יורוליג 2012-13 - נקבע הפיינל פור

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏9/10/12.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

רשמית: אלכס אברינס נכנס לדראפט 2013. ראינו כבר כמה הילד מפוצץ בכישרון, השאלה אם זה לא מוקדם מדי, כי סה"כ הוא פרץ רק בחודש האחרון אחרי שהיה שחקן די שולי לאורך העונה. מצד שני, גם אם ייבחר בסיבוב שני כפי שחוזים לו, הוא עתיד להשאר עוד שנתיים-שלוש באירופה לפני שיעבור לארה"ב וגם הבייאאוט הגבוה שבארסה הכניסה לחוזהו, מן הסתם ירתיע קבוצות NBA לשלם עבור כישרון צעיר ולא מוכח, טוב ככל שיהיה. בכל מקרה, יש לי הרגשה טובה לגביו. לא ראיתי אותו הרבה, אבל אהבתי מאוד את מה שראיתי. שיוגב, יותם ושאר הפישרים הצעירים יראו איך שחקן צעיר בקבוצה גדולה מגדל ביצים ומקבל את הדקות שלו בזכות ולא עקב חוק כזה או אחר/אבא שמתערב בענייני החוזה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/13
  2. shlomydavid מנהלים

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/13
  3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

טוב, אין הרבה מה להרחיב, אני חושב שפאו יכולה היתה לקחת את הסדרה כנגד כל הסיכויים, אבל היא בעטה בדלי יותר מדי פעמיים. היום בארסה היתה כבר רמה אחת מעל היוונים והתוצאה מוצדקת. סופר קלאסיקו בחצי הגמר הראשון כשהיתרון לטעמי עם ברסלונה (הימור שלי: הם בגמר) בעוד שמחר המפגש בין היוונים לטורקים יהיה על הזכות להפסיד לצסק"א בפיינל פור.

4. shlomydavid מנהלים

נערך לאחרונה ב: ‏26/4/13
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו, תמונת הפיינל פור ברורה:

ברצלונה - ריאל
    צסק"א - אולימפיאקוס

ניחוש שלי שצסק"א מנצחת את ברצלונה בגמר.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה בעצם שיחזור של פיינר פור 2012, רק שריאל מחליפה את סיינה. בסופו של דבר פארמאר קיבל 3.5 מיליון דולר לעונה רק כדי שאנאדולו תסיים בדיוק כמו הקבוצה שהרכז הראשון שלה מקבל 400 אלף דולר..... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

7. shlomydavid מנהלים

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/13
  8. OriRR Member

עונש כבד לפנאתינייקוס אחרי המהומות שהיו בסדרה נגד ברצלונה.

ארבעה משחקים ללא קהל ו100 אלף יורו קנס.

http://sports.walla.co.il/?w=/151/2637615

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שני דברים.
    1) אין לי בעיה עם העונשים. מבחינת הקהל, האם שחקני ברצלונה לא יכלו לעזוב בצורה רגילה את המגרש אחרי הניצחון שלהם? כולנו זוכרים בעבר את גשם הדראכמות שגם שחקני מכבי סבלו מהם. אני מעולם לא הבנתי למה לא הענישו כבר אז את הקבוצות היווניות על ההתנהגות המבזה והמסוכנת הזאת.

להדליק אבוקות באולם סגור זה דבר מסוכן. טוב שיול"ב הענישה את האוהדים.
    2) לא פחות חמור ואולי אפילו יותר זה הכנסת כמות יותר גדולה של צופים למגרש. מבחינתי אם זה קורה שוב יש להרחיק את פאו לכמה עונות מאירופה. אין לי מושג אם הנהלת הקבוצה ידעה על העניין הזה, אבל אני בן 37 ואני זוכר בעבר תקריות קשות מאד. בארץ כולנו יודעים מה קרה לאמיר רנד ובחו"ל אני זוכר היטב את תמונות אסונות הייזל והילסבורו.

לכל הדיעות אני חושב שפנתינאייקוס הולכת על חבל מאד דק והגיע לטפל בסוג הזה של אלימות ורשלנות. זה עוד ייגמר באסון ולדעתי ראשי יול"ב יודעים את זה. מבחינתי העונשים עוד קלים.

10. Ricky van Wolfswinkel Member

לא עוד קאחה לבורל, מהיום אמרו לבורל קוטצ'ה.

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

היום לפני 9 שנים, כמה סמלי ביום הפועלים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx, לקחה את גביע אירופה הרביעי שלה קבוצת הכדורסל ששיחקה את משחק הגמר המושלם והיפה ביותר שנראה אי פעם בהיסטוריה של היורוליג. אולי רק ספליט התקרבה מבחינת הסגל והשושלת למכבי של אותם שנים, אבל איזה הבדל מבחינת צורת המשחק. נותר לנו רק להזכר בהנאה על מה שהיה רק לפני 9 שנים ונראה לנו כמו זיכרון מאוד רחוק ולהביט בעצב על השנתיים האחרונות במכבי. באותה תקופה היה לי מנוי להיכל, כל משחק אם זה אירופה, ליגה או גביע היה פשוט הנאה צרופה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/5/13
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://sports.walla.co.il/?w=/196/2638584

ארוע מצמרר שאני עוד זוכר היטב. כל כך יפה שבשביל בובאן יש לפחות נחמה שבנו גם שחקן רציני. כתבה שבאמת כדאי לקרוא.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

דיאמנטידיס, ספאנוליס, פרננדס, קרסטיץ' וטומיץ' נהחרו לחמישייה הראשונה; ג'יימס, חרייאפה, נאבארו, תיאודוסיץ' ומירוטיץ' נבחרו לחמישייה השניה של היורוליג.

14. OriRR Member

ואסיליס ספאנוליס שחקנה של אולימפיאקוס הוכתר היום לMVP של העונה ביורוליג.
    ה-MVP הטרי סיים את העונה במקום הרביעי בקטגוריית הקלעים (14.7 נקודות למשחק) ושלישי באסיסטים (5.59). כמו כן, היה לשחקן שסוחט את מספר העבירות הרב ביותר במשחק (5.41).

קוסטאס פפאניקולאו (אולימפיאקוס) נבחר לשחקן הצעיר של השנה ואילו בובי בראון (סיינה) קיבל את תואר מלך הסלים של המפעל.