יצחק רבין ז"ל

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י shikaka15, ‏2/11/06.

1. Robin Member

הוא ראש ממשלה וזה היה רצח פוליטי. רצח מסוג זה מהווה סכנה לקיומה של הדמוקרטיה שכן אתה אמור לכבד דעות ולתת לאנשים עם דעות שונות משלך (בטח כשנבחרו בבחירות) להביע אותם ולנהוג לפיהן. כשאתה רוצח אותם זה לא ממש ככה.

2. Robin Member

אנא תזכיר לי מתי החזרנו את סיני למצרים תמורת הסכם שלום?

קודם כל המילה היא טובח והתיאור שלך ממש לא נכון כי המטרה לא הייתה להרוג אותם וגם שלושה חיילי צה"ל נהרגו. חוץ מזה, נניח שרבין היה בנאדם רע, גרוע וטיפש, זה נותן זכות לאיזה אידיוט אחד לבוא ולרצוח אותו (בכלל) ובפרט כשהוא ראש הממשלה?

בקשר לאם עמיר ביצע את הרצח או לא - נניח שהיית יודע שהוא ביצע אותו - עדיין היית בעד חנינה?

3. BK-H Member

אני אישית הייתי נותן לא להירקב בכלא עוד הרבה מאוד שנים.
    הוא רוצח, ולשום רוצח לא צריך לטייל ברחובות, והוא עוד רצח ראש ממשלה שפעל למען השלום, לא מגיעה לו חנינה.

4. sagiv Member

רבין לא רבין. הבנאדם רצח בנאדם אחר בכוונה תחילה. שייצא לחופשי? אני מקווה שהוא ייפול לידיים שלי אם זה יקרה.
    צריך להוציא אותו להורג כמו שצריך את רוב הרוצחים וגמרנו.

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/06
  5. M_T_A Member

דבר אחד לא ברור לא ברור לי. למה כולם כ"כ בטוחים שאם רבין לא היה נרצח היה שלום עכשיו?
    אם היה בא אליכם בן אדם ברחוב והיה אומר לכם "תשמעו, יש לי רעיון איך להביא את השלום, ניתן לערבים נשק" הייתם מדווחים עליו לאברבנל... אז למה כשרבין עושה את זה זה פתאום צעד ענק בדרך לשלום?

תחשבו על זה שניה, לתת לערבים נשק? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    לא היה ברור שהם ישתמשו בזה בשביל פיגועים?
    באינתיפאדה הראשונה הם זרקו בקבוקי תבערה בשטחים. בשניה הם התפוצצו בלי הפסקה ורצחו יותר מ1000 אנשים, והגיעו לכל הארץ.
    מעניין מאוד מאיפה כל הנשק הזה...

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

תימני? דבר עברית. והוא לא היה קרוב לשום שלום, הוא רק חושב שהוא היה קרוב. לתת נשק לאויב בתקווה שהוא יעשה איתך שלום, זה רחוק מלהיות קרוב לשלום.

יש לי 2 טענות:
    א. באיזו זכות הוא רוצח 16 יהודים, שרובם היה ניצולי שואה שיבאו נשק מאירופה לארץ? מעניין לי את התחת שדוד בן גוריון אמר לו, רק כי הוא רצה שכל הנשק יהיה שלו. זה היה מהלך של אדיוט.
    ב. למה בן אדם שמזוהה עם השמאל לא סרב לפקודה כזאת? השמאל לא מעודד תמיד סירוב פקודה כאשר היא לא הומנית? שיא הצביעות.

התיאור שלי הוא נכון, יש ספר שנקרא "אטלנטה מאת שלמה נקדימון". תקרא אותו טוב טוב, הוא מביא עדויות חותכות לכך שזה נעשה בדיוק איך שאני מתאר.
    ליצחק רבין הגיע להירקב בכלא עד היום ואפילו יותר מזה.

לפני שנה נרצח ראש ועד בית רק בגלל שהרוצח היה זה שחפץ בתפקיד, הוא קיבל עונש מאסר של 25 שנים. רצח פוליטי לכל דבר. אבל זה כל העניין, שברצח יצחק רבין, כל מה שמעניין, זה שהנרצח היה ראש ממשלה. המעמד של האיש הוא הגורם שמשפיע על העונש, לא סוג העבריינות.

