יורו 2020, שמינית הגמר (28.6): קרואטיה - ספרד | צרפת - שווייץ

הנושא בפורום 'פורום יורו 2020' פורסם ע"י Sarek, ‏28/6/21.

1. alexshw Member

ביובה היו תנאי חממה. קבוצה שעובדת בשבילו, יתרון איכותי רב על היריבות של הסגל שלה וכן קצב נמוך יותר.
    שוב פוגבה יכול להצליח רק בתנאים שגם ווס בראון יצליח. אז למה לשלם 100 מיליון יורו עליו?

2. DRORIKO Member

אחד המועדונים הכי לחוצים באירופה. כל מי שלא מספק את הסחורה נכווה. רק תשמע התבטאויות מהתקופה האחרונה של אמרה ג'אן וארון ראמזי.

במקרה בעונה ההיא שדיברתי עליה, שהוא "הסתדר בכוחות עצמו", התמודדנו מול נאפולי האדירה עם היגוואין ו-36 שערים. להגיד שהיה "יתרון איכותי רב על היריבות" זה בולשיט. אגב 3 קבוצות סיימו באותה עונה מעל 80 נקודות, מתי בפעם האחרונה זה קרה בפרמייר ליג?

ומי זה לעזזל וס בראון? מי שמע עליו בכלל? הוא היה יכול להצליח ביובה תגיד לי? יש עולם מחוץ ליונייטד שלך אלכס. ממליץ לך יותר להתעמק בו.

3. Raulito Madridista

לא תמיד פוגבה היה 'חכם על חלשים'. אני גם זוכר הופעות מעולות שלו בליגת האלופות נגד ריאל מדריד וברצלונה וגם נגד באיירן מינכן, קבוצות טובות יותר על הנייר. הבעיה היא שהוא לא הוכיח את עצמו במקום אחר וביטל את סימני השאלה עד כמה סחב לבד ועד כמה היה טרמפיסט ומעבר לחוסר היציבות ולדעתי בחצי מן הזמן ביונייטד בלט החוסר חשק שלו - לא שיפר שום דבר במשחק שלו. אותו שחקן שיכול להפציץ מ-25 מטר ליד החיבורים לפתע. אני גם חושב שאם יש דברים שהוא 9-10 - יש לו נקודות תורפה מאוד-מאוד-מאוד ברורות. קאמבק ליובנטוס עכשיו תפור עליו בול.

4. alexshw Member

בסדר אז פדוין בתרגום ליובה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

5. DRORIKO Member

פדוין ופוגבה היו אותו דבר ביובה? טוב עכשיו אני כבר מרגיש שמסתלבטים עלי

6. alexshw Member

לא, פדוין שחקן שולי שלא הרס כי הקבוצה רצה טוב. פוגבה לא יהיה שובר שיוויון בפני עצמו. אתה לא משלם סכומים כאלה על שחקנים שהם לא שוברי שיוויון. הוא הכי אוברייטד שיש. בכדורגל של היום מצפים מכל שחקן להבין גם בטקטיקה ולעבוד על מגרש(לגבי הדרישה השניה טוב אולי אם אתה לא רונאלדו ומסי). היום מראדונה לא היה שחקן מוביל בגישה שלו. הכדורגל התפתח. פוגבה כמו מראדונה נטו חי על כישרון טבעי ובנוסף על אתלטיות.

VAR אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

"שובר שוויון" זה שחקן שיכול לעשות את ההבדל בין קבוצה טובה לקבוצה אלופה, קאנטה בצ'לסי למשל. אבל הוא לא יכול להפוך קבוצה בינונית לקבוצה אלופה. הבעיות אצלכם הרבה יותר עמוקות. לא הוגן להפיל הכל על פוגבה. האם הוא שווה 100 מיליון? כנראה שלא, אבל גם ככה השוק פה השתגע לגמרי והיום כל שחקן שלא קרע זוג נעלים אבל יש סביבו הייפ כבר דורשים עליו 80 מיליון במינימום.

