יורוליג 2012-13 - נקבע הפיינל פור

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏9/10/12.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי שרמנדיני יכול להתחיל מהספסל. הוא לא הגיע למכבי מברצלונה או צסק"א. קנטו קבוצה נחמדה, אבל אם תומאס ואליהו יצליחו יותר אז הגאורגי יתחיל מהספסל.

בכל מקרה בוא תתנו לו זמן להתאקלם. גם לשחקנים כמו קיינר מדלי דרוש זמן. אני זוכר שלפני שנה שנתיים הובסנו במשחק הראשון בויטוריה ואז באמת הכל נראה הרבה פחות טוב מאשר עכשיו. אני מנסה להיות אובייקטיבי. אני לא צועק פה שאנחנו נהיה בפיינל פור, אבל גם לא צריך עכשיו להיות בצד השני של המתרס.

שבוע הבא, משחק חדש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לכל הנחמדים שמעתה יתחילו לקרוא לו שרמנדיני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx, השם הוא שרמאדיני.

3. Muurad Member

תומאס גם סיים עם משהו כמו 12 ריב' בממוצע בסאמר ליג לפני כמה חודשים כריבאונדר המצטיין (יותר מחבר'ה כמו סולינג'ר, תומאס רובינסון וכו').

הוא ממש לא נראה כמו מישהו שהוא משאבת ריבאונדים האמת, אבל עושה רושם מספרים כאלה הם לא ממש יוצאי דופן מבחינתו.

אהבתי מאוד את המשחק שלו אגב. לוקח מה שנותנים לו, תורם ומשפיע על המשחק גם כשהוא לא מקבל נגיעות. שחקן שכל קבוצה צריכה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/10/12
  4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה אתכם, אבל איך נראה שחקן 'טיפוסי' שמצטיין בלקחת ריבאונדים?

מבחינתי ההפתעה של המחזור הראשון הגיע במשחק בסיינה שם ניצחה אלבא ברלין. סיינה שבמשך שנים ניצחה כמעט כל קבוצת צמרת בביתה מפסידה דווקא נגד קבוצה גרמנית שלא נחשבת לארייה אמיתית. אין לי כרגע מושג מה המשחק אומר על הקבוצות, אבל על הנייר הדבר יעזור מאד למכבי...

סופו? WTF?
    19 דקות, 23 נק', 9-9 מהשדה וקליעות עונשין באחוז מצוין בשבילו (5-7). מה אכל הבחור אתמול?
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

6. Ricky van Wolfswinkel Member

אותו דבר כמו שהיה בימים שלו במכבי והם שחקו מול קבוצה סנטר חלש (באראץ', טומיץ').
    היום אלה היו בגיץ' וסלוטר שהם בכלל לא שחקנים לרמה הזאת ושניהם לא הצליחו לעצור את סופו שקלע 9/9 מהשתיים ו-5/7 בעונשין.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני חושב שסופו סנטר נהדר, אבל יש משהו במה שריקי אומר ומול סנטרים קצת יותר טובים הוא תמיד היה מתקשה. ללא קשר לאתמול הייתי שמח אם הוא היה נשאר אבל אני מקווה שתומאס ייתן את התפוקה שסופו נתן בשנה הראשונה.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאי אפשר להשוות בין השניים. סופו ממש סנטר (עם הרבה בשר), תומאס יכול לשחק בשלושת התפקידים בקו הקדמי. משום מה אני מרגיש שדווקא נוכל לעשות השוואה בין שרמאדיני לסופו. שניהם לא בדיוק טובים בהגנה. בהתקפה אנחנו נראה איך הגאורגי יתפתח. בעיניי את תומאס אפשר הרבה יותר להשוות עם הנדריקס.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

במשחק מוקדם מהערב בבית שלנו, מלאגה רושמת ניצחון חוץ בפולין על פרוקום 77-75.

10. LIVERPOOL87 Member

והיא עושה זאת בתצוגת כדורסל מאוד לא מרשימה, צפיתי במשחק, פרוקום פשוט נתנה למלאגה את המשחק וזאת לא ידעה לנצל ולברוח.
    היום משחק בית ראשון, סיינה לא בכושר טוב, צריך היום לנצח ובמידה ופותחים פער במחצית, לא לתת להם לחזור, הקבוצה חייבת לגלות דורסנות כדי לאיים באמת בשלב הבא.
    לפי בלאט סמית ישחק מספר דקות לא ידוע, מדלי כנראה שלא בגלל הפציעה בברך.

הגיע הזמן לדרוס :aaa021:

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

* מכבי ת"א לא הפסידה משחק פתיחה ביד אליהו מאז 1998.
    * המאזן בינינו עומד על 1-10 לצהובים

אפשר להיות אופטימים מתמיד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

אני מקווה באמת לראות היום קצת את סמית', לפחות לכמה דקות, ךהערכתי אולי השחקן החשוב ביותר שלנו וחשוב שהוא יכנס בהדרגה לכושר. מבחינת החמישייה, הייתי רוצה היום לראות את אוחיון, לוגאן, לנדסברג, אליהו ותומאס, זו יכולה להיות חמישייה שתרוץ יפה בהתחלה במיוחד במשחק בית ראשון שכולם נמרצים והקהל רוצה שואו. מצד אחד רצוי לתת להיקמן אולי לפתוח לצד יוגב כדי שיקבל עוד קצת ביטחון, מצד שני לוגאן בכושר אדיר וחבל לפספס את זה. בכל מקרה אני סומך על יוגב כרכז ראשון לפני השניים האלו. אני מקווה לראות מתומאס את ההמשך הישיר להשתלבות המצויינת שלנו, הוא שחקן שיכול בקלות להפוך לאהוב הקהל עם החסימות והדאנקים שלו.

12. skyday20 Member

המחירים למשחקי יורוליג המוקדמים האלה, לא גבוהים מדי בשביל הקהל?
    למשל יריבה לא מעניינת כמו 'פרוקום גדיניה' הכרטיס במקום הכי פחות טוב עולה 350,
    זה לא הופעה של רד הוט צ'ילי פפרס, בסך הכל משחק בשלב מוקדם, מול פרוקום גדיניה',
    יותר מדי לדעתי.

למשחק של מאלאגה מול סיינה, אפשר לקנות כרטיס ב14 יורו.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/12
  13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני כבר הבעתי את דעתי בנושא בפירוט מול הנהלת המועדון.

14. אלי מתחן Member

ביקוש והיצע. יש יותר אנשים שרוצים ללכת למשחק ממקומות באולם, למועדון אין סיבה להוריד את המחירים.

15. LIVERPOOL87 Member

סיבה פשוטה שאין כמעט כרטיסים, כרטיסים למשחק של מכבי באופן חד פעמי לעולם לא קונים דרך הקבוצה, ביד 2 אתה יכול למצוא במחיר של 350 שני כרטיסים נגד סיינה, אני מאמין שנגד סופוט יהיה ניתן למצוא גם בזול יותר.

אין מה לעשות ידידי, בשביל להגיע לתקציב כזה יש צורך למכור את כל המנויים ולהשאיר מעט כרטיסים ביוקר, ככה קבוצה שפויה מתנהלת, אם לא רוצים להגיע למצב של יריבתנו סיינה או אם אתה מדבר על מלאגה שאולי מוכרת כרטיסים בזול אבל לא מצליחה למלא את האולם שלה.