יורוליג 2012-13 - נקבע הפיינל פור

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏9/10/12.

1. samoel Member

גם אנחנו - שכחו מי היה איתם בימי ספאחיה העליזים.

אפרופו מלאגה -שתדעו שלקבוצה הזאת פע םהיו יציעים מלאים בתפוסה שמשתווה רק ל... נכון מכבי.
    קריסה של הכדורסל הספרדי לדעתי אפילו הקטינו שם את התקציב באיזה 5-6 מיל' מהעונה הקודמת.
    הליגה משודרת בחינם רק כדי לשדר אותה. וביטלו כמדומני את תקציב המינימום(או שהורידו אותו ל1מיל' יורו, מ-3 בעונה שעברה)
    ואפילו אם אני לא מתבלבל, קבוצה בכירה שם ויתרה על השתתפותה בליגה כדי להציל את עצמה כלכלית.

אסטודיאנטס פעם אלופה וקבוצת פאר - 1.3 מיל'
    בדאלונה, אלופת אירופה - 2 מיל'.
    אפילו נדמה לי שמישהו פרסם את זה כאן בפורום קראתי ונדהמתי.

לא לקח לי הרבה זמן למצוא את זה טרי טרי!

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/12
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הסל של בראון מחצי מגרש בסוף הרבע היה התשובה המדוייקת לאיך שמכבי נראתה ברבע הזה. ממשחק למשחק העצבים שלי הולכים וגדלים על מה שבנו השנה בצהוב.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק חלש ביותר וזה כולל את שתי הקבוצות. איכשהו בנס זה רק 2 לאיטלקים. למכבי אין כרגע בעל בית וזה מאד בולט. ההתקפות מבולבלות ולוגאן לאט לאט חושב שהוא דיוויד אנקראם...

נקווה שההפסקה תביא את השקט. בנתיים זה נראה רע, רע מאד. לא בשביל זה הברזתי מהקורס שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

4. Ricky van Wolfswinkel Member

אנשים, אנחנו חוזים בזבל של כדורסל.
    קבוצה אחת לא יודעת לרדת להגנה וקבוצה שנייה לא יודעת לעלות לדו ספרתי בגלל זה.

אבל כנארה שככה זה קבוצות שמסתמכות על דייויד לוגאן ועל בובי בראון.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

היקמן. בחיי שאני לא מבין על מה במכבי חשבו כשהביאו אותו. באמת שהרבה זמן לא חטפתי עצבים בגלל שחקן אחד ואני אומר את זה לא מהיום. מדלי חסר ביטחון לחלוטין, אבל באופן טוטאלי. אין לי מושג למה רוט לא קיבל צ'אנס, בטח ובטח כשכולם נראים כמו הצל של עצמם. אני לא מאלו שיחרצו גורלות במשחק היורוליג השני, אבל אין פה קסמים. היקמן נראה זוועה מהיום הראשון שלו כאן ואני מאוד אופתע אם זה ישתנה.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדבר אחד סיינה פשוט מצטיינת. היא מונעת בכל הזדמנות ממכבי לרוץ. כבר 4 מתפרצות היא עשתה עבירה שמנעה מההיכל אולי לדחוף את מכבי למהפך במשחק.

7. LIVERPOOL87 Member

אותי יותר מדאיגה העובדה שמדלי, להזכירכם השחקן היקר במכבי פשוט לא קשור לכלום, וזה ממש לא קשור לפציעה שלו אם הוא עלה בחמישייה הוא כשיר.
    היקמן ישתפר לפי דעתי, צריך לתת לו את הזמן ואת השלב הראשון, אם לא יצליח תמיד אפשר לשפר ולהביא מישהו אחר.

משחק קשה מאוד עד עכשיו, בינתיים רבע שלישי סביר מאוד שמכפר על מה שראינו בשני הקודמים.

8. Muurad Member

וואו, איזה דאנק. מזכיר את מה שג'רמי אוונס עשה לג'ראלד וואלאס שנה שעברה, רק שג'רמי אוונס התחיל את הניתור בערך מטר יותר רחוק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבר'ה, תנו לקבוצה להתחבר. מכבי לא הביאה שחקנים ששיחקו בקבוצות אחרות עם סטטוס כמו של מכבי. הלחץ עליהם נראה כרגע כמשתק. שחקנים צריכים להכיר את היתרונות והחסרונות של החברים שלהם. זה לוקח זמן. לראות את תומאס מתעופף עושה המון חשק לעוד...הקפיץ הזה יכול להוסיף לנו המון, אבל גם הוא צריך זמן.

הכי חשוב לנצח את המשחק הזה, איך לא מעניין אותי.

10. Muurad Member

רסקין כל הזמן מתלונן שתומאס לא אופצית מסירה ואי אפשר לתת לו תרגיל בהתקפה - אבל העניין זה שזוהי בדיוק הגדולה שלו.

הוא סוג של אנת'וני דיוויס בלי הג'אמפ-שוט במונחים של יורוליג. גם בלי שיהיה בשבילו תרגיל (למרות שהוא מאוד מעורב התקפה לטעמי רק מהנוכחות שלו והתנועה לסל) הוא נותן לך תפוקה מצויינת.

