יורוליג 2007/8

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏6/9/07.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה נכון שלמכבי יש סגל מלא ובריא?

2. samoel Member

לא בורשטיין כאמור גמר את העונה(ולדעתי גם את הקריירה, הוא לעולם לא יחזור להיות אותו טל שלפני הפציעה הנוכחית, אני בר לא מדבר על טל שלפני הפציעההראשונה), ביינום בספק וגם גארסיה נדמה לי פצוע.

3. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

תוצאות משחקי יום רביעי - 24.10.2007:
    פרוקום סופוט 69 - 88 צסק"א מוסקבה
    ציבונה זאגרב 93 - 85 אפס פילזן
    פנאתינייקוס 86 - 83 לוטומטיקה רומא
    מונטיפסקי סיינה 80 - 52 לובליאנה
    פרטיזן בלגראד 81 - 78 ברצלונה
    וידיויצ'י בולוניה 81 - 75 ז'לגיריס קובנה
    אריס 87 - 83 אוניקאחה מלאגה

יש לא מעט תוצאות מפתיעות (אריס ניצחה את מלאגה, פרטיזן את בארסה), אך בגדול המשחקים של היום [ אתמול למעשה :) ] הסתיימו לא בצורה מפתיעה כ"כ.

4. alan94 Member

הוא בעצמו אמר שלא גמר את העונה..לא חושב שגמר את העונה..ולגבי איך הוא יחזור...אי אפשר לדעת..

תחיזרו אותי לפורום כבר (alan93) :aaaprot:

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שאראס שוב גובר על בודירוגה, אבל לדיויד לא הולך בנתיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/07
  6. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

חוצמזה שבודירוגה פרש בסוף העונה האחרונה, אתה צודק. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    משחקו האחרון ביורוליג היה מול מכבי, במשחק הבתים האחרון, ששוחק ביד-אליהו.

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/07
  7. Dimitar Berbatov Member

אני חושב שהוא התכוון לכך שבודריגה הוא המנהל המקצועי ברומא או משהו בסגנון.

8. samoel Member

ואיזה סטנדינג אוביישן הוא קיבל!

פורסמו רשימת 100 השחקנים ו- 20 המאמנים הגדולים בכל הזמנים מתוכם אפשר לבחור 5 שחקנים ומאמן כדי להשפיע על ההחלטה שתיפול בפיינל פור במדריד מיהם 50 האנשים החשובים בספורט האירופי (במסגרת פרוייקט 50 שנה לכדורסל האירופי)

רשימת 100 השחקנים

רשימת 20 המאמנים

להצבעה באתר היורוליג

לסיקור של וואי נט שמציין עובדות בסיסיות בלבד

אישית הצבעתי למיקי, אנתוני, בודירוגה, פטרוביץ' וניקי גאליס, הייתי מצביע אולי לקורבלן אבל נגמר המקום. כמאמן בחרתי את פיני גרשון.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מישהו מעוניין לקנות כרטיס למשחק של מכבי היום נגד לה-מאן, שיתקשר למספר הבא: 0508259262.

10. Number 8 Member

איזו התרגשות.. הרבה זמן לא התרגשתי מפתיחת עונת יורוליג, ועוד מיום ראשון התחלתי לספור את הימים עד שהגעתי לרגע המיוחל.

למרות הכסף הגדול של היווניות והספרדיות, אני משוכנע שאנחנו יכולים לזכות ביורוליג. אמנם לקבוצות האחרות יש תקציב יותר גדול מאיתנו וסגל שחקנים ברמה הכי גבוהה, אך גם לנו לא חסר. בניגוד לעונה שעברה, מכבי ת"א הסיקה מסקנות ועשתה בקיץ את הדברים הכי נכונים שהיו צריכים להעשות. חיזוק עמדות, שחקני רכש אטרקטיבים, ואפילו כבונוס במשחקי טרום העונה, קיבלנו את יותם הלפרין. בכל עונה אומרים שזאת ה-עונה שלו, ותמיד אוכלים את הכובע. בנתיים, באמת נראה שהלפרין נכנס לנעליים הגדולות והוא יכול לקחת על עצמו אחריות.

