יורוליג 2010/11

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏18/10/10.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שלל מחמאות לעידן היקר שהשקיע מזמנו להוציא לאור פרוייקט איכותי. לנו נשאר רק להנות.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

לדבר אחר, גרשון שוב יהיה "המבקר" של דיויד בלאט
    פעם זה היה אחרי שעזב את מכבי ובלאט אימן, אז ידע גרשון להעביר ביקורת ולא כזאת לגיטימית בהרבה מהמקרים בחדשות הספורט. עכשיו פיני חושב אפילו יותר צהוב, אולי כדי להיות אפילו יותר חריף בדבריו.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט כל הכבוד, אני בספק אם יש פורומים שמתעסקים בכדורסל שהגיעו לרמה גבוהה כזאת של סיקור לליגה, פשוט להוריד את הכובע ולגמוע הכל בשקיקה... כל הכבוד.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מדהים, שאפו ענק על ההשקעה המטורפת!! נהנתי לקרוא וכל הכבוד!!

4. Ajax Amsterdam Member

כל הכבוד על ההשקעה הסיקור הכי טוב ברשת נהנתי לקרוא :aaa025:

5. yocki land Member

מילאנו פותחת טוב מובילה על צסק"א בחוץ עכשיו זה 16 אבל זה היה עשרים!. נראה אם צסק"א עוד יכולה לחזור. ולחשוב שרציתי לכתוב עכשיו על זה שהיא הקבוצה היציבה ביותר באירופה בעשור האחרון ומבחינתי קבוצת העשור באירופה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מישהו מוכן לומר לי למה הקבוצה החובבנית בצהוב משחקת בויטוריה במקום מכבי?!?!?!? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני סגרתי את הטלוויזיה...אני לא מוכן לראות את השטויות ביציע (הגיע הזמן שיול"ב יעשו משהו נגד אנשים שמכניסים פוליטיקה לעולם הספורט) ובעיקר על הפרקט. בסה"כ מה אפשר ללמוד ממשחק אחד? שמכבי לא מוכנה לשום דבר. הדבר שאולי הכי הרבה חששתי זה שאין לנו שום מחליף רציני לסופו. מכבי לקחה איתו סיכון ענקי, אבל בלי מחליף ראוי חבל על הזמן. יניב גרין לא אמור להיות האיש הזה.

ברור שאנחנו לא צריכים להכנס לפאניקה, אבל בנתיים זה נראה רע, רע מאד.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עידן! שאפו שאפו ועוד פעם שאפו :aaa8:

לגבי מכבי, מה נגיד ומה נאמר, מתברר שמה שראינו מול י"ם שבוע שעבר לא היה מקרי, מדובר נכון לעכשיו בקבוצה טובה לליגה הישראלית ובינונית להחריד לאירופה.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

39 דקות של גארבג' טיים, לניסיון קאמבק ברבע הרביעי אין שום משמעות, ממש לא מרשים אף אחד. לוגן נח, קאחה לבוראל ידעה שהניצחון אצלה בכיס, רבע לפרוטוקול שאף אחד לא יזכור. לבלאט יש הרבה עבודה.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תודה לירן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx נהניתי מכל דקה בהכנה וגם למדתי הרבה.

שי, מה אני אגיד לך, חשבתי הרבה על לסגור את הטלוויזיה, מצפונית אני פשוט לא מסוגל. גועל נפש שכל ביקור בויטוריה ישנם את החלאות האלו עם דגלי פלשתין (שיתעסקו במחתרת הבסקית) אבל אני ממש לא מצפה מיול"ב לעשות משהו, בטח לא מול קבוצה ספרדית. נראנו רע, למרות הצימצום המדהים בסיום, ולמרות שכולם ל אהיו טובים, אני עוד פעם חוזר ואומר שלטעמי הבעיה הראשונה במכבי זה העדר רכז. מאז ימי שאראס אין לנו רכז נורמלי (ולא וויזנייבסקי לא מספיק לטעמי), אלא יש לנו סקוררים שחושבים על איך להכנס עם הראש בקיר (סולומון, ביינום, פארגו, פרקינס, ארויו) ולרוב ככה המשחק נראה. כשהגארדים שלך גם ללא קליעה יציבה בשיט, מפיגור 10 אתה נופל לפיגור 20 ואני מקווה שאני יאכל הרבה כובעים אבל יש לי הרושם שנפלנו חזק עם הצמד פרקינס-פארגו. לליגה הם יספיקו, באירופה זה לא ייראה טוב. זה לא אומר שעם שאראס היינו מנצחים, אבל מתי במכבי ייעשו שיעורי בית ויבינו מה שכל אוהד ממוצע עם קצת הבנה מבין?

11. yocki land Member

אם הייתי אוהד מכבי בכלל לא הייתי מתלהב מהצמצום הזה כי זה היה גארבג' טיים וגם אחרי שכאילו צמצמתם לא ידעתם לממש את זה.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אף אחד לא מתלהב, ברור שזה לא נראה טוב. מצד שני אני מציע לכולם לקחת את ההפסד הזה בפרופורציות במחזור שבו צסק"א מפסידה בבית למילאנו.....

13. samoel Member

לעזאזל עם זה.

