יורוליג 2013-14 - מחזור 3

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏15/10/13.

1. Telkiyski Member

2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

בראבו.
    יאללה אלבה.

עריכה: שיט, אלבה ביורוקאפ בכלל.
    יאללה פאו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/10/13
  3. Telkiyski Member

אני דווקא עם הכוכב האדום בלגראד.

4. shlomydavid מנהלים

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה לעזעזאל האולם הזה שסיינה שיחקה בו? זה לא האולם הרגיל שלה והוא לבטח לא יותר גדול ממנו

6. EuropeGuy Member

נכון ללוח הזמנים שפורסם מכבי תשחק בשלב הבתים פעם אחת ביום שישי,
    זה יקרה בחוץ מול לוקומוטיב קובאן ב-1 בנובמבר עוד שבועיים. שאר המשחקים בשלב הזה יהיו בחמישי.

7. BayernFan Member

סיקור מעולה רק כמה הערות לגבי דברים שאני מבין בהם.
    דבר ראשון מאמנה של באיירן נקרא סווטיסלב פשיץ', לא סטניסלב, אבל הבלבול מובן.
    דבר שני אין סיבה להגיד שדג'קוביץ' הוא ספסל, הוא שחקן נהדר ופותח בחלק גדול מהמשחקים וגם בחלק גדול מהם הוא הוביל את הקלעים של הקבוצה.
    חוץ מזה הכל מצוין ואני מקווה שבאיירןו יצליחו לעבור את השלב הראשון במפעל.
    מתחילים ביום שישי במשחק אצל גורה אלופת פולין, לא יהיה קל.
    מקווה אולי שגם הבווארים יזכו להגיע להיכל נוקיה במהלך העונה אחרי שהיו כל כך קרובים לקבל את מכבי בהגרלה ובסוף זה לא יצא.

8. shlomydavid מנהלים

Nelson Mandela Forum בפירנצה.
    מתוך הערך שלו בויקיפדיה:
    The seating capacity is for 5,253 people and the maximum capacity for rock concerts with general admission tickets is of 8262 people
    The arena hosted the 1990 basketball European cup winners cup in which local Italian club Knorr Bologna won the title, in front of a crowd of 6,000 spectators.

בערך של סיינה כתוב שיש בו 7,000 מקומות ישיבה.

סיינה תשחק בו ביורוליג החל מהשנה, לא ידוע למה.

9. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

בעידן של מכבי היום אין לשחקנים יותר מדי זמן להוכיח את עצמם. מנגד, לאורך כל העונה, וגם בליגה בה קיבל יותר דקות, הוא לא עשה רושם של שחקן טוב מדי, ההיפך הוא הנכון.
    אבל כרגיל שחקנים שלא משחקים מתוסכלים, ואם היה פצוע רוב העונה... במקרה הזה, זה נשמע לי כמו סתם יללות.

10. zivmay Member

קראת את הכתבה?
    פותח על בלאט?
    הראיון הכי אמיתי שראיתי משחקן כבר הרבה מאוד זמן. הוא לא מתרץ, ונותן טיפה אור על דרכי האימון של דיוויד בלאט.
    אין ספק שדייויד בלאט הוא מאמן ענק, אבל לדעתי הוא חייב להיות טיפה יותר סלחן, אם הוא רוצה לבנות קבוצה יציבה.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים מחצית בויטוריה. פספסתי את המחצית הראשונה, אבל התוצאה כרגע לטובת המארחת 48-38. לקבל כמות כזאת של נק' במחצית אחת זה סימן לבעיות הגנתיות. אני רק יכול לקוות שלא נתפרק במחצית השנייה.

סוף רבע שלישי, רק נקודה למקומיים. לקח למכבי ברבע הזה קצת למצוא את הטבעת, אבל היא לפחות הצליחה לעצור את הספרדים. עכשיו לקוות לרבע אחרון טוב כי לפחות מבחינת קהל אין למכבי מה לחשוש. אווירה ביתית ממש אין.

