יורוליג 2007/8

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏6/9/07.

1. hod Member

יש פה כישרונות, זה לא כמו בעונה שעברה. וכמו שאמר פה קודמי - ברגע שתהיה היררכיה, אם קטש יוכל לעשות אותה - נהיה קבוצה חזקה ומפחידה עד מאד ואני אוריד את הכובע בפני קטש.
    הטלטלה הזו באה לא מוקדם מידי ולא מאוחר מידי, בדיוק בזמן.
    לא במשחק הראשון - כי אז זה היה יוצר תחושה רעה משום שמכבי לא הפסידה במשחקיה הראשונים ביורוליג זה זמן רב.

לא במשחק השלישי (מול פילזן בשבוע הבא) - כי אז זה כבר היה מתחיל להיות מאוחר מידי.

בדיוק מתי שצריך, במשחק השני, מול קבוצה שמורכבת מילדים בני 20, מכבי מובסת עד כדי מוות. לא שאני נהנה מכך, אני אוהד מכבי בעצמי אבל לפי דעתי מכבי הייתה צריכה את הפצצה הזאת כדי להבין שמשהו כאן לא בסדר, משהו כאן חסר.

2. samoel Member

הנה מתחילים לשלם את חוסר הניסיון של קטש.

אני לרגע לא רוצה לזלזל בעודד ואני מת עליו וגדלתי עליו, ואני לא אשכח כמה הערצתי אותו בתקופתו כשחקן ויש משפט אחד שנחקק לי בזכרון גמר גביע(אל תשאלו אותי איזה שנה אני לא זוכר) צ'ורה על הקו משהו כמו 10 שניות לסיום המשחק , ירושלים ומכבי בשיוויון. אני אומר לאבא שלי בהיכל, (ילד בן 7-9 לא סגור על השנה, עוד לפני שעשינו את המנויים היה לנו נוהג ללכת לגמר גביע) זה והלך, ואני שם את הראש שלי על הברך שלו. אני אפילו חושב שבכיתי. הוא אומר לי קום על תדאג צ'ורה יחטיא את השנייה מכבי יקחו ריבאונד ועודד ינצח את המשחק . נחשו מה קרה? בדיוק אותו תסריט שאבא שלי חזה.

עכשיו למה הקדימון הזה, כדי שלא תבקרו אותי על כמה שאני פזיז החלטות, ושאני לא נותן צ'אנס ואיזה אוהד אני לא זוכר לעודד כלום, ולא מאמין שהוא מכביסט וכו'.
    אני רוצה להחזיר אתכם אחורה, אי שם להחתמת קטש, מכבי אמרה אנחנו למאמנים לא משלמים סכומים כאלה . לא 700 לא 800 וגם לא המיליון שפיני מקבל באולימפיאקוס. אנחנו מאמינים בעודד ושיהיה לדיוויד בהצלחה. עכשיו מה הקשר דיוויד? עודד כפי שאמרתי צעיר וחסר ניסייון ותהיו בטוחים שזו לא תיהיה קדנציה אחת על הקווים במכבי, אם היו משלמים את הכסף שהביאו בו את באטיסטה (פחות או יותר הסכום שאותו דיויד דרש) ועודד היה הופך לעוזר מאמן גם היינו מקבלים קבוצה שמזכירה את הימים הגדולים עם שני מוחות, אחד שחושב התקפה ואחד שחושב הגנה והאיזון הוא מושלם. וגם כנראה שלא היינו רואים פה שחקנים שלא מסוגלים לעשות את הבסיס בכדורסל, פייזר, לא הורג אותו עדיין , אבל אני בהחלט מבקר החתמה של מיליון דולר, כשיודעים שיש בעיה כשהו יחד עם ניקו על המגרש.

הקבוצה נבנתה בצלמו של קטש, וקטש הוא אחד שאוהב שלשות(מכבי זורקת המון) קטש הוא אחד שמשחק המון יכולת אישית (ביינום מקבל קרדיט מופרז ותפקיד חשוב מדי, ואומר את זה אולי אחד מאוהדיו הבודדים ביבשת) מכבי לא עושה הגנה (חוץ ממוריס יש מישהו שעושה אה משהו, אה סליחה כן אחד בן 36). מכבי מזכירה את מכבי של עודד באירופה קבוצה של איש אחד (ביינום) ומכבי הזאת לא הגיעה להשגים , אולי נצחונות מכובדים ביד אליהו. עודד יודע את זה. אני רק אומר שיכלו להתקבל החלטות טובות יותר למערכת אבל למכבי יש אגו.