בשביל מה אני מחכה לימי חמישי, בשביל לראות את הבדיחה הזאת? מאימפריה הפכנו לקבוצה בינונית לגמרי. לפני שעשיתי את המנוי עם אבא שלי(או שזה היה קצת אחרי) הוא אמר שמדובר בקבוצה החלשה של מכבי בשנים האחרונות. ניסיתי לתלות בביג סופו, להאמין שפרקינס שייך לרמות האלו, ושאידסון יעשה את מה שציפו ממנו בשנה שעברה. גורנישט!

ושימו לב שהצמצום נבע מזה שטל בורשטיין שיחק רכז. עם אידסון כמנהל משחק, אז כמו שעידן אמר, מי שלא הבין עדיין שלא תבוא הישועה מהשכונה של פרקינס ופארגו(מסכן משחק ראשון שלו, אבל מה לעשות שאתה לא ברמה אתה לא ברמה) אז שיסתכל על ההתקפה, פרקינס עוד מנסה בהגנה. אל תשכחו את העייפות של שחקני לבורל שלבטח תרמה, למען האמת אם היינו משכילים להישאר במשחק במשך שלושה רבעים אין לי ספק שהיינו מנצחים.

מלבד כך אני לא בטוח שזה קשור להגנה אבל הצורה שהם תיווחו שלשות אתמול בייחוד ברבע הראשון לא השאירה לנו סיכוי, מילא היינו עונים בהתקפה ומקווים שזה יסתדר מתישהו אבל עם כמה שהשלושת היו חופשיות עדיין האחוזים היו עוד יותר מדהימים. כל קבוצה שרואה צהוב בעניים האחוזים שלה עולים משהו מדהים. זה קרה בדיוק אותו דבר שנה שעברה אחרי שטלטוביץ' פירק אותנו הוא ירד לאיזה 1-9 במשחק שאחרי.

אגב, עוד משהו.
    עידן אין לי ספק שלליגה פארגו-פרקינס זה מספיק, השאלה אם לפיינל פור בליגה זה יספיק, ופה אנחנו בבעיה.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תשמע, בגדול ברור שפרקינס פארגו חייב להספיק לליגה, סה"כ מדובר בשניים מהשחקנים המצטיינים בישראל ששיחקו עם קבוצות שהן לא מכבי. הבעיה שקודם כל הם צריכים להפנים שמה שציפו מהם בחיפה וגליל, זה לא מה שמצפים מהם במכבי. הנקודות של שניהם חשובות, אבל לא יותר מלהכניס את שאר השחקנים קודם למשחק או לקבל החלטות טובות בהתקפה, שלא יהפכו לפאסט ברייקים מטורפים כמו אתמול. האמת, אחרי סולומון וביינום כבר התייאשתי מההנהלה שפשוט לא לומדת. לא יודע אם שאראס (גם בגיל 34 הוא עולה על שניהם יחד), אבל מה עם ת'רל מקינטייר למשל? אני מאוד מאוכזב שבתפקיד הכי חשוב בקבוצה, אנחנו 5 שנים נופלים איתו.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתקשה עכשיו להגיב היות שאני לא רוצה אחרי משחק אחד לקטול את הקבוצה. אני ראיתי רק את רב המחצית הראשונה, אבל אני באמת נבהלתי ממה שראיתי. מצד אחד ראיתי קבוצה שאמורה היתה להיות עייפה משחקת בצורה חופשייה ומבצעת תרגילים מול קבוצה שנראית בהגנה חלשה להחריד ובהתקפה מתקשה ליתור שתי התקפות רצופות עם סיום תרגיל מוצלח.

אני לא הולך היום להספיד את קניית פארגו, אבל ברב המקרים שמכבי רכשה זר מקבוצה ישראלית יריבה הדבר הסתיים במפח נפש. השיא היה כמובן בעונה שבה אפי בירנבוים החליט לצרף כל זר שבעונה לפני זה בלט מול מכבי.

אותי לפחות מרגיז שהקבוצה לא הצליחה בשום אופן להגיב בצורה ספורטיבית לאווירה הפוליטית שבמגרשים מסויימים פשוט נמאס לי לראות. אני לא רוצה להתחיל בענייני פוליטיקה, אבל אין לי שום הבנה איך ליאור אליהו בכלל לבש את החולצה הבסקית של טאו. קשה לי להאמין שהאנשים שתלו את דגלים פלסטינים באולם, לבשו כפיות או ניסו לפרוץ למגרש תמכו בליאור בשהותו בספרד. לפעמים כשאני רואה את המאורעות האלו אני מקווה שבגומלין אוהדי מכבי יגיבו לפרובוקציות האנטישמיות בצורה דומה. מצדי הם יכולים לתלות דגלי ספרד מאחורי הספסל של טאו עם כתובת ענקית: אין דבר כזה בסקים.

לחזור לעניינים מקצועיים. לדעתי למכבי עדיין חסרה סנטר שיעזור באירופה לסופו. האם הנדריקס הוא האיש שאמור היה למלא את החור הזה? איפה פוט? אין לי דבר נגד גרין, אבל הוא לא יביא אלינו את גביע אירופה. אגב, איפה כדיר?

בוא נקווה שהמשחק הזה היה ארוע חד פעמי, שמדובר במעין הלם קרב. יותר מזה אולי אי אפשר להגיד.