נערך לאחרונה ב: ‏17/10/13
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכירים את השיר:"לו הייתי רוטשילד"?
    ובכן לבני משפחת רוטשילד יש כסף ואיתם אולי מכבי הייתה קונה רכז בכיר. ברגע שאוחיון היה טוב ההתקפה פעלה. ברגע שאוחיון לא מקבל את הכדור או עושה שטויות הספרדים מנצחים את המשחק. מבחינתי זה כל הסיפור היום.

ללא ספק שמכבי קבוצה יותר טובה מאשר לפני עונה, אבל בלי רכז טוב למאני טיים אין לנו סיכוי להתקרב לפיינל פור. אוחיון שחקן טוב, אבל הוא צריך מישהו לידו, לצערי יש לנו כוכב מביירן מינכן שאולי צריך במשחק הבא לשחק עם מכנסיים קצת יותר קטנים...

פספסנו ניצחון, אבל היות שמדובר רק במשחק ראשון והפרש מינימלי לא צריך להכנס לפאניקה. שאני כועס זה כבר סיפור אחר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. zivmay Member

אם מכבי הייתה משחקת במחצית הראשונה כמו בשנייה, זה היה נגמר ב20 הפרש.
    שתי החטאות לייאפ של סמית ואחיון בלי שאף אחד שומר עליהם (!) מה זה הלוזריות הזאת?
    המפנה השלילי החל, בדיוק שלנדסברג יצא, וידעתי שזה מה שיקרה. לנדסברג למרות שלא נכנסו לו שתי זריקות, הוא פשוט חודר מהרמות הגבוהות שיש, כלכך אגרסיבי ויש לו טיימינג מעולה. לדעתי, גודל פה שחקן שיתפתח לרמות הגבוהות באמת.

אוחיון לא רק שהחטיא את הלייאפ הקריטי, הוא גם עשה שתי טעויות גדולות בהגנה בשמירה על השחקן הצרפתי ( ברח לי השם). שון ג'יימס, גם הוא בשמירה זוועתית בהתקפה האחרונה.

אבל אם נראה המשכיות למחצית השנייה בשאר המשחקים, לא יעזור אף שופט או אלילת מזל לרוב הקבוצות בבית.

ד"א, אינגלס שחקן ענק, לא יודע איך הוא לא קיבל כדור בדקה וחצי האחרונות.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמונת היום מגיעה מבלגרד, שם לפני הבלגרד ארינה, סולד אאוט, עם למעלה מ-20 אלף אוהדים, חזרה הכוכב האדום בלגרד לראשונה מאז 2001 ליורוליג. הקבוצה הביתית הפסידה לקובאן 87:84, אבל לפי מה שקיבלו בתצוגת הקהל? בהחלט יש מה לצפות לראות אותם שוב ושוב ושוב ושוב ולא רק את פרטיזן.

ואגב אלו האוהדים שלהם בגמר ליגת האלופות האחרון בכדורמים, זה תרבות ספורט
    http://www.youtube.com/watch?v=kFdyDXHeUXg

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1381985_10151784180818725_1898555471_n.Xxx

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אין יותר מדי מה להוסיף, החצי הראשון די דפק אותנו, אבל בסופו של דבר הגענו למשחק צמוד וכמו שהכדורים של דווין ויוגב יצאו, הם גם יכלו להכנס ואז ויטוריה היתה רושמת הפסד בכורה. אני מסכים גם עם ההערה של zivmay על לנדסברג. שחקן פשוט פנטסטי שחייב להמשיך ולקבל יותר דקות - רק טוב ייצא לנו מזה. אני לא מודאג מההפסד, אני מסכים עם שי שיש כאן קבוצה טובה מאשתקד ועם רכז בסגנון של פלאניניץ' היינו יכולים בשקט לכוון לפיינל פור. מה שכן, ממשחק למשחק דווקא היקמן מראה את היכולת הטובה שלו ואז אפשר לראות איזה שחקן הוא יכול להיות כמספר 2 ולא כרכז. הבעיה שהשניים לפניו פחות טובים ממנו. רייס שוב לא פגע במאני טיים (איזה איבוד כדול אידיוטי במתפרצת) ויוגב היה לא רע, אבל כמובן שבמאני טיים עצמו הוא שיקשק ושוב עשה במכנסיים.