יורוליג 2011/12 - פאו גוברת על מכבי אחרי דרמה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏20/10/11.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

וואו, מחזור 2 וכבר הפתעה מדהימה - הקבוצה הנוצצת של אפס איסטנבול מפסידה 80:79 בבית לשרלואה. 21 נק' של איליאסובה לא הספיקו.

ניצחונות קלים בבית B לפנאתנייקוס האלופה ולצסק"א המתחזקת (עוד משחק גדול לצמד קרסטיץ' וAK)

2. shlomydavid מנהלים

3. shlomydavid מנהלים

4. shlomydavid מנהלים

http://img855.imageshack.us/img855/3105/95e.Xxx

http://img228.imageshack.us/img228/1489/42119068.Xxx
    משחקי המחזור השלישי

* יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה.

רביעי ביורוליג - איבקוביץ' ואיבנוביץ' נפגשים (מתוך וואלה).

פליפה רייס: "אנו יודעים שלא יהיה קל לנצח בתל אביב"..

* המשחק בין מילאנו לאפס איסטנבול יועבר מחר בשידור ישיר בספורט 5+ LIVE.

5. shlomydavid מנהלים

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

משחק מצויין של הצהובים, הטוב העונה וניצחון 88-82 על ריאל מדריד. רודי פרננדס שחקן שחקן למרות שנעלם בחצי השני וגם קרול עם שלשות מטורפות. דווקא איבאקה לא עשה יותר מדי נזקים ומכבי עם רבע שלישי מטורף לא נתנה לריאל להתקרב. ג'ורדן פארמאר עם הופעה נפלאה, כאשר סופו, בלו וסמית' מצטרפים גם הם. פאפא היה חלש, אבל יוגב סוף סוף מגדל ביצים ונותן יופי של רבע שלישי למרות שהוא עדיין חייב לעבוש על הקליעה שלו וגם יותר מדי לייאפים פשוטים שהוא מחטיא. ריאל קבוצה מצויינת, אבל מכבי מראה שיש לה קבוצה טובה השנה שרק תלך ותשתפר.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה לי קצת קשה לעקוב אחרי מה שקרה ביד, אבל הניצחון מדבר בעד עצמו. נהיה חזירים אם נהיה קצת עצובים על ההפרש? כמו נגד פרטיזן מכבי לא סיימה טוב את המשחק ורק בגומלין נדע אם ההפרש מספיק. כרגע זה לא משנה, מכבי ניצחה וסתמה כמה פיות (ראיתי כותרת של ערן סלע וכבר היה לי מספיק).

סוף סוף קיבלנו את פארמר שרצינו. גם היה טוב לראות שסופו לא הסתבך בעבירות. בסיכומו של דבר אנחנו בפתיחת העונה ולא צריך כרגע יותר מדי לדרוש. ניצחנו קבוצה חזקה מאד ושיחקנו בהחלט טוב. בוא לא אהיה חזיר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מעולה של מכבי, ומי יודע - אולי היום היה נקודת המפנה שלנו ביחס לעונה. הקבוצה התחילה להזכיר את הקבוצה של העונה שעברה עם הגנת ברזל והתקפות מהירות ל-2 (וגם 50% מהקו). סופו היה אדיר ולולא סכנת העבירות שריחפה מעליו ברבעים האחרונים הוא היה בקלות מוחץ את הספרדים. פארמר, כמובן, מראה לנו מה הוא שווה.

9. Ian Wright Member

לא יודע אם זו דווקא ההגנה החזקה של מכבי היום(שבהחלט מגיע לה הרבה קרדיט), אלא דווקא יותר ניהול המשחק הלקוי של מאמן ריאל מדריד לאורך כל המשחק. הבלאנקוס ניסו בכוח לזרוק מבחוץ, בעיקר בדקות האחרונות עם הרבה זריקות לא מחוייבות למציאות ללא שום תרגיל מתוכנן. נכון שיש להם קלעים נהדרים, אבל יש להם גם קו קדמי מצוין, לא הבנתי למה לא הכניסו לגבוהים האיכותיים שלהם הרבה יותר כדורים לאורך כל המשחק, בעיקר בדקות האחרונות כאשר לסופו ולהנדריקס היו ארבע עבירות כל אחד.

לגבי הקצב? אני חושב שלמכבי התאים מאוד משחק הריצה של ריאל מדריד. בסופו של דבר ראינו פה run and gun ומכבי פשוט קלעו באחוזים טובים יותר.