11. Muurad Member

היקמן עם המהלך של המשחק בהגנה, ומה שאולי יהיה סל הניצחון בהתקפה. כולם ציפו ללוגאן, אבל שאפו ענק על איך שהוא פשוט לקח את המשחק.

כמו ששי אמר, לא צריך אכפת איך - העיקר ניצחון.

-אגב : כמה תומאס מרוויח, עונה אחת ל-450 אלף דולר?

להציע לו כבר מחר חוזה ל-3 שנים עם סעיף יציאה לNBA בשביל 700 אלף דולר. זו תהיה גניבה, כי בקיץ אם קבוצה בNBA לא תיקח אותו הוא ידגדג את ה7 ספרות באירופה.

12. LIVERPOOL87 Member

say what?
    היקמן הציל לנו את המשחק היום, ביום שלוגאן נמחק מהפרקט היקמן לוקח על עצמו את המשחק,
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

וואו הלך כל כך קשה, אבל מה שחשוב זה ה-W, משחק ראשון בבית אף פעם לא קל לשחקנים החדשים.
    נקווה שיעלו את הרמה במשחק הבא בצרפת שלא נתחיל להסתבך בבית העלוב הזה.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרתי, לא מעניין אותי איך, העיקר לנצח.
    קצת מעל לשתי דקות מהסיום סיינה החזיקה במפתחות לניצחון, אבל קסם יד אליהו חזר כמו בימים הטובים. ללא ספק שהמשחק לא התעלה לרמה גבוהה, אבל ניצחנו. צריך לפעמים להיות חזירים וגם להודות קצת לאלילת המזל. לבלאט יש עוד עבודה רבה רבה, אבל היקמן בסופו של דבר כן תרם המון לניצחון.

ברור שהיקמן איש המשחק, אבל צריך לתת הרבה מחמאות לתומאס. שבועיים פלוס בקבוצה, לא מחובר ולוקח על עצמו הרבה יותר מדי. אם בלאט יצליח להכנס לראש של הבחור הזה אנחנו נרוויח שחקן נהדר. בלי שום חיבור הבחור לקח לפי אתר היורוליג הרשמי 11 ריב' וקלע 14 נק'. אגב ריבאונדים, גם לאליהו יש 11 קטיפות.

בסופו של דבר חבר'ה, בוא ניתן לקבוצה הזאת עוד זמן להתחבר. מה יקרה מול ענקיות אירופה כבר נראה בהמשך הליגה. כרגע אנחנו עם מלוא הקופה וזה מה שחשוב.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני ארגיע אתכם קצת עם היקמן, כי זה אותו בחור שגם חירב את המשחק (היה בין המחרבים יותר נכון) בחצי הראשון. דבר נוסף, קבוצה קצת יותר נורמלית מסיינה ואנחנו מפסידים פה 20 הבדל. היקמן עלה יותר טוב לרבע האחרון בניגוד ללוגאן, אבל היקמן הוא שחקן יורוקאפ, בדיוק כמו כל הקו האחורי שלנו. מי שחושב שעם קו אחורי כזה נצליח להגיע גבוה, פשוט מתבדה. נכון שאלו המשחקים הראשונים, אבל אנחנו עוד מעט חודשיים בעונה (כולל האימונים והמשחקי הכנה) ואף אחד בו לא מגלה יציבות ויכולת שמתאימה למועדון כמו מכבי. הדבר היחידי שצריך לקחת היום זה את הניצחון, אבל היכולת מתחת לכל ביקורת. וגם היקמן עם רבע אחד טוב לא ישנה את דעתי. קבלת ההחלטות שלו ברוב המשחק היא לא טובה, היד שלו מבחוץ היא מזעזעת 5 מ-11 לשתיים, 1 מ-6 לשלוש). מה שטוב אצלו, זו ההגנה ויכולת החדירה. לוגאן בכלל היה חושך אבל הוא עוד בין היחידים שכן הופיעו העונה, את שרמא ומדלי אפשר להוסיף להיקמן. חודשיים עם הקבוצה ונאדה. אגב, אני הייתי נותן את מצטיין המשחק לתומאס, שהחזיק אותנו בזמן ששלושה רבעים כולם חירבו את המשחק. 14 נק', 11 רבי' ו-2 חס'. ענק!

15. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

בנוסף למה שעידן מעליי אמר (וצדק), נתון מאוד מדאיג לפי דעתי - אין למכבי רכז אמיתי.
    היקמן ולוגאן התחרו במהלך כל המשחק למי יש ביצים גדולות יותר (והפעם היקמן ניצח), אוחיון בלתי יציב בעליל ואת רוט לא סופרים. וזה לא רק ככה במשחק הזה...

בבירור ניתן לראות שההעדפה שלהם היא חדירה פנימה במטרה לסיים בסל ולא בהכרח כדי לרווח ולפרגן לאחרים כשמתאפשר.

אם מפה מכבי תשתפר, יהיה אפשר לקבל את היכולת על הדעת.
    אבל זה לא יספיק לשלב הבא.
    מזל שיש קבוצות כמו סיינה, שהצליחה להפסיד את המשחק בשביל מכבי...