יורוקאפ 2009/10 - י-ם מסיימת את דרכה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י עומר, ‏30/10/09.

1. COYS Member

ירושלים מנצחת בחוץ את שיאלוי ומבטיחה עלייה לשלב הבא.
    ג'טר הצטיין בריכוז מצוין והאנטר קם לתחייה עם שליטה בצבע.
    שבוע הבא אריס על המקום הראשון.

2. דנידין Member

חבל לא לסיים את השלב הנוכחי עם ניצחון. אומנם עלינו, אבל לאחרונה אני מרגיש שהקבוצה לא באמת מתרוממת למקומות שציפינו שיגיעו אליהם. מתקרבים לשיא של העונה ורצוי להתחיל למצות את מלוא הפוטנציאל שיש בסגל ומהר.

3. samoel Member

לא בוכים על חלב שנשפך?
    נראה לי שירושלים יבכו אחרי ההגרלה שזימנה להם שתיים מהטוענות לכתר(וקבוצות יורוליג לכל דבר) ועוד קבוצה טורקית לא קלה בכלל. מטרה- כמובן לשמור על הבית.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד 25 דקות ירושלים במשחק חשוב בחוץ נגד ולנסיה. כל דבר פרט להפסד של דו ספרתי יהיה מבחינתי הפתעה.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק עצום של ירושלים! פתיחה רעה אבל מהרבע השני משחק ענק!

שיקום עכשיו מי שהאמין שירושלים ינצחו את ולנסיה, בולנסיה.

6. piston Member

אני חייב להתוודות שלא ראיתי את המשחק, אבל בלי קשר לכך, ההישג של ירושליים הוא מאד מרשים, וולנסיה קבוצה טובה, שמגיעה מהליגה הטובה באירופה, בפער גדול מהליגות האחרות.

אני מקווה בשביל ירושליים שיצליחו לשמור על יציבות מבחינת יכולת, בכדי שיוכלו גם להנות מהניצחון הזה, ושלא בטעות יבזבזו אותו עם הפסד ביתי לא מחוייב.

שמירה על הביתיות עשויה לתת לירושךיים את הכרטיס להצלבה. שיהיה בהצלחה.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמירה על הביתיות בוודאות תיתן לירושלים את הכרטיס לשלב הבא.

8. דימה Member

אני רוצה להיות עם הרגליים על הקרקע, ולא כי אני נגד ירושלים...
    אבל אתם באמת חושבים שירושלים ומלחה ימנעו מולנסיה לעלות לשלב הבא, אם וכאשר הספרדים יצטרכו ניצחון של נגיד 5 הפרש ומעלה?
    אני סקפטי קצת חייב להודות.

אם אפשר להשוות ותכלס אי אפשר, אבל זה אותו דבר שמכבי עכשיו הפסידו לנתניה.
    אם זה היה משחק גמר פיינל פור ואליפות הייתה על הפרק - ת"א לא היו מפסידים לנתניה...

9. piston Member

ואם היית אם הרגליים על הקרקע לפני המשחק בולנסיה, היית שואל אם יגמר 10 או 20 לולנסיה.

אני ממש לא אוהד של ירושליים, אבל כרגע בעקבות הניצחון הזהף חוקי המשחק בבית ישתנו, והכל יכול לקרות.

ירושליים צריכה את היציבות בכדי לעבור.

