ייסגר בלומפילד! לעצור את אוהדי מכה-בי הפושעים!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏1/4/06.

1. אלי מתחן Member

וגם ראית בשידור חי אוהדי בית"ר פצועים מאבנים בראש, אוהדי סכנין מרביצים לאוהדות של הקבוצה, סדרנים ערבים שמנסים לריב עם אוהדי בית"ר ושוטרים שעומדים ומסתכלים. מה יש לך להגיד על זה?
    ובאותו זמן לא ראית אוהדי סכנין זורקים אבנים לתוך המגרש ומנפצים שמשות של אוהדי בית"ר.
    אז ככה שאין לך פה קייס נגד אוהדי בית"ר כי באמת במקרה הזה לא הייתה אלימות שהם יזמו.
    קצת קשה להישאר אדיש לנוכח כל הגורמים שהזכרתי פה.
    השוטרים לא מבינים שהאלימות היא פועל יוצא של ההרגשה של האוהד, אם מתייחסים אליו כמו אל חיה אז הוא יתנהג ככה, ומשטרת ישראל מתנהגת לאוהדי בית"ר כאילו כל אחד הוא מחבל פוטנציאלי, שלא יתפלאו אחרי זה שהאוהדים עצבניים.

כל אוהד של קבוצה יריבה יכול להגיע לטדי ו99.9% שהוא יצא בשלום. הקהל של בית"ר אולי לא הכי חביב בעולם ולא כדאי להיכנס לתוך המזרחי עם צעיף של היריבה אבל בלי פרובוקציות מיותרות אף אוהד של היריבה לא יקרה לו כלום. אני בטוח שאוהד של מכבי אם ילך ליציע ג' לא יחזור בשלום כמו שאוהד של חיפה שיגיע לשער 5 לא יצא מזה שלם.
    מה ההבדל ביניהם לבין טדי?

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף פעם לא אמרתי שהקהל של סכנין הוא בסדר[להיפך] ובטח ובטח שלא אמרתי שום דבר טוב על המשטרע
    שכולם שם מטומטמים...אבל זה עדיין לא סיבה לזרוק אבנים על מאיר איינשטיין או לואיס פרננדז,ועוד
    פעם...סטינו מהדיון עצמו...

3. בית"רי מלידה Member

1. בתל אביב הזיהום לא פחות גרוע - ורובו ממנועי דיזל מיושנים ( אני קורא להם יורו מינוס אחד ). האוטובוסים החדשים של דן הם כבר יורו 3, והמרצדסים בקו אילת ( ה 500 המצויינים ) הם כבר תקן יורו 4.

2. בכל שנה מתים במדינת ישראל כ 6,000 אנשים מזיהום אוויר.

3. אני לא תל אביבי, וגם לא ירושלמי...אי שם במקום נהדר באמצע. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/06
  4. אלי מתחן Member

רק אצלנו בי-ם, אוויר הרים צלול כיין.

תראה אתה לא יכול לקחת בנאדם, להתייחס אליו כמו אל חיה, לעצבן אותו בכל דרך אפשרית ולצפות שישב בשקט ויחכה שאיזה כוח עליון יושיע אותו.
    תיקח אנשי תרבות ותשים אותם במצב של אוהדי בית"ר בסכנין אתה תראה אותם מתחילים להתעצבן, אז לבטח כשאתה שם אוהדי בית"ר במצב כזה ברור שזה לא ייגמר בטוב.

5. בית"רי מלידה Member

האוויר כן - אבל העיר עצמה, על הפנים: המדרכות, הכבישים, הקירות שמכוסים בפשקווילים של החרדים....

העיר הכי יפה בעולם ( נו, טוף השנייה אחרי מנהטן...) הולכת ומשחירה , תרתי משמע. חבל.

במרכז העיר ירושלים ישנו זיהום אוויר.

למי שרוצה יותר מידע, חלקו בזמן אמת: יתכבד ויכנס לאתר של המשרד לאיכות הסביבה.

בית"ר מלידה לא אחראי בשום פנים ואופן לסיוטי לילה שעלולים להיגרם לכם עקב ההבנה באיזו סביבה מזוהמת אתם חיים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

6. d3fton3s Member

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

בכל מקרה, הדיון קצת גולש.. איך הגענו לזיהום אוויר? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נראה לי שהתבלבלת אחי, שער 5 זה הפועל ת"א.. ישבתי שם עם צעיף ירוק עם חבר שלי אוהד הפועל, וואלה חוץ ממבטים לא עשו כלום.. אם התכוונת שער 11 של מכבי ת"א, אז פה זה באמת ענין אחר. היריבות בין מכבי ת"א למכבי חיפה היא כמו מה שיש בין הפועל ת"א לבית"ר. שנאה מעורבת ביריבות. ושם באמת במקרה כזה תהיה שחיטה כנראה.

7. EL Capitan Member

טוב, בוא נסכם את עניין של מחנות האוהדים. למכבי חיפה יש את האוהדים הכי גרועים בארץ מבין הקבוצות הגדולות, ולבית"ר יש את קהל האוהדים הכי מלוכלך\אלים\איך שלא תקראו לזה בארץ.

8. d3fton3s Member

טוב טוב מה שתגיד אחי.. לך תסתכל על העיניינים של הקהל שלך.. מה זה היציאה המסריחה הזאת, מה זה כל הדיונים פה קהלים? נמאס כבר.. מי אתה שתקבע שקהל אחד גרוע יותר מאחר? על סמך מה? הקהל היחיד שיש לי בעיה איתו כרגע, וגם זה בספק, זה הקהל של מכבי ת"T, אם הוא באמת היה מעורב בזריקת בקבוקי התבערה.
    מהקהל של בית"ר אני מבסוט, הראו את הפרצוף של פרננדס הזה, כולו דיבורי ניהול מקצועי ואירופאי, זורק לי תסוכריה שלו על אוהדים.. הפועל ת"א המקוריים ביותר, בית"ר הנאמנים\פנאטים ביותר. לכל קהל יש משהו יחודי לו, תלמד לחפש את זה במקום את האנטי כל הזמן.