יורו 2008: צרפת ואיטליה בבית מוות במוקדמות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nesta, ‏24/1/06.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

יו שתהיה אלופת אירופה זה כולה תואר, זה לא הופך אותה לטובה באירופה. אלוהים לפעמים בא לי פשוט לעמוד על צוק גדול ולזרוק אותך על האבנים החדות בים, אז מה אם טורקיה סיימה שלישית במונדיאל? את זה שהיא עפה ללטביה בפלייאוף ביורו אתה שכחת כן!?

2. SeRgInHo Member

חח כולה תואר אל תצחיק אותי.כל אריות אירופה רודפים אחרי התואר ודווקא יוון השיגה אותו,זה אומר משהוו,לא?
    אל תשכח באיזה מצב הייתה המדינה באותו זמן!הראש של הטורקים לא היה במשחק מו לטביה!

נערך לאחרונה ב: ‏27/1/06
  3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

די מה זה משנה אם היא אלופת אירופה או לא. היא לא יותר מנבחרת בינונית פלוס וזה בשורה התחתונה מה שמשנה. גם ליברפול אלופת אירופה, אז מה.

4. SeRgInHo Member

מה לעשות ביורו היא כן הייתה הכי טובה.ניצחה את כל המועמדות לתואר.ואל תגיד לי עכשיו שזה מזל.זה שנבחרות כמו ספרד,צרפת,צכיה ופורטוגל לא הצליחו לנצח אותה אומר משהו לא? אם אתה חושב שקבוצה גדולה היא כזאת שיש לה רק סופרסטרים אתה טועה בגדול. את הכדורגל משחקים על הדשא ולא על הנייר.

5. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר הייתה הכי טובה ביורו. במוקדמות המונדיאל זו לא הייתה אותה יוון, עובדה.

6. SeRgInHo Member

למה לא?אם אוקראינה ידעה לנטרל אותם בייוון אז זאת כבר לא אותה נבחרת?עובדה שעד למחזור האחרון הם נאבקו על הכרטיס לפלייאוף.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

סרגיי יש הבדל קטן בין מוקדמות המונדיאל ליורו, עכשיו אוקראינה פוגשת שתי יריבות שהן הרבה יותר חזקות מיוון,טורקיה ודנמרק. יהיה לה מאוד קשה מול צרפת ואיטליה.

שכחתי לומר כמה שמח אני על הנבחרת השנייה שלי -רומניה שאני סבור שאחרי המון זמן היא תגיע לטורניר גדול, הולנד תגיע למקום הראשון אבל עם איך שהבית נראה רומניה תהיה במקום השני.

8. SeRgInHo Member

עם איך שאוכלי צפרדעים נראים עכשיו,אני בטוח שאוקראינה תסתדר מולם.איטליה זה כבר משהו אחר.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל בית 1 ובית 3 כלכך משעממים שזה נוראי,פורטגל מצד אחד צריכה לעבור בקלות,ובית משעמם עם יוון וטורקיה שהם ממש ממש לא אותן נבחרות של יורו 2004 ומונדיאל 2002 בהתאמה,נבחרות שיורדות ויתנו לנו כדורגל משעמם.
    בתים 5 ו7 של הולנד ואנגליה הם בתים רגילים שכאלו,הולנד ואנגליה לא אמורות להתקשות בבתים שלהם אבל בכל זאת יהיו בבתים האלו משחקים מעניינים לדעתי,אבל אני לא רואה הפתעות.
    בתיים 2 ו4 כמובן בתי המוות.אני דווקא רואה בבית של גרמניה צכ'יה ואירלנד את הבית הכי קשה,לא יודע מה בדיוק גרמניה ואיטליה עשו בדרג השני או אירלנד ברביעי,וגם ווילס שהיא הנבחרת החזרה בדרג החמישי וקפריסין שיכולה אולי לעקוץ וקצת לעצבן,ללא ספק בית שיספק משחקים מעניינים מאוד בכל הדרגים שלו(כמעט)
    בית 2 של צרפת איטליה ואוקראינה יספק לנו רק משחקים מעניינים בין ה3 הראשונות ואולי סקטולנד שקצת תפריע,אבל הבית הזה ברור מעכשיו שהמלחמה תהיה בין אותן 3 הנבחרות,בית 4 לטעמי הרבה יותר מעניין.
    בית 6 של ספרד די מעניין ספרד פייבוריטית אומנם אבל להגיד שזהו בית קל זה ממש לא נכון הדנים עם תומאסון והחברים והשבדים עם זלאטן והחברים בהחלט לא יעשו לספרד חיים קלים.
    יהיה מעניין(מלבד בתים 1 ו3)

10. M_T_A Member

יוון גם לא היתה הכי טובה ביורו. אני ורוב העולם העדפנו לראות את צ'כיה, פורטוגל, הולנד, שבדיה ואנגליה מאשר את ה"כדורגל" הזוועתי של יוון שמתבסס על 10 שחקנים בקו ה5 ואחד שמשחק בערך על קו ה16 ועובר את החצי כשהכדור עובר לשליטת יוון. היא היתה בינונית ונשארה בינונית וזכתה בזכות הכדורגל הכי מכוער שנראה בהיבטוריית הכדורגל ואני מקווה שתופעת כאלה לא יחזרו.
    חוץ מזה שגם מאז היורו יוון התדרדרה לא מעט...