ומראדונה הוא אל, לא בר השוואה לאף שחקן של היום להוציא את מסי.

k_700 אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

אגב פוגבה ביובה לא היה רק כשרון טבעי אלא הרבה של WORK RATE, מצרך שאצל אלגרי אם הוא לא קיים אתה יושב חצי שנה ביציע. ביונייטד פשוט הפכו את פוגבה ליותר גדול מהמועדון, כיאה למועדון ש"שיווק" יותר חשוב לו מהכל, אז נותנים לו הכשר להיות עצלן. פעם הייתי צוחק עליכם, הבעיה שגם המועדון שלי הפך להיות כזה.

9. alexshw Member

אף קבוצה לא תצטער על זה שפוגבה עזב אותה.

10. DRORIKO Member

נכון ולא נכון. מאד חסר לי פוגבה של לפני 5 שנים, עד היום לא הצלחנו למלא את החלל שהשאיר. פוגבה של היום? שיתעסק בלהעלות תמונות בלי חולצה באינסטגרם, מעדיף את לוקטלי.

11. סיונרה Member

גם ביובה הוא היה רך שמדי פעם עושה מהלך שאתה לא מצפה מבחור שחור בגובה כזה. הוא לא הראה לדעתי יכולת שמצדיקה מעבר בסכום הזה לשום מקום.

alexshw אוהב/ת את זה.
  12. k_700 Member

בול.
    אין לך מה לנסות עם הטרול הזה. הוא יעדיף להעיף את פוגבה בחינם או אפילו לשלם לקבוצות שיקחו אותו ואפילו להשאר עם אנדרס פריירה ומאטה במקומו רק כדי להעביר מסר.

הגדרת מצוין, פוגבה לא כוכב שיהפוך קבוצה בינונית לאלופה או קבוצה טובה(נניח בלבל שברונו עשה למשל מהרגע שהגיע בינואר שנה שעברה). אבל הוא כן שחקן מצוין שבקבוצה טובה יכול לתת לך את האקסטרות.
    הוא בר החלפה כמובן, אבל בסגל הנוכחי אתה לא מחליף אותו בלי להביא מחליף ראוי מהסיבה היחידה שאין לך אף קשר במרכז המגרש שבכלל מסוגל למסור כדור קדימה, לאיים לע השער או לכדרר.

13. רוברטו באגיו31 Member

מי לדעתך יכול להיות תחליף ראוי לפוגבה וגם לשדרג את יונייטד לעומת הצרפתי ??
    תן לי שמות של 3 שחקנים כאלה .

14. k_700 Member

רנאטו סאנצ׳ז שם מעניין.
    אוואר שם מדהים במחיר מציאה.
    רובן נבס,לוקאטלי.

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב אנקדוטה קטנה, מארוטה, שהיה אז המנהל המקצועי של יובה, זה שדאג לגנוב את פוגבה בחינם ולהחזיר אותו תמורת המון כסף, התראיין לא מזמן וטען שזו העסקה הרווחית ביותר שהייתה אי פעם בעולם הכדורגל, לא בדקתי אותו אבל סביר שזה נכון.

לגבי פוגבה ביובה, ספציפית, כשלא היה לו את פירלו, היה לו את מרקיזיו. אומנם קלאודיו היה פצוע לא מעט, אבל בעונה הזו(15-16) הוא(מרקיזיו) היה השחקן הכי חשוב שלנו, ובלעדיו הקישור(והאמת שהקבוצה כולה) מיעט לתפקד, מה שכמובן החמיר בשנים אחר כך.

באופן לא ספציפי - הוא היה מצוין אצלנו מהשניה הראשונה, ואין שום תלונות אליו.

אני חושב שזה שילוב בין אופי בעייתי למערכת בעייתית ופחות עניין של הקצב והאינטנסיביות של הליגה.
    ביובה השתן עוד לא עלה לו לראש, וגם כשלקח את הספרה 10, היו ממנו דרישות סופר קפדניות כל הזמן ומאמן פדנט על הקוים, בנוסף טורינו לא עיר כזאת כיפית וחיי הלילה ממש לא טירוף, ועוד לא היה טיקטוק אולי.

יונייטד קברה כלכך הרבה שחקנים כשרוניים מאז שפרגוסון הלך, שזה הדבר השיטתי היחיד שאפשר להגיד על המועדון הזה מאז.

Raulito אוהב/ת את זה.