ישראליות באירופה 12/13: תם ונשלם הקמפיין המאכזב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏24/6/12.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפסד מאכזב.
    לא הייתי אומר שק"ש היתה טובה יותר מהסלובקים, המשחק היה די שווה, למרות שלהם היו הרבה יותר הזדמנויות. הפועל ת"א, מכבי חיפה, מכבי ת"א, בני יהודה של השנה שעברה/לפני שנתיים - כולן עוברות בוודאות, ז'ילינה קבוצה בסדר, ובכל זאת הפסד כל כך מרגיש, ועוד ממה? ממצב נייח, ה-DNA של הכדורגל הישראלי, ואת זה אני מאשים נטו! את השחקנים, זה אפילו לא עניין של מאמן, כדור קרן, כמה טיפש צריך להיות בשביל לא לשמור שחקן או לתת לו לנגוח לבד מחמישה מטרים? 1:0 בדיוק כמו ב-2003, האמת? אם אני לא טועה הגול היה כמעט באותן דקות, רק ההבדל הפעם: הגומלין יתקיים בישראל ולא בהונגריה, מה שכן, התנאי עידוד יהיו בהתאם, כמה מאות אוהדים לא מעבר, כי זה יהיה בקריית אליעזר. קרית שמוהנ בהחלט יכולה לעבור, 1:0 זו תוצאה אולי הכי טובה שאפשר לצאת אליה למשחק חוץ שקיימת, רוב הקבוצות שמנצחות בתוצאה הזאת בדרך כלל עוברות לשלב הבא, אני לא כזה אופטימי אבל בהחלט אפשרי.

2. Bensh Member

שלמה שרף היה פשוט בלתי נסבל, איך עוד נותנים לו לפרשן משחקים?

3. Luis Suárez Member

מסכים. איזה בזבוז מטורף של הכרטיס האירופי שלנו השנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx.

4. alexshw Member

מסכים, מאריבור למשל הייתה יותר טובה לטעמי.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

3/4 כרטיסים מבוזבזים. אף אחת מהקבוצות שמשחקות השבוע לא תגיע לבתים, הפועל אמורה להיות שם ואני מאמין שהיא תהיה כמובן הודות לנקודות הדירוג. ועוד בעונה שאנחנו מתחילים את השנה במקום 17, עם הזדמנות מצוינת להגיע למקום 15, שזה אומר 2 נציגות באלופות, הזדמנות שכנראה לא תחזור.

6. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

מצד אחד כואב לי על קרית שמונה אבל מצד שני מגיע לגילי לנדאו

7. Luis Suárez Member

כן אבל זה הגיוני שנתניה ובני יהודה לא יגיעו לבתים. באלופות בדרך כלל יש לנו קבוצות גדולות עם סיכוי להגיע לשלב הפלייאוף ואז לנשור לבתים של הליגה האירופית+ הקבוצה השנייה עולה דרך המוקדמות של האירופית. בגדול אני מדבר על חיפה והפועל ת"א, כשגם מגבי ת"א יכולה להפתיע כמו בשנה שעברה.
    קריית שמונה יחזרו לאירופה אולי עוד 30 שנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/12
  8. VAR Member

גילי לנדאו פשוט ליצן. ליצן! אין מילה אחרת. מדקה 65 השחקנים שלו נופלים מהרגליים, בשביל מה יש לך שלושה חילופים? בשביל לבזבז אחד מהם בתוספת הזמן כשהקבוצה בפיגור ולהרוויח ליריבה שלך עוד חצי דקה?

יש מצב שלקבוצה ישראלית במשחקים בינלאומים כבר עדיף לחטוף פנדל מאשר מצב נייח בחצי המגרש שלה?

9. skyday20 Member

לא מסכים על הבזבוז כרטיס, כי הם זכו באליפות ולא משנה מה מגיע להם To enjoy the ride.
    לא מגיע פרס לאחרות שהיו כל כך חלשות במהלך השנה.
    וגם קבוצות ישראליות בכירות יותר, לא בטוח היו עושות תוצאות טובות יותר.
    נראה לי שהסלובקים מרגישים קצת יותר טוב בסופו של דבר, עם הדרך שבה השער נכבש ממהלך של קרן ולא מפנדל לא מוצדק..
    שלמה שרף לא הספיק לסיים את המשפט שלו על הנאחס שהוא גרם לבועט וכבר הכדור טייל לו ברשת... XD

בבית ק''ש עדיין יכולה לעבור, זה אפשרי.