בכל מקרה, היה משחק ברמה גבוהה מאוד לפרקים, בוודאי אם חושבים על כך שאנחנו רק בתחילת חודש נובמבר. מצד שני, מי שמרים את כל הרמה של היורוליג והעניין בה בצורה משמעותית הם ללא ספק שחקני האן.בי.איי. מה יקרה כאשר השביתה תיגמר? אני חושב שתהיה פה קריסה משמעותית לכל המפעל הזה מכל בחינה אפשרית. הסובלים העיקריים יהיו כמובן אנחנו - הצופים.

המצטיינים שלי במכבי היום: פארמר במשחק הטוב ביותר שלו מאז שהגיע למכבי עם הרבה חדירות מצוינות גם בימין וגם בשמאל, סופו שהיה מאוד מפוקס ורעב(כנראה גם שבר את הפרקט בדרך), סמית' שנראה היום שחקן יותר מגוון מאשר זה שראינו בתחילת העונה(למרות שהיו שם מספר זריקות מצידו שממש לא אהבתי במתפרצות), דיוויד בלו שממשיך לירות (כמעט) מכל מקום וכמובן יוגב אוחיון שנתן רבע שלישי אדיר ולאחר מכן המשיך לתרום בהגנה אבל דיי חזר לעצמו מבחינה התקפית עם החטאות מתחת לסל ומהעונשין(כמו כל מכבי היום).

10. nadav dashti Member

מכבי הראתה עליונות כל המשחק והובילה כל הערב ובשום שלב של המשחק לא היה נראה שריאל הולכת לנצח, אם כבר מדברים על ההפרש אז זה פספוס מבחינתם כי בדק לא מעטות זה היה דו ספרתי, אבל כמו שאמרו לא צריך להיות חזירים, גם אם בגלל זה מכבי תסיים שנייה למדנו שבשלבים האלה מספיק לעלות ובטופ סיקס טים זה בית חדש והכל יכול להיות ומה שהיה לפני לא משנה.
    פארמר הראה היום את מה שהוא יודע ולמה הביאו אותו, פשוט רכז מצויין ואלמלא החטיפה בסוף המשחק יכל ללכת גם לכיוון אחר, אבל אחרי הכל זה גם היה מאיבוד שלו אז זה מתקזז.
    ניצחונות בהיכל זה משהוא שבמכבי ראו סוג של באנקר. פיני גרשון תמיד אמר שהוא קונה כל משחק יורוליג בחוץ לנצח בנקודה, קל וחומר בבית הזה.
    עוד מילה על סופו, ביוון תמיד אמרו שהוא עצלן, שהוא לא עובד קשה, היום אי אפשר להגיד את זה עליו, פשוט ההפך, מעורר השראה היה לראות אותו יורד לכדורים אבודים ואני זוכר אותו עושה את זה במשחקים בעבר, חוץ מזה זה באירופה חסרים שחקנים בגודל שלו ובכלל מעטים כאלה בעולם, הרוב מוצאים את עצמם בNBA.

11. shlomydavid מנהלים

12. samoel Member

טוב, אני לא יכול להגיד הרבה על מכבי העונה כי מה שאני ניזון ממנו הוא בעיקר הפרשנות, והתוצאות. אז אני אתעסק במסביב.

חשוב לי להבהיר שכרגע פילזן נמצאת במקום הכי טוב בבית עם זה שהפסידה משחק בית. יש להם שני נצחונות חוץ(בפרטיזן ובמילאנו - שם מכבי הפסידו) ואני מאמין שגם ינצחו את שרלואה ויחזירו את הפסד הבית. מה שהופך את חמישי הבא לקריטי אם רוצים לכוון למקום השני בכוחות עצמנו, לבטח אם מדובר על המקום הראשון.אומרים שפילזן זה יום עסל יום בסל בגלל התוצאות אבל ברור שהם קבוצ חזקה ביותר עם שחקני אן בי איי(שוב), לדעתי הם וריאל ינזקו הכי הרבה במידה והשחקנים שלהם יחזרו. לכן זה יכול להיות מפתח חשוב גם אם יהיה הפרש נמוך. בהתחשב בעובדה שהפסדנו כבר במילאנו המשחק בחמישי הופך להיות קריטי ביותר לדעתי.

13. shlomydavid מנהלים

14. shlomydavid מנהלים

http://img855.imageshack.us/img855/3105/95e.Xxx

http://img507.imageshack.us/img507/1489/42119068.Xxx
    משחקי המחזור הרביעי

* יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה.

רביעי ביורוליג - המבחן החשוב של אולימפיאקוס (מתוך וואלה).

איום טורקי על תל אביב - אוהד גרינוולד מנתח את היריבה של מכבי ת"א (מתוך וואלה)..

* המשחק בין פנאתינייקוס לצסק"א מוסקבה יועבר מחר בשידור ישיר בספורט 5+ LIVE.

15. shlomydavid מנהלים