יורוליג 2008/09, צסק"א שוב האלופה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י לירן, ‏8/7/08.

1. samoel Member

אני אחזק את הדברים של דנידין כי הוא הזכיר לי עכשיו משהו.
    שכחתם מי עומד על הקווים של מכבי?
    אפי בירנבויים.

להזכיר לכם מתי הוא החתים את ניילון? אפי מחכה עד ששחקן שהוא מאמין שיהיה מספיק טוב(יותר נכון כוכב) יהיה פנוי לא איכפת לו להתמעמע ומה קורה אצל אחרים הוא בונה קבוצה וזה בדרך שלו. מדברים על קבוצה לרוחב של מכבי? אני סומך על אפי הוא זה שקטל את מכבי על זה לאורך כל העונה, אני בטוח שהקבוצה תהיה מספיק עמוקה, וגם רחבה. לא יודע אם ניתן פייט לכל ה- 6 המשוגעות, אבל המטרה ברורה - הצלבה.

2. piston Member

ג'ייסון וויליאמס הוא רכש מסוכן במידה ויבוא. יש לו ים של כישרון ויצירתיות, אבל הרבה פעמים הוא גורם נזק לקבוצה שלו, ומפזר אותה במקום לרכז אותה.
    אני לא בטוח שזה הרכש הנכון למכבי, לרכז צריך מישהו אחראי שידע מה לעשות בדקות ההכרעה, ולא סתם יפציץ שני מטר מאחורי קו השלוש (מה שלוויליאמס יש נטייה לעשות).

3. JR-Riquelme Member

ווויל סולומון הוא בדיוק ההפך נכון?

4. hod Member

ראשית, אני ממש לא סבור שידידנו וויליאמס יבוא למכבי דווקא מכל אירופה. בימים אלו, כשמפעל הירוקים אצל היוונים והרוסים הולך וגדל - למכבי יש סיכויים אפסיים כמעט. הוא שחקן מעולה, מוסר בחסד.. בדקה הראשונה שיפורסם בה שהוא חתם - סביר להניח מערכת הטלפונים במשרדי מכבי באגף מכירות המנויים - תקרוס טוטאלית.

שנית, מאין לך שהוא גורם נזק לקבוצה לפעמים? וגם אם כן, אני מעדיף אותו על פני הדג (סלומון), המחרב (ביינום) והנקבה (הלפרין). לא רואה ולא חושב שאראה העונה אופציות טובות יותר ממנו לעמדת הרכז.

5. GUTE Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

6. zivmay Member

בקשר להחתמה של וויליאמס, אם הוא יבוא כנראה שמכבי השיגה את מטרתה.
    ההחתמה אחת גדולה זו אשליה, גם אם וויליאמס יבוא מכבי תהיה קבוצה מאוד בינונית השנה, וההנהלה תצא ברווח עצום מכל זה.

כדי שמכבי לא תהיה בינונית, חייבים להביא לפחות 2 גארדים.
    וויליאמס ועוד אחד. מכבי שיחררה שלושה(!) גארדים והביאה אחד (חג'ג ממש לא נחשב לרמה של יורוליג), מכבי חייבת להביא 2 אם היא רוצה להגיע להצלבה לפחות.

7. piston Member

ראשית, לא אמרתי שוויל סולומון הוא הפתרון.

כל מי שראה את הקריירה של ג'ייסון וויליאמס ב NBA יודע שהוא הגיע כאחד הכשרונות הגדולים ביותר, והדרדר לשחקן שאף קבוצה לא ממש רוצה אותו.
    אין ויכוח על הכשרון שלו, אבל יש נעליים יותר חכמות ממנו (ואלו כוללות את סולומון וביינום).
    הוא לא יביא את הכבי לששום מקום ראוי, ובעצם הוא יהווה הימור עצום, ומאד מאד יקר (בין 2 ל 3 מליון דולר).

אם אתה רוצה כבר לקחת הימור עצום, תן את המושכות ליוגב אוחיון.

יוגב הוא שחקן ישראלי, צעיר, אם המון פוטנציאל, יחסית זול, ובעל עתיד מבטיח.

מנגד, ג'ייסון וויליאמס שחקן מבוגר (33), שחזר אחרי עונה בה עבר פציעה מאד קשה, בעל היסטוריה של כשלונות בקבוצות בהן שיחק, והולך לקחת נתח משמעותי מהתקציב, ללא כל ערך מוסף של פיתוח העתיד של הקבוצה.

לא צריך להסתנוור משמות, ולראות את היום כאילו הוא האחרון שלנו.
    את הכסף שחוסכים על וויליאמס אפשר לשמור, וכיתפנה שחקן בעל ערך אמיתי למכבי, לנצל בשביל להביאו.

2 מיליון דולר שחוסכים העונה יוכלו להצטרף לתקציב בעונה הבאה.