10. alexshw Member

האמת אין לק"ש סגל רחב ואין לו כל כך ספסל, פרט לעדי אלישע שהוא בכלל שחקן אפור.

11. c_web Member

ק''ש הרבה יותר טובה, והיה מגיע לה לנצח את המשחק הזה לדעתי. שלטו לאורך כל המשחק חוץ מהרבע שעה אחרונה שכנראה התעייפו, אם הם לא יספגו שער בגומלין הם יהיו בשלב הבא.

שליימה היום הרג אותי, מרגע הפנדל שלא היה הוא הביא את הניחוס של העולם!

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי עכשיו את התקציר. אתם מדברים בצדק על ההחמצות של ק"ש, אבל זה לא שז'ילינה כבשה מהזדמנות אחת. האלופה הישראלית צריכה לקבל את התוצאה הזאת ולא להחמיץ משני מטרים...מול זה דני עמוס הציל לדעתי לבד את הקבוצה מתבוסה כולל עצירה טובה מאד בפנדל (שלא היה ולא נברא).

כל כך מצחיק לשמוע את שלמה שרף אוכל את הכובע שלו. במקום לקשקש על זה שלא יהיה שער פשוט שישתוק. הגנה לקוייה מאד של ק"ש בשער החובה. לפחות 3 שחקנים יכלו לשים את הכדור ברשת. זו פשוט הגנה לא רצינית.

הגומלין? ק"ש תשחק ללא אווירה ביתית. אולי צריכה לקוות לחום קיצי כדי להפתיע כי אל תשכחו שז'ילינה לא ספגה בבית. שער אחד שלהם בישראל וביי ביי האלופה שלנו.

אני כן רוצה להגן על ק"ש שמגיע לשחק במוקדמות האלו. זו האלופה הישראלית ולא מעניין אותי שום דבר אחר. נכון, אין לה ניסיון, אבל זה לא אומר שצריך עכשיו להגיד שהכרטיס הזה מבוזבז. מבחינתי אין כרגע קבוצה יותר טובה מק"ש בארץ. בעונה הקרובה נראה אם מכבי חיפה והתל אביביות הבכירות יכולות לחזור ולאיים על הכתר. עד אז, ק"ש בצדק האלופה שלנו.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי רק את עשר הדקות האחרונות, אבל אוי, זה היה נפלא. מהרגע שז'ילינה קיבלה את הפנדל הוא התחיל לנבוח שלוש דקות רצופות. תיכף היה שולח את השופט לגרדום. איזה יופי זה היה שבעוד הוא חוגג את זה שניבא שהפנדל יוצל, קרית שמונה חטפה גול והוא השתתק.

כיוון שהוא ראה את המשחק במלואו, יש הוכחה, אני מניח שמחר הוא לא יכתוב על זה בישראל היום, הנוכל.

14. VAR Member

אתה ראית את הדקות האחרונות של המשחק? צריך למצוא מילה יותר קיצונית ממביך למה שהלך שם, שחקנים לא הצליחו למסור מסירות פשוטות שלא לדבר על לרוץ. שום דבר לא יכול להיות חסר תועלת יותר משחקן עייף, גם לא שחקן אפור. לא לחינם יש 6 שחקני שדה על הספסל.

15. alexshw Member

ההתקפה של ק"ש מאוד בעייתית, עם חלוץ חד הם יכלו לגמור היום את ההתמודדות, אבל אולי צריך לבנות על המאזן החוץ הדי עלוב של ז'ילינה, שזה כולל הפסד במלטה לפני שנתיים וגם תבוסה באיסלנד בעונה שעברה.

סולוקונטה, לא היה להם שחקן שיכול לשנות משהו היום וגם לגבי העתיד. יש להם יותר שחקנים של לשמור על תוצאה.