יורוליג 2012-13 - נקבע הפיינל פור

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏9/10/12.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסה"כ קשה לי להתווכח איתך עידן. הניצחון מאד משמח אותי, אבל אי אפשר לבטל את הדברים שאתה אומר. יש שחקנים שכרגע נראים מאד מאד אבודים ולא מחוברים לקבוצה בראשם שרמאדיני וקיינר מדלי. אין לי כרגע מושג אם זה עניין של זמן או שמה שהם לא לרמה שאנחנו מחפשים. הרשה לי כן להגיד משהו על שרמאדיני. משום מה אני תמיד מרגיש שדיוויד אוהב שחקני הגנה טובים. הגאורגי לדעתי לא הגיע למכבי בגלל הזריזות שלו בהגנה, נכון? אם ככה בלאט צריך למצוא מקום לבחור להתקפה שלנו.

על לוגאן והיקמן אני בנתיים לא אגיד הרבה. אני כרגע עייף מיום ארוך, אבל אם יש לך עדיין חשק אולי תוכל לדשדש פה ובאתרים אחרים על איך אנחנו נראינו כשפרקינס ופארגו התחילו את עבודתם במכבי. אני לא פוסל שאתה בסוף הדרך צודק, אבל אני מעדיף כרגע לחכות עם מסקנות או קביעות שהקו האחורי שלנו מתאים ליורוקאפ.

דבר אחד נראה כרגע בטוח. תומאס נראה כבינגו. יש לו עוד הרבה מה ללמוד, אבל הנתונים שלו נראים אחלה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/12
  2. LIVERPOOL87 Member

ברור שיכלנו בקלות להפסיד את המשחק, אבל עדיין צריך לזכור שמדובר בתחילת עונה, את היקמן אני אשפוט בסוף הבית הראשון, הוא רוצה את הכדור ועושה המון שטויות, אבל הוא ילד בסך הכל חסר ניסיון ברמות האלו. אני לא דואג בקשר אליו, הוא חוצפן הוא אסרטיבי, רוצה את הכדור אצלו ובנוסף שומר מצוין שמשלים את דווין.
    מדלי בניגוד אליו נראה כאילו הנחיתו אותו היום מולנסיה, לא נראה שיש לו קשר כלשהו עם המועדון בשלב הזה של העונה, אני בספק אם יהיה.

משהו שמטריד אותי מאוד הוא גיא פניני, ידעתי שחזרתו של דווין תפגע בו, אבל לא תארתי שהוא יתרסק עד כדי כך ונראה שחזור מדויק של פניני של אשתקד וזה מאוד מאוד מדאיג.
    את הקליעות מבחוץ של גבוה כבר הפסדנו העונה עם מדלי, אסור לנו להרשות לעצמנו שפניני לא יתפקד.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הציוות של ליאור אליהו עם מלקולם תומס הופך את המשחקים של מכבי תל אביב למהנים לצפייה. כשצמד הגבוהים הם בעצם גארדים בנשמה שלהם, זה מבטיח משחק מהיר, מחוף לחוף. סיינה קבוצה טובה (גם אם פחות מבשנים עברו, אם כי אני לא בטוח. התרשמתי מהם מאוד) והיא הצליחה ברוב הדקות לדכא את משחק הריצה של מכבי תל אביב, אך בסופו של דבר הפסידה על הדברם הקטנים.

מלקולם תומס אדיר. רק בגללו אני רואה משחקים של מכבי תל אביב השנה. אינשאללה עונה הבאה בצהוב-סגול. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרשו לי כן להזכיר לכם שגם פארגו ובעיקר פרקינס זרקו בתחילה לבנים. הסוף ידוע לכולנו....נכון, שמדלי לא נראה מחובר לקבוצה, אבל בוא ניתן גם לו זמן. אגב עידן בדבר אחד אני לא מסכים. היום שיחקנו רק את המשחק הרשמי השלישי שלנו העונה. עזוב את משחקי טרום עונה, זה מעולם לא מהווה הכנה אמיתית למשחקים האמיתיים.

אנחנו נראה בשבועות הקרובים איך העניינים יסתדרו.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

סיינה קיבלה בראש מאלבא ברלין (קבוצה בינונית בפני עצמה) בבית בשבוע שעבר. היא לא נמושה, אבל לכנות אותה קבוצה טובה עושה עוול לקבוצה האדירה שלהם משנה שעברה.