לגבי ההמשך, מכבי תסתדר, כי אני מאמין בעודד ואני מאמין שצביקה לא לחינם הוחתם. אם פייזר לא יתחיל לחשוב הגנה (ועזבו שגם בהתקפה הוא נראה כמעט ולא מחובר ומבסס על יכולת אישית) הוא ילך, מכבי לא תעזיב אותו היא לא תודה בטעות של מיליון דולר, היא תגרום לו לעזוב. לגבי עמדה 3 מכבי קבלה מכה קשה כשבורשטיין נפצע ונעדר לחצי עונה לפחות, אבל מוזר לי שבנו על בורשטיין בעמדה 3 שבכלל הוא הגיע למכבי על תקן 1 בהרצליה, הוסב לעמדת 2 ליד אריאל ושאראס, והוחזר ל-1 בזמן ביינום. יש הטוענים שלמכבי מעולם לא היה 3 ויש צדק גם היום באן בי איי פארקר לא משחק 3 הוא יותר 2. אבל בלות'נטל כפי שנאמר מקבל כרדיט מוגזם ועצום ואפילו כספי יכול לתרום יותר הגנה וראינו את זה כשהוא היה על המגרש את הלחץ, חוץ מזה יש לו חוזה מחייב אז למה לא לחנך את דיויד?

הליטאים מדהימים מאומנים כל כך, ואיזה ניהול של פרייס, אמנם יחסית הוא איבד הרבה לעומת האסיסטים (4 מול2 אס) אבל זה כי הוא מול שארפ, אני לא מבין למה קאמינגס הובא. אם הוא לא מנהל את המשחק(לא צריך רק למסור יש אפשרות גם לנהל לסדר את השחקנים להראות שאתה בעל הבית, אפילו להחזיק את הכדור בעמידה עד שכולם יגיעו לאן שיגיעו תחילת עונה מבינים ,אתם חדשים), ולא מוביל אפילו את הכדור כשוויל על המגרש הוא רק גרם נזק הוא הופך לביינום נוסף וההתקפה נראית ככה , וכשההתקפה לא עובדת מכבי לא עובדת. מכבי השנה תספוג בערך על כל נקודה שלה נקודה מהצד השני. ככה זה שאין הגנה, אבל לסגור לריבאונד?

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צודק,אבל זה בכל זאת עדיין מוקדם לשפוט.
    קאמינגס הובא בשביל להנהיג אבל זה לוקח זמן,גם פייזר צריך זמן להתרגל ובטח ובטח באטיסטה,קצת סבלנות..אנחנו כולה מחזור שני ביורוליג.

חוץ מזה למרות כל האימון הטוב של ריטאס אני בטוח שהם לא יגיעו להישגים השנה,יש להם
    קבוצה נחמדה ולא יותר.

4. דנידין Member

קאמינגס הובא כדי להיות נשק נוסף במערך של קטש. למאמן יש סגנון שהוא אוהב, אבל כנראה שיקח זמן לשחקנים לדעת לבצע אותו (או שיקח זמן לקטש הצעיר ללמוד איך להיות מאמן). זמן יגיד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שמעוניין לקנות כרטיס למשחק של מכבי נגד אפס פילזן היום שיתקשר למספר הבא: 0508259262.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ולראות מה בדיוק? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מכבי ניראית שוב לא טוב, המזל שלה שגם היריבה לא פחות גרועה.
    כל כך הרבה איבודי כדור, התקפות שלא מצליחות, מהלכים לא מתוכננים, ובלי וויציץ כמובן שהכל הולך יותר קשה. באטיסטה ממשיך להציג יכולת לא רעה בכלל, בהחלט זר שיכול לתרום בעתיד למכבי. בלודנטל פשוט לא מעורב במשחק, ומכבי צריכה את הנקודות שלו הערב.

8. אבו Member

משחק דומה למשחק הראשון, שוב הנחישות והקהל ברבע האחרון נותנים למכבי ניצחון

אולי באטיסטה שווה משהו

9. דנידין Member

אף אחד לא ציפה ממכבי בלי ניקולה כקבוצה שעדיין די חדשה לתת איזה תבוסה אתמול.

10. Number 8 Member

אז עדיין אנחנו לא מציגים כדורסל שמצפים מאיתנו ועדיין לא עברו את רף ה-74 נקודות העונה ביורוליג, אך למרות כל זה, השגנו נצחון שני בבית מול יריבה די חזקה ומרשימה, וללא טל בורשטיין והכי חשוב, ניקולה וויצי'ץ.

נכון, לא נראינו הכי טוב על המגרש, אך לפחות אפשר להגיד שאפשר לסמוך על באטיסטה, כפי שעשינו אתמול, והוא החזיר לנו ובגדול. 14 נקודות ב17 דקות במאני טיים, פשוט גדול. הפער הטצמצם בראשותו, וכאשר הוא ירד לספסל, ראו שחלה נסיגה ביכולת של הקבוצה. עכשיו יבואו אותם אנשים ויגידו שאין מה להתלהב, רק משחק ראשון שלו, וכו'. אבל כולם ראו כמה התלהבות ונחישות יש לבאטיסטה לנצח, והוא הראה שיש חיים גם אחרי ניקולה.

