יורו 2020, חצי הגמר (7.7): אנגליה - דנמרק

הנושא בפורום 'פורום יורו 2020' פורסם ע"י Sarek, ‏7/7/21.

1. סיונרה Member

אפשר הכל, השאלה מה תהיה ההשפעה של זה על המשחק. קבוצות לא הצליחו למצוא הכרעה אחרי 120 דקות, זה מספיק זמן כדי לקבוע שהן שוות ברמתן וששתיהן יכולות לעלות לשלב הבא.
    אני לא מכיר הרבה אנשים שהיו סבבה כמוך עם עוד 30-40 דקות למשחק שכבר שוחק שעתיים שלמות + הפסקות

2. DRORIKO Member

2 הארכות זה יותר מדי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Ever Banega Member

חשבתי על עוד רעיון אבל הוא ישמע מצחיק, הארכה נוספת כשלשוערים אסור לגעת ביד.

4. DRORIKO Member

מה כזה?

https://images.daznservices.com/di/library/Goal_Turkey/45/bd/rene-higuita_1s2oqahs0t6mm16ak5zx7qsbmv.Xxx?quality=60&w=1000

oranfu ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  5. Clichy COYG

אני חושב שדווקא חלק מההארכות היו מאוד מוצלחות בטורניר - איטליה - אוסטריה, ספרד - קרואטיה, צרפת -שוייץ. בכולם נהנתי מאוד והרגשתי שפשוט קיבלתי עוד חצי מנה מהמשחק הרגיל.

6. Clichy COYG

אופטופיק -
    זו ההודעה ה3998 בתר'ד היורו ובכך עברנו את יורו 16'. וואהו.

SerieA ו-סיונרה אוהבים את זה.
  7. DRORIKO Member

בואו נסכים שהארכה זה סבבה כשהמשחק הוא סבבה וקוץ בתחת כשהוא לא.

Clichy אוהב/ת את זה.
  8. Rushie Member

ממש לא הרגשתי לאורך הטורניר שהשיפוט פרו-אנגלי, אבל הטעות אתמול הייתה קשה מאד. אם הייתי אוהד נבחרת דנמרק הייתי משתגע מרוב כעס שדבר כזה מכריע לי חצי גמר. העוול ענק והזכיר לי את מה שהיה עם אירלנד והיד של הנרי.
    הואר כישלון מוחלט ועדיף בלעדיו.

9. Raulito Madridista

ליבי עם דנמרק שהייתה נפלאה, אני כמובן זוכר שאנגליה נשדדה בטורניר גדול עם 'שער הרפאים' ומנואל נוייר אי שם ב-2010 אבל כאן זה היה אחרת לגמרי, אוטוטו החלק הראשון של ההארכה כבר נגמר. לא מובן מאליו שאנגליה נחלצה מפיגור, יהיה גמר גדול. האמת שאין לי דעה נחרצת לגבי סאקה, גם משום שעל העמדה שלו כביכול מתחרים שחקנים טובים מאוד.

דמסגארד עם שער ענק, הראשון בטורניר הזה בבעיטה חופשית בזמן שרק לליאו מסי לבדו היו שניים בקופה אמריקה, אני בספק אם היה דבר כזה אי פעם בטורניר גדול. ככה בשלוף מהזיכרון:

יורו 2000 - זידאן כבש בסיבוב נגד ספרד ברבע הגמר| פרנק דה בור נגד צרפת בשלב הבתים
    מונדיאל 2002 - רוברטו קרלוס כבש נגד סין| סוונסון "מדיח" את ארגנטינה סופית| ורונאלדיניו מערים על סימאן כמובן.
    יורו 2004 - זידאן נגד אנגליה בדרמת ענק
    יורו 2008 - מיכאל באלאק בפצצה נגד אוסטריה
    מונדיאל 2006 - בקהאם נגד אקוודור בשמינית הגמר
    מונדיאל 2014 - דויד לואיז המושמץ נגד קולומביה
    יורו 2016 - גארת' בייל נגד סלובקיה
    מונדיאל 2018 - כריסטיאנו רונאלדו נגד ספרד| טריפייר נגד קרואטיה בחצי הגמר

10. טל. Member

באלאק ב 2008 פשוט דמיין שהוא בועט פנדל.

(כמה אני מתגעגע אליו. לא היה שחקן שאהבתי יותר)

11. Raulito Madridista

מיכאל באלאק היה שחקן גדול ועצוב שנדבקה לו תדמית הלוזר, אותה עונת הכמעט בלברקוזן ב-2001/02 וגם השער העצמי האומלל בשנת 2000. מצד שני הוא הפסיד בגמר ליגת האלופות לקבוצה טובה יותר שכבשה שער מטורף ונהנתה מיום גדול של השוער שלה, וגם היה אנדרדוג נגד ברזיל בגמר שהפסיד. חבל שבצ'לסי זכה רק באליפות אחת והתמונה הכי זכורה לו היא רץ אחרי השופט בשוד ההוא בגשר. תמיד הערכתי אותו על ההחלטות שקיבל, הוא ראה שבאיירן מינכן של אז לא מספיק טובה, נופלת קבוע בשמינית הגמר ולא היסס ללכת לצ'לסי.

12. DRORIKO Member

באלאק היה דמות מאד דומיננטית בנבחרת גרמניה, מהסוג של קלינסמן ומתיאוס. בגרמניה של ה-10 שנים אחרונות אין אחד כזה, אפילו לא מולר. לא יודע אם זה בהכרח דבר רע, גרמניה לקחה גביע עולם. אבל אין ספק שבאלאק עצמו היה שחקן גדול.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO - אז מה פיליפ לאם? עציץ? איך אפשר לטעון דבר כזה? אחד מהקפטנים הכי מובהקים שהיו לבאיירן ולגרמניה אבר.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי גם קימיך כזה. מאוד מזכיר לי להאם מנטלית. מקבל תמיד החלטות טובות, לוקח אחריות במשחקים, פשוט נהדר.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  15. Raulito Madridista

אני חושב שגם לאון גורצקה לוקח פיקוד במנהיגות הזו (מעבר לכך שהפך למפלצת שרירים) וגם ג'ושוע קימיך כן מזכיר קצת את 'גרמניה של פעם', הרעה. בכל מקרה פיליפ לאם ווינר, שחקן יציב מאוד וחשוב, יכול לשחק טוב בכל כך הרבה עמדות וכמובן שהיה חלק מדור ההצלחות של באיירן והנבחרת. אבל כשמדברים על קפטן היסטורי או משמעותי וכנ"ל מנהיג, אני לא יודע אם הוא הפרצוף הראשון שקופץ לי לראש ולא קשור לכך שהוא שחקן הגנה. למשל מנואל נוייר יותר מתאים ולדעתי גם תומאס מולר. אגב שעשע אותי אך תקפו את טוני קרוס ימים אחרי הטורניר, לותר מתאוס אמר שהוא מוסר כמו התסרוקת שלו ושהוא התאכזב מהיכולת שלו.