אבל אני סתם פותח פה פצעים ישנים וויכוחים עתיקים.

11. EL Capitan Member

סרגיי, אתה אומר שטויות. היום הפועל פ"ת ניצחה את מכבי חיפה. זה אומר שהיא יותר טובה ממנה? לא, זה לא אומר כלום, משחק אחד לא אומר כלום. זה כמו שתגיד שנבחרת ישראל סיימה בתיקו עם צרפת פעמיים... יוון היא נבחרת בינונית, ובטח שהיא פחות חזקה מכל האריות של אירופה. אלבניה ואחרות עשו לה חיים מאד קשים במוקדמות המונדיאל, כנ"ל לגבי טורקיה, שמאד התאכזבתי ממנה בקמפיין האחרון (אני חצי טורקי).

על הגרלת הבתים (אני לא יתייחס לבית הישראלי ולבית הספרדי)-

בבית 1 צפוי מאבק צמוד צמוד על המקום השני בין פולין, סרביה ובלגיה, כשלאחרונה יש סיכויים קלושים לסיים כמנצחת במאבק הזה. אין בית קל במונדיאל הזה וקל לא יהיה לפורטוגל, אבל היא תצליח להתברג במקום הראשון.

בבית השני יש סיכוי שנראה את צרפת או איטליה מחוץ ליורו. אוקראינה נבחרת חזקה, שבהחלט יכולה לגרום להדחה של אחת מהגדולות של אירופה. כל השאר יסתכלו מהצד על המאבק הזה. ככה שלמרות שיש כאן 3 נבחרות חזקות מאד, הבית הזה לא יכול להקרא בית המוות (אין בית מוות במוקדמות).

יוון בטח אמרה כבר תודה לאלוהים על ההגרלה הנוחה יחסית שהיא קיבלה. למרות זאת, היא תתאמץ הרבה כדי לעלות מהבית הזה, שכן מלבד טורקיה, גם נורבגיה וגם בוסניה יעשו לה הרבה צרות.

בשאר הבתים- בבית מס' 4 צ'כיה וגרמניה יאצלו לעבור את אירלנד וגם את סלובקיה בדרך ליורו. והולנד זכתה להגרלה הכי נוחה, כשרומניה, בולגריה וסלובקיה רחוקות ממנה בפערים גדולים מאד. לכן, הולנד צפוייה לטייל לעבר המקום הראשון, כשאחת משלושת הנבחרות הנ"ל תאבק על המקום השני.

12. SeRgInHo Member

אני דיברתי על משחק אחד?יוון ניצחה את כל אריות אירופה בדרך לתואר.
    לדכתי צרפת לא תהיה ביורו.כי בלי זידאן ומקללה הם גם לא היו במונדיאל הזה.זאת כבר לא צרפת של שנות 98-00.למרות שגם אז אוקראינה סיימה במודקמות איתה פעמיים בתיקו 0-0.
    ההימור שלי הוא שאחרי מאבק צמוד איטליה ואוקראינה יעלו.

13. Mourinho Member

נכון, צרפת לא תיהיה ביורו, אוקראינה תיהיה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    אלוהים ישמור, כמה בן אדם יכול להיות חסר אובקיטיביות, שים לב שאתה טוען משהו, וכל הפורום טוען אחרת, מה אתה חושב אדון סרגי, שצרפת זה רק מקללה וזידאן? כמות הכשרונות שיש לצרפת לא יהיה לאוקראינה גם עוד מאה שנים, אם זידאן בלי זידאן, זה לא משנה, אני לא רואה את אוקראינה הבינונית מינוס עושה משהו מהבית הזה.

ספרד חלשה, צרפת חלשה, אוקראינה הנבחרת הכי טובה בעולם. רבאק, קצת אוביקטיביות.

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/06
  14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מורינו,עשה טובה,הוא אמר את דעתו. בסדר,אתה לא מסכים.יאללה,הלאה.

15. SeRgInHo Member

כן ראינו את כל הכשרונות שלהם מולנו.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    לא אמרתי שצרפת חלשה ובטח שלא ספרד.אבל מה לעשות כרגע הם לא מה שהיו פעם.בעזרת משחק חכם כל נבחרת מהטופ 50 יכולה לנצח אותם.