הכי חשוב זה שעמדנו במבחן התוצאה. הפנים לשבוע הבא.

11. iverson13 Member

נגד מי מכבי שבוע הבא?

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הערב מכבי משחקת מול מלאגה, כאשר במחצית התוצאה 36:45 לספרדים.
    מכבי נראית רע מאוד. אין כמעט מהלכי משחק מתוכננים, ביינום על כל מהלך טוב עושה שניים לא טובים, פייזר לא שומר, ובכלל מכבי חלשה גם הגנתית וגם התקפית.
    לא ברור מה עודד עשה איתם במהלך אימוני קדם העונה, אך זה נראה רע מאוד. גם קאמינגס שבמכבי בנו עליו להיות זה שיירכז את המשחק, ויהיה זה שיניע את כל ההתקפה, פשוט לא פוגע. אני לא רואה כרגע כיצד מכבי תנצח הערב, אך זאת עדיין מלאגה, קבוצה שהפסידה כבר פעמיים ברציפות בביתה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/11/07
  13. אבו Member

כוסעמק איזה אפסים

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

יש הפסד ויש הפסד, אבל 23 הפרש זאת כבר ממש תבוסה.
    מכבי ממשיכה להראות רע, אין הרכב קבוע וכל זר יותר גרוע מהשני. פייזר לא מספיק לעשות עבירות (ושטויות), ביינום כמו ביינום, שכונתי, גם באטיסטה כבר לא טוב מספיק, קאמינגס נעלם, בלודנטל מחטיא גם זריקות פנויות ובעצם אחרי ערב כזה, מי כן פוגע?
    כספי, השחקן האחרון שבנו עליו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/11/07
  15. samoel Member

אני מתלבט איפה לרשום את ההודעה הזאת, בדיון של מכבי אפשר לראות כאילו חזיתי דברים. תסתכלו מה רשמתי על באטיסטה, בדיוק מה שקרה היום! מביאים עליו שמירה כפולה ---> הראש בקיר, מוכר לנו? כן מעוד 2 שחקנים! אחד טוב נו זה שקוף, והשני תתפלאו קאמינגס, מי הליצן שכינה אותו רכז מהטובים באירופה, אני ממש אשמח לאכל את הכובע, הוא סתם עוד גארד, לא באמת המקדונלד אליו השוו אותו. אחריות, קבלת החלטות, הכנסת שחקנים, אסיסטים = נאדה, אפס ,גורנישט! באמת האכזבה הכי גדולה שלי העונה. אני לא קונה שום תירוץ על כושר ירוד, הוא הרי כיכב במשחקי ההכנה, מה קרה קלע קצת מול הניקס והופס נעלם? בסה"כ אין על מה להתעצבן, כלומר מה אתה מצפה מהרכז של פרטיזן בלגרד?

לא פלא שכספי נראה הכי טוב, כספי הוא מכביסט, כספי הוא אחד שנלחם, השופטים שרקו לו 2 עבירות סתם כי הוא ילד, אבל כל הכבוד לילד כמה קפצתי בשלשה שלו. אני הייתי רוצה לראות אותו יותר, לפחות יותר מאליהו , אתם בטח שואלים מה אני רוצה מאליהו עכשיו, כבר שנה שאני לא מחזיק ממנו, שחקן התקפה נחמד אבל לא יותר הגנה, נו טוב זה אין לכל הקבוצה.

פייזר הורס משחקים, אני באמת שלא מבין את האגו של שמעון מזרחי, באולי 200-300 אלף דולר פחות הוא הביא שחקן לא מוכח שמאז שנבחר במקום ה-4 בדראפט אין לו שום השג, אה ומי היה אמור להיות יותר יקר? אותו אחד שמתכסחים איתו בתקשורת, אדון באסטון.

ועכשיו סליחה על הגזענות, פיני צודק, צריך רכז לבן(למה הוא לא מיישם את זה?) איי שאראס שאראס מתגעגע. בעצם יודעים מה יש כזה ועוד על הספסל המכבי, חבל שהוא פצוע בשתי הברכיים וגם אה, הוא המאמן!

ועכשיו גם למשחק, סקרילו עשה רכבת ומדהים איך הוא מצליח עם השיטה הזאת, רוטציה כל כך ארוכה מונעת היררכיה אבל הוא שולט בשחקנים שלו, נכון הוא מפסיד בליגה וגם באירופה אבל העובדה שהוא היה בשנה שעברה בפיינל פור ולמה? כי יש לו עושה משחק. יש לו מאמן על המגרש, כאבזס, נחמד שלא ידעו ששירי היומולדת הם לו הוא המטיר עוד 21 נקודות לרזומה על מכבי, אלוף עולם! מזל טוב!