דרגה ט'.
    שוב אני חוזר ואומר כמו תוכי - לישראל יש את חומר השחקנים כדי להגיע למשחקי הפלייאוף בבית פשוט שכזה. אפילו סגל כל כך גרוע וזקן, מלא בעגלות כמו חרזי, קייסי, בנאדו, רביבו ועוד, סגל שלא מתקרב להיות הטוב ביותר של ישראל - אפילו הסגל הזה יכל, עם העמדה טקטית נבונה, לנצח את המשחקים מול קפריסין בחוץ ומול סלובניה ומלטה בבית.

אוי, מדהים איך מאמן כל כך גרוע שאפילו עשו חוק שאסור למנות אותו למאמן נבחרת ישראל, מאמן שנכשל בקמפיין ויוצא בתיקו מול מלטה, מאמן ששם את טל מגן שמאלי, רביבו חלוץ, נמני קשר אחורי, מרכיב את בנאדו, קייסי, חרזי, בן-חיים, באדיר ועוד, מאמן שלא יודע לארגן את הקבוצה שלו לכדורים נייחים, מאמן שלא יכול לגרום לקבוצה שלו לעמוד טקטית כמו שצריך מבחינה הגנתית והתקפית, מאמן שבוחר תמיד בטיימיג הכי גרוע בשוער (אלימלך) או סתם שוער גרוע (אוואט), מאמן פחדן ואיטלקי שמפחד לתקוף, מאמן שהרס את האולימפית, מאמן שעוד אח"כ מעז להגיד לכל התקשורת שזימן את השחקנים הבכירים ללא קשר ליכולתם, מאמן שהאשים בכישלון שלו את עידן טל, מאמן שעכשיו כפיתרון מלמד ילדים בני 13 פעם בשבוע ("אתה מגן? ברצינות? אתה נראה לי אחלה חלוץ") - מאמן כזה נשאר אחראי על הנבחרת שלנו!!!!

גרנט, חלאס, בבקשה, אנחנו מתחננים ומתרפסים בפניך - תתפטר!!!

13. שגיא Guest

על נילסן אמרו שהוא ג'נטלמן. כשנילסן נכשל במשימתו להביא את ישראל למשחקי ההצלבה, הוא אמר יפה שלום והלך הבייתה, בנאדם די חביב. אצל גרנט זה לא ככה, והוא מעדיף להשתמש באמרות כמו "לספוג רק 3 שערים בצרפת זה לא רע", הוא כבר הפסיק להתייחס לקמפיין הזה, ולכן המהלך הבא שלו צריך להיות התפטרות מהמשרה הזאת, אם אתה לא יכול, פשוט תשאיר למישהו אחר לעשות את העבודה. ככה זה עובד. ולמען האמת ככה זה נהוג בהרבה מאוד מקומות בעולם. אבל אצלנו לא, העיקר רוצים להגיע לרמה האירופאית, אז מה אם רוצים...קודם שבאמת יתחילו לעשות, ויעשו במקום לדבר, ואחר הם אולי יוכלו לפלוט את השטויות שלהם על השתוות לאירופה, כרגע אפילו לאסיה לא מגיע לנו לחזור.

אז נכון שצרפת רמסה בביתה גם את שאר הנבחרות, ואפילו בתוצאות גבוהות יותר, אבל פה מדובר על קפמיין שלם. אף אחד לא ציפה להוציא נקודות מצרפת לפני שהקמפיין החל, ולמען האמת גם אף אחד לא היה מפתיע אם היו אומרים לו שישראל תפסיד בצרפת 3-0, אבל הבעיה היא הדרך לפני זה, המשחקים המבזים, התוצאות העלובות, וכמובן הכשלון הכולל של הנבחרת שאפילו לא היוותה יריב של ממש לסלובניה, אפילו קפריסין כמעט ועברו אותנו...

המשחק אתמול כמובן היה לפרוטוקול, גרנט החליט לעשות מספר שינויים. הצבתו של זיתוני, כך מתברר, הייתה טעות, זיתוני לא נראה על המגרש, מרכז המגרש היה פרוץ לחלוטין. גם שמעון גרשון חזר להרכב הנבחרת, ולפחות שער אחד היה באשמתו, כאשר השאיר חור גדול בהגנה. נקודת האור היחידה הייתה חזרתו של דוידוביץ'. אמנם ספג 3 שערים, אבל יש לציין שאף אחד מהם לא היה באשמתו. בשער הראשון הנרי נשאר בודד לבדו, הרבה לא היה מה לעשות. גם בשער השני מקרה דומה, הפעם טרזגה, מקבל כדור גדול מהנרי, ושוב רק מול דוידוביץ' שנשאר חסר אונים כאשר יש כאלה חורים בהגנה. והשער השלישי, מה לא אמרנו, כמו תמיד, בכדור נייח, לא ברור לי למה היה זה יוסי בניון השחקן הכי קרוב לשער שלנו, ולא שחקן גבוה וחזק יותר כמו קייסי או גרשון. בומסנוג לא התקשה לעלות גבוה יותר מ3 שחקנים שלנו ונעץ את המסמר השלישי ברשת של דוידוביץ'. אחרי שצרפת השיגה 3 שערים הם מעט הרפו מהלחץ, למרות שהגיעו למספר הזדמנויות בפתיחת המחצית השניה, הזדמנויות שנעצרו רק אצל דוידוביץ', שמנע אולי עוד 3 שערים מהנרי. וכמעט שכחנו, עוד במצב של 0-0 עידן טל קיבל מתנה מההגנה הצרפתית אך משום מה נתן פס לאלוהים, אוליי הוא חשב שזה יעורר אותו קצת. וגם הקורה של חרזי, שהיה אולי המהלך הכי טוב שלנו בכל משחק. חרזי עם פריצה יפה מאוד ובעיטה ברגל שמאל, אבל רק בעמוד. אפילו שער כבוד לא השגנו, מסתבר שאפילו כבוד אין לנו. גם רביבו פגש רק במשקוף של בארטז, בכדור חזק שזיעזע את השער, אבל לא יותר.

בקרוב תתקיים הגרלת מוקדמות המונדיאל. עם גרנט או בלי גרנט, רף הציפיות ורמת ההתעניינות בנבחרת ישראל ככל הנראה ירדו משמעותית, עקב הכשלון הצורם בשנה האחרונה.

מדברים גם על דור עתיד, ואני למען האמת לא רואה כאלה שיוכלו להיכנס לנעליים הגדולות, בטח לא כאלה שיוכלו להרכיב נבחרת טובה יותר מזו שכבר יש לנו או זה שהייתה בכמה שנים האחרונות. על כן צריף לחפות במאמן עם מוטיבציה להצליח, מאמן שיודע מה הוא רוצה מעצמו, מהשחקנים ומהנבחרת כולה.

שיהיה בהצלחה בקמפיין הבא...

14. Reyes Member

נשלח לדיון הלא נכון. סליחה... תמחקו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/10/03