יורו 2008, חצי הגמר: גרמניה vs טורקיה !

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י shlomydavid, ‏25/6/08.

1. shlomydavid מנהלים

http://img129.imageshack.us/img129/9900/eurook5uk6.Xxx

* משחק חצי הגמר הראשון ביורו 2008 יתקיים רק מחר בערב, אבל הקדמתי את פירסום האשכול כדי לתת לכל המשתמשים את ההזדמנות להמליץ/לתת דיעה על הימורי המשחקים הרבים שהמועצה הוציאה למשחק.
    גרמניה כמובן פייבורטית ברורה מול ההרכב החסר מאוד של טורקיה, אבל הטורקים הוכיחו כבר שהם לא מוותרים בשום שלב של המשחק, ויבואו בשיא המוטיבציה שלהם.

כולם מוזמנים להביע דיעות והמלצות להימורים !

שיהיה בהצלחה !

* קרדיט לאתר המועצה על הטבלה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/08
  2. כחול לנצח! Member

במשחק של ספרד מול איטליה שוב הלכתי בשיטת הדאבלים על ההימורים המיוחדים ושוב תפסתי פי 6 יותר בעיטות למסגרת ספרד ואובר 52 אחזקת כדור. ושוב אלך בשיטת הדאבל. לא רואה איך דאבל של גרמניה בישיר ויותר נבדלים גרמניה נופל. עוד הימור שאהבתי הוא אנדר 55 אחזקת כדור גרמניה. תורכיה היא בכל זאת נבחרת טובה וגרמניה היא לא נבחרת כמו ספרד שמניעה כדור בלי הפסקה. 55 אחוז זה מוגזם. משהו כמו 53:47 גרמניה יותר ריאלי. לדעתי מחר ייגמר הסוס לתורכים. בלי ניהאט, מול המכונה המשומנת מגרמניה זה כבר יותר מידי. מה אתם אומרים?

3. matansahmy55 Member

גם אני לקחתי את הדאבל עם ספרד באמת זה מצוין וצריך לנצל את זה בקשר לגרמניה אסף אני חושב דווקא שיהיה מעל 55 אחוז בהחזקה אבל באמת הימור קשה מאוד. אני ממליץ לא להמר על גרמניה מחר בעיקר בגלל שצריך להיות בעד גרמניה

4. כחול לנצח! Member

קדימה עוד דעות. איזה הימורים מיוחדים אתם ממליצים?

5. כחול לנצח! Member

טוב אני כנראה הולך בהשקעה גבוהה מאוד על גרמניה. שימו לב לרשימת החיסורים של תורכיה למשחק הזה. סרבט, אמרה אסיק, אמרה גונגור, אמרה בלוזוגלו, טומר מרטין, ארדה טוראן, ניהאט וטונצ'אי!!.

לפתיח טרים יש 14 שחקנים בסגל למשחק הזה, כשאחד מהם שוער! משמע שני שחקני שדה על הספסל. ניהאט וטונצ'אי הם שני השחקנים שמופקדים על הבקעת השערים ושניהם בחוץ. גם אמרה בלוזוגלו שהוא עושה המשחק שלהם, כך שמדובר בשחקנים מאוד משמעותיים. כדאי לתקוף את גרמניה בהשקעה גבוהה?

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

55 אחוז החזקה בכדור יש מצב טוב, אבל ההתבצרות הטורקית בהגנה ומעמד החצי גמר זה כבר סימן למשחק מועט שערים כראוי לחצי גמר.

7. shlomydavid מנהלים

לא יודע, יש לי תחושה שטורקיה הולכת להפתיע במשחק.
    כולם הולכים על ניצחון קל לגרמניה, ואני מרגיש שטורקיה מסוגלת לפחות לגרור את המשחק להארכה.
    גרמניה מאוד תתקשה בהבקעת השער הראשון, ולכן הימורים שנראים לי נחמד:
    לא יהיה שער ראשון עד דקה 27, טורקיה (0.5+) במחצית, ולאמיצים במיוחד: תיקו בסיום ה-90.

8. דימה Member

אגב חבר'ה, בינתיים אם שמתם לב או לא נסגר הימור מספר 24.

- טוב וההימור שאני הולך עליו זה בלאק עם השער שלו - אנדר, לדעתי בלאק לא יבקיע היום.
    יהיה משחק מאוד פתוח ופתוח זה גולים של חלוצים לא קשרים.
    קלוסה הולך לחגוג היום לדעתי אבל בלאק ישאר עם הבישולים.
    - לא יהיה גול עד הדקה ה 27, זאת אומרת 2.
    - סה"כ קרנות אני הולך על הרבה קרנות - 2. משחק פתוח התקפי אין סיבה שלא יהיו הרבה קרנות.