7. shikaka15 Member

או קיי כואב לי מאוד על כל האנשים שחושבים שמגיע לו חנינה או שחושבים שהוא לא זה שרצח את יצחק רבין מבחינתי תגובתם לא ראוייה בכלל .
    אני יגיד לכולכם ככה . אנשים שחושבים שהוא לא רצח את יצחק רבין הם מבחינתי כמו גרמנים שהיום חושבים שלא היתה שואה
    זה אידיוטי צאו מזה יש עובדות בטוחות שהוא זה שרצח אותו !
    לא משנה מה יצחק רבין היה בדעותיו הוא נתן את החיים שלו בשביל המדינה המחורבנת הזאת ואם יש אנשים שחושבים שמגיע לו חנינה זה פשוט מחליא אותי

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יותר משלי כואב הלב על כך שהאדם הישראלי הממוצע לא יודע כלום על מה שקורה וקרה ולא שואל את עצמו שאלות ומתעניין.

אני זוכר צעקות כמו "כדורי סרק!" ממש אחרי הרצח, אני זוכר החלפת גרסאות בבית המשפט של השב"כ, אני זוכר גם שהתקשורת ידעה לחכות בבית חולים, כאילו שהיא ידעה שלשם הוא הולך להגיע, אני זוכר שהיה אמבולנס קרוב שהיה אמור להגיע תוך 2-3 דקות לבית חולים במקרה של פגיעה, אבל הגיע רק אחרי 9 דקות ומשהו (כמעט 10) ואני זוכר שאמרו שהיו כמה סוגים של כדורים, שחלקם לא מתאימים לנשק שנשא איתו יצחק רבין וגם שמיקום הכדורים שספג יצחק רבין היו מכיוונים שונים (לפי עדותו של אחד שהיה מנתח הגופה, כמובן שהשב"כ מיהר לסתום לו את הפה). הנה לך כמה הוכחות.

9. dani-pinto Member

שום חנינה.
    שלום עם ערפת?! מי שמע על דבר כזה?! איכססס! אי אפשר לסמוך על הפלסטינאים, נכון שיש לנו כאן ערבים טובים מאוד במכללה, אוניברסיטה או בכל מקום אבל איתם? בשטחים? בעעעע
    אבל עדיין, לרצוח ראש ממשלה זה מגעיל!!!

10. shikaka15 Member

אני זוכר שטופאק חיי אני זוכר שאת קנדי חטפו חייזרים(הכל בציניות כן?! )

אתה זוכר דברים שהם לא בהכרח אמינים אתה יודע כמה שמועות וספיקולקציות יש אחרי רצח ועוד כזה?
    לא חסר מלא מלא מלא כל מיני דברים שיכולים להגיד
    אבל תצא מזה יגאל עמיר הרג אותו אז צא מהסרט שאתה חיי בו

* רצח יותר נכון

11. shikaka15 Member

אגב סתם לידע כללי אני רוצה לדעת מה לעזאזל האינטרס של השב"כ להתעקש על זה שיגאל עמיר רצח את יצחק רבין

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי הם לא רוצים לקחת אחריות על הרצח, מן הסתם.

אמינים בהחלט. אנשים שהיו שם העידו על כך, פשוט יש אנשים שמיהרו לסתום להם את הפה. למה לא הסכימו לאחר הרצח לנתח את הגופה? פחדו שיראו שהכדורים הגיעו ממקומות שונים. למה האיש ששמר על הגופה התאבד עם כדור בראשו עם 17 כדורים? אני חושב שאחרי כדור אחד זה די והותר, או שהוא לא התאבד ו'איבדו' אותו וכל זה אחרי שהוא שינה את הגרסא 18 פעמים לפני זה בבית המשפט.

13. shikaka15 Member

אני יגיד לך משהו אני חושב שאתה קצת הזוי .
    אתה מאמין וחושב שיגאל עמיר לא רצח את יצחק רבין?

14. dani-pinto Member

אם יגאל עמיר לא היה רוצח אותו הוא היה עושה בלאגן מזה השטויות האלהה?!

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא בדיוק יודע, כי לא מספרים לנו את כל האמת. אבל גם אם זה היה הוא, הוא לא היה היחידי, עוד מישהו גם ירה ביצחק רבין. יש מעט הוכחות שאומרות שכן והרבה הוכחות שאומרות שלא. אני, בכנות, נוטה לחשוב שלא.