מאוד מאוד מאוד מדאיג המצב שלנו. אבל אני אחכה קצת עם הסכינים.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שהיא קבוצה בהתהוות ושזה עניין של זמן וחיבור. בודאות, הקבוצה שראיתי בהיכל נוקיה היא קבוצה טובה, גם אם פחות מזו של העונה שעברה. אני לא אתפלא אם בעקבות המשחק הזה הם יצאו לדרך חדשה. כמו שאני תמיד אומר, לפעמים כל מה שקבוצה גדולה צריכה כדי להתחבר זה לפגוש קבוצה עם שם גדול.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא מסכים, שי. א' כי שכחת עוד 3 משחקים בגביע ווינר (משחקים רישמיים) וגם משחקי ההכנה והאימונים הם מדד. לא שפטתי את היקמן אחרי 2 משחקי הכנה, אלא אחרי כמעט חודשיים בקבוצה. ולא רק הוא. גם לוגאן, מדלי ושרמא, כולם הגיעו מהתחלה ונראים חרא, לעומת תומאס שבא לפני שבועיים ועד עכשיו לא איכזב בכלל והיום אפילו התעלה על עצמו.

8. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

קבוצה טובה? קבוצה בינונית הייתה מנצחת היום את מכבי ב20 הפרש.
    מכבי היום לא הייתה קיימת הגנתית בכלל כמעט לאורך כל המשחק, שה68 נק' בלבד של סיינה לא יטעו פה אף אחד...

9. Ricky van Wolfswinkel Member

רגע, אם היקמן הוא ברמת יורוקאפ אז מי לדעתך ברמת יורוליג אצלכם?

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מי אמר שאני חושב שיש לנו קו אחורי ברמת יורוליג? אולי יוגב אוחיון, כי סה"כ בעונה האחרונה הוא הוכיח שהוא בהחלט בנוי לרמות הגבוהות. מעבר לזה כל הקו האחורי אינו ברמה של יורוליג. כשאני אומר יורוליג אני מתכוון ברמה גבוהה כדי לשחק באחד המועדונים הטובים באירופה. לוגאן שכן הגיע למועדונים הגדולים באירופה, היה שם בעיקר על תקן עמי ביטון...

11. Ricky van Wolfswinkel Member

דיברתי על בכלל.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני חושב שתומאס יכול להתאים לקבוצות הגדולות בכיף, דווין סמית' והאמת שגם ליאור אליהו והוספתי את יוגב אוחיון. כל השאר שחקנים משלימים נחמדים שיכולים לשחק בקבוצות בדרג הנמוך או בינוני באירופה, אבל לא מספיק טוב לקבוצת צמרת ביורוליג. אתה יודע מה, אולי גם שרמאדיני אבל אני אומר את זה בזהירות רבה, כי לו באמת יש פוטנציאל שמשום מה עדיין לא מתממש.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בי דה וואי, מי שרצחני ביינתים במחזורים הראשונים הוא סוני ווימס שפשוט מוביל את צסק"א. נכון שכבר בקובנה ראינו אותו כשחקן מצויין, אבל המעבר לקבוצת טופ - על כמו הרוסים יכול להיות לפעמים לא פשוט.

ביינתים הוא פשוט מצויין.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

מסכים איתך, הוא נראה מצויין עד עכשיו והרוסים במשחק לא פשוט מנצחים בבלגראד לאחר הארכה. בארסה מביסה את ריטאס בוילנה 67-49(!), אם לרגע חשבנו שלמכבי לא היה יום התקפי טוב אז הליטאים בכלל לא יכולים לדבר. אלבה משיגה ניצחון שני ונמצאת איתנו במאזן מושלם ופאנאתינייקוס שוב מתקשה, הפעם בבית, אבל לבסוף מנצחת 78-76 את קאנטו ושימו לב לסופו: 19 נק' ב-18 דקות משחק (5 מ-8 מהשדה, 9 מ-11 מהעונשין), 4 ריב'. כבר אמרתי את זה בפגרה ועכשיו אני עוד יותר לא מבין. אם היו מביאים לדוגמה את דייויד אנדרסן במקום סופו, אני מבין. אבל אתם מביאים את שרמאדיני, סנטר אירופאי נחמד, שהיתרון היחיד שלו על סופו, זה בקליעות העונשין וגם כאן נראה לי שסופו צימצם יפה. שניהם לא שומרים גדולים, להערכתי סופו שחקן התקפה טוב יותר ושניהם לא חוסמים. חבל שלא השארנו את אחד השחקנים האהובים עליי בכל הזמנים שלבשו צהוב.

15. LIVERPOOL87 Member

אנחנו לא יודעים כרגע יותר מידי מה קרה מאחורי הקלעים עם סופו, אשתו עזבה באמצע העונה ליוון ומאותו רגע גם היכולת על המגרש של סופו נעלמה. יכול להיות שהוא ידע כבר אז שהוא חוזר ליוון ואין שום דבר שיכלנו לעשות במקרה הזה. אני עדיין מקווה שהגיאורגי ימצא את מקומו בסגל, אני עדיין חושב שמול קבוצות של מטריות כמו מלאגה יש לו המון מה לתרום, היכולת להוציא עבירות כשהכל תקוע ולקלוע עונשין באחוזים גבוהים זאת יכולת שלא צריך לזלזל בה.
    הוא חייב לשפר אלמנטים בהגנה במיוחד ביציאה לשחקן נמוך.