*אני עוד מתלבט אולי לשים גם הימור על נבדלים.
    בכל זאת, גרמניה מגיעה בכל הכוח וטורקיה בלי חלוצים...אני בטוח שלגרמניה יהיו יותר נבדלים מטורקיה.
    כי פשוט לטורקים אין מי שיעשה נבדל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. כחול לנצח! Member

מה אתם אומרים על חילוף ראשון גרמניה ביחס 1.95? לטרים יש שני חילופים בלבד לעשות ויש כמה תסריטים. הראשון הוא שגרמניה תביס את תורכיה (תסריט בהחלט הגיוני) ואז יואקים לאב יעשה חילופים כדי לשמור על שחקניו לקראת הגמר. תסריט אחר הוא שיהיה צמוד, גרמניה תתקשה ואז לאב יעשה חילופים כדי להכריע את המשחק ב-90 דקות. בגלל הסגל הקצר, טרים לא ימהר לדעתי לעשות חילופים.

10. דימה Member

זה מאוד הגיוני, אבל תתרחק מהימורים כאלה גם אחוזי החזקה בכדור וכאלה...
    אתה לא יכול לדעת פתאום פציעה של מישהו פתאום אדום מוקדם שיכריח את טורקיה לשנות טקטיקה.
    בגלל זה אני לא מהמר על דברים כאלה אף פעם.
    הכי טוב תהמר על תוצאות קרנות זה עוד דברים שאפשר לצפות.

11. כחול לנצח! Member

דימה אם היה משהו שאפשר לצפות מראש, כולנו היינו מהמרים עליו ונהיים מיליונרים. שום דבר לא צפוי מראש. גם זה שגרמניה ינצחו רחוק מלהיות מובטח. אחרת מה היה מונע מאיתנו לשים כמה אלפיות על גרמניה?

12. shmuliks87 Member

מה אתם אומרים על דאבל נחמד של יותר בעיטות למסגרת גרמניה-3
    ויותר קרנות גרמניה-3

או בעיטות גרמניה X עבירות טורקיה ביותר מ5

איזה נראה יותר טוב

13. דימה Member

משהו שאפשר לצפות זה לא משהו בטוח..
    אבל בוא נגיד אם תשים הימור על תוצאה של המשחק, זה הרבה יותר סביר מאשר חילופים וכאלה דברים.
    למה חילופים לא תמיד זה נטו כדורגל ותוצאה של משחק כן.
    חילוף שוב יכול להיות פציעה יכול להיות מיליון ואחד דברים (למשל מאמן מטומטם שמחליף שחקן אחרי 6 דקות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ).
    ברור שלא כאן, אבל זה עוד דוגמא לזה שחילופים זה ממש לא תמיד כדורגל.
    אתה יכול להמר על הפתעה ולשים נגיד טורקיה.
    מה ההפתעה על חילופים - שטורקיה תעשה חילוף ראשונה?
    זה לא כוחות כזה לא יודע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. כחול לנצח! Member

המועצה כרגיל הקשתה על החיים ונתנה +3 לתורכים בהימורים שציינת. עדיין גרמניה יבעטו הרבה יותר למסגרת מתורכיה לדעתי ושווה ללכת על זה. באלאק, פודולסקי ופרינגס שחקנים עם בעיטה טובה מאוד מרחוק. לא רואה את תורכיה בועטת למסגרת בכלל, אם לומר את האמת.

15. matansahmy55 Member

שמעו אחים שלי אני לא הייתי שם על גרמניה כי אז אני צריך להיות בעדם וששמתי עלייהם מול קרואטיה והפסדתי הייתי מאושר, אבל אם אתם רוצים יש באמת כמה הימורים מצוינים להיות

קודם כל גרמניה תנצח בתשעים דקות טורקיה פחות טובה ועם 14 שחקנים או 13 כשכל שלושת הבועטים הכי טובים שלהם לא משחקים ביניהם ניהאט. ככה גם בעיטות למסגרת גרמניה יותר משלוש, גרמניה תוביל כבר במחצית וגם לדעתי היא תעשה את החילוף הראשון בגלל הסגל הקצר של טורקיה אבל לא כדאי לגעת בזה.

בהצלחה לכולם היום, ויאאלא טורקיה