10. דימה Member

אם הפועל מנצחת היום היא עם רגל וחצי בשלב הבא, בניגוד לכל התחזיות.
    מאוד מעניין גם מה ולנסיה תעשה בקאזאן, כי ניצחון שלה שם מסבך את הבית עוד יותר.
    בקיצור שיהיה בהצלחה אני מאוד מקווה שירושלים ינצחו היום ככה באיזה 2-3 הפרש שלא ניפול בווינר :)

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ירושלים פשוט צריכה לשמור על הבית. אם היא תשמור על הבית ותפסיד בקאזאן (זה יקרה בוודאות) ובטורקיה (לכו תדעו מה יהיה שם למרות שהאווירה תהיה נוראית בטח כמו אז במשחק של בני השרון או בהפסד של ירושלים לבשיקטאש) אז היא עדיין תמצא את עצמה במאזן 2:4, ועדיין ולנסיה צריכה לשחק בקאזאן ומול קאזאן בבית וגם בטורקיה מול גאלאטסריי (שהיא הקולעת המצטיינת ביורוקאפ). בית סבוך ומסובך אבל בכל אופן ירושלים חייבת לנצח היום.

אגב זה נכון ש-4 האחרונות משחקות בפיינל פור השנה ביורוקאפ? (איפה הוא יהיה גם בטורינו?)

12. דימה Member

אז הנה ולנסיה ניצחה ב 4 הפרש אחרי שהובילה הרבה יותר במהלך המשחק...
    אם גלא מנצחת היום במלחה הבית הזה יהיה הבית הכי צפוף בהסטוריה של המפעל הלא כל כך ותיק הזה.
    בלי הפרשים כמעט, כולם במאזן זהה, יהיה באמת מטורף ובמצב כזה אני לא רואה את ירושלים יוצאת מפה לשלבים הבאים.
    אבל כל זה ספקולציות - בוא נראה עוד 40 דקות את התכלס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

עומר לגבי השאלה שלך אין לי מושג :/

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הניצחון של ולנסיה בקאזאן (72:68) הופך את המשחק של ירושלים להרבה יותר משמעותי עכשיו! ירושלים חייבת לנצח כי אחרי זה יש לה צמד משחקים מול קאזאן כשהראשון בחוץ, עכשיו אם היא תפסיד אותו מה שכנראה יקרה, היא תהיה במאזן 1:2 וכמוה גם יהיו קאזאן וולנסיה (אני מאמין שולנסיה תנצח את גאלאטסריי) כך שיווצר מצב ששלושת הקבוצות יהיו עם אותו המאזן במחצית הדרך. אחרי זה יש לירושלים 2 משחקים בבית נגד קאזאן וולנסיה שהם מבחינת מאסט, שהם יקבעו מה יהיה עם ירושלים, אם תנצח את שתיהם, העליה מובטחת, הפסד באחד מהם ויצטרכו הרבה מאוד מזל. כך או אחרת, בשביל שיהיה סיכוי לעלות, חייבים לנצח היום.

14. shlomydavid מנהלים

הפועל ירושלים המשיכה הערב את היכולת המצויינת במשחקיה באירופה כשגברה במלחה 87:100 על גלטאטסראיי הטורקית במסגרת שלב הטופ 16 של היורוקאפ.

* הנהלת היורוליג החליטה היום כי הפיינל פור של היורוקאפ יתקיים בעיר הספרדית, ויטוריה, ב-17 עד ה-18 באפריל.
    המשחקים יתקיימו באולמה הביתי של קאחה לבוראל - קבוצת היורוליג בה משחק הפורוורד הישראלי, ליאור אליהו, אולם "פרננדו בוסה", המכיל 10,000 מקומות

15. piston Member

ירושליים אחרי הניצחון היפה שעשו, לא לומדים מטעויות של אחרים, ויוצאים בהצהרות שהם באים לנצח גם בקאזאן.

בשביל מה הם היו צריכים את זה ?
    השחקנים יגיעו באופוריה, הרוסים יגיעו מוכנים ועם אקסטרה מוטיבציה בעקבות ההתבטאות. פשוט מתכון בטוח לכשלון.

כנראה שירושליים שכחו את שלב הבתים הקודם, בו לא הבריקו, ונגד קבוצות פחות טובות.

אין לי בעיה עם לבוא בשביל לנצח, אבל החוכמה היא לבוא קטנים ולצאת גדולים, לא הפוך.

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/10