בואו נודה בזה, הסיכויים של לה-מאן לנצח הערב, שואפים לאפס. יד אליהו מפוצץ באחד עשר אלף צופים עם המון התרגשות של פתיחת עונה חדשה, זה מוביל לניצחון כמעט בטוח שלנו. אני לא רוצה לזלזל בצרפתים, אך עושה רושם שלה-מאן אחלה יריבה כדי שמכבי תתחיל את העונה החדשה ברגל ימין ותתן לקהל שואו, כפי שהיא יודעת. בקיצור, ניצחון קליל ולהמשיך הלאה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/10/07
  11. Dimitar Berbatov Member

וואו, איזה אופטימי אתה עידן.
    אני בין המפרגנים למכבי על ההתנהלות שלה הקיץ. קטשרף עשו עבודה מצוינת. בניגוד לשנה שעברה עם נבן ספאחיה, במכבי כמעט כל הסגל היה סגור כבר כמה שבועות אחרי שנגמרה העונה. אני מאוד מחזיק מהזרים של מכבי. קאמינגס רכז נהדר, ראיית משחק ויכולת חדירה טובה פנימה. גם מרכוס פייזר, שחקן פיזי מאוד, ריבאונדר, שחקן הגנה טוב וכמובן שחקן התקפה נהדר. לגבי הזרים החדשים: באטיסטה ואלכס גארסיה, לא ראיתי אז אני לא יודע.
    דרך-אגב, שימו לב כמה זרים יש למכבי העונה: ביינום, קאמינגס, אלכס גארסיה, באטיסטה, וויצ'יץ', פייזר, טרנס מוריס ואם נחשיב את בלותנטאל המשתמט זה כבר 8 (!). אם אתם שואלים אותי מכבי הגזימה עם הזרים. קשה לי לראות איך ליאור אליהו הסתדר עם הקו הקדמי שכולל את באטיסטה, וויצ'יץ ,מוריס ופייזר.

בכל מקרה, לעניין, למרות כל הפירגונים אני לא רואה את מכבי מגיע לפיינל פור. פאו הפייבוריטית מספר אחת לזכייה, ואין צורך לפרט (וזה ממש לא רק שאראס), צסק"א החתימה את זיזיץ' הנהדר וביחד עם הסגל של שנה שעברה היא פייבוריטית גדולה, ריאל מדריד עם פאפאדוקולוס והרצון העז לזכות בביתיות תתן פייט, אולימפיאקוס של פיני שתמיד בתמונה וזה עוד בלי להזכיר את שאר הספרדיות.
    יהיה קשה למכבי, קשה מאוד.

12. Gustavo Boccoli Member

פייזר שחקן הגנה טוב? השתגעת! הוא כ''כ לא אוהב הגנה, שזה לא יפה לראות. והכל עניין של רצון, עם גוף כמו שלו אפשר לשמור לא רע ולתפוס עמדה נהדר, גם בהגנה. הבעיה היא שהוא לא ממש מתאמץ שם. אם היה לי את הפוסט אפ של שמעונוביץ' עליו במשחק מול ראשון, היית שם לב כמה שזה מצחיק.

13. XabiAlonso Member

Hala Madrid!

גם בכדורסל!

בדרך הבטוחה לניצחון על פנרבחצ'ה הטורקית!

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

קשה מאוד לשפוט על פי המחצית הראשונה איזו מכבי נראה בהמשך העונה, אך כרגע החוסר תיאום בין השחקנים מאוד בולט. נקודת התורפה הגדולה ביותר היא ההגנה, שסופגת 42 נקודות במחצית מקבוצה שרגילה לקלוע לאורך משחק שלם 80 נקודות. מוריס בהחלט מצויין בהגנה, הבעיה שהוא לא תורם מספיק נקודות בצד ההתקפי, ומלבדו אין אף אחד שטוב בהגנה. פייזר מאכזב מאוד עד כה, הן בהתקפה והן בהגנה. למעשה, לאורך המחצית כולה אלה היו הלפרין וויציץ אשר השאירו את מכבי במשחק, למרות שזה מעט מידי אין לי ספק שבסיומו של המשחק הצהובים הם אלה שיחגגו.

15. אבו Member

לפחות הלפרין נראה סוף סוף כמו שחקן שנראה שיכול לקחת אחריות.