יורוליג 2007/8

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏6/9/07.

1. Dimitar Berbatov Member

פאו נראת מפחידה. שאראס ודיאמנטידיס בקו האחורי, עם ספאנוליס הפנטסטי ועם באטיסט וזיזיץ' מתחת לסלים, בהחלט קבוצה נהדרת.
    אבל תזכרו שיש את צסק"א הנהדרת, אולימפיאקוס של פיני שתתן פייט והספרדיות. למרות שפאו קבוצה על גבול השלמות יהיה לה קשה.
    שאראס בחזרה שלו לאירופה, מודה, כשלתי. כנראה שה-NBA גדול עליו אין סיבה אחרת. המהלך הזה בהחלט טוב ליורוליג, שהשנה יהיה חזק מתמיד.

2. ilya_91 Member

השנה פאו,צסק"א,ריאל,פילזן ואולי מכבי,בעלות הסגל המרשים ביותר.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כבר למדנו רבות שסגל על הנייר לפני שהם משחקים ביחד זה רחוק מלתת לנו איזו תחזית לגבי מה שיהיה בשטח.

4. הפועל קטמון Member

קירילנקו נמצא במשא ומתן כספי עם צסקא

יאללהההה אם קירילנקו יצטרף לצסקא הם יהפכו לפייבוריטים ביורוליג

פאפא AK ולנגדון ביחד איזו קבוצה הולכת להיות ועוד עד עכשיו לא כל כך ספרו אותם

5. SeRgInHo Member

סתם שמועה שמצוצה מהאצבע. קירילנקו יכול לששחק בכל אחת מ-30 קבוצות בליגה הטובה בעולם, למה שהוא יירד 10 רמות ויחתום בצסק"א?

6. הפועל קטמון Member

למה?

כסף. בNBA קירילנקו לא משהו מיוחד אומנם שחקן טוב אפילו טוב מאוד לNBA אבל הוא לא שחקן שקבוצה תשלם עליו יותר מ7 מיליון

וצסקא שיש לה תקציב שמתקרב ל40 מיליון כמעט כמו התקרת שכר בNBA יכולה להציע לו 10-8 מיליון דולר ולסגור עניין

גם היו דיבורים על סטויקוביץ רון ארטסט סטפון מרבורי ועוד.... כמועמדים להגיע לאירופה אבל זה באמת נראה לי רק שמועות.

7. הפועל קטמון Member

הנה רק דיברתי על אפשרות כזאת ואולימיפאקוס מציעה לכריס וובר 12 מיליון דולר!!

משכורת שגם בNBA נחשבת לאחת הגבוהות

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/07
  8. samoel Member

ואני שואל את עצמי מה קרה?

ומאיפה הכסף, פשוט טירוף, אני לא חושב שאפשר להאמין לזה, אבל אם זה נכון וובר גם יחתום,אני לא חושב שהוא יקבל משכורת כזאת באף קבוצה באן בי איי. קטמון אולי תביא לינקים המעידים על כך, תיהיה קצת יותר מבוסס (לא טרחתי לפתוח את וואי נט ו-וואן אני מקווה שאתה יותר אמין)

9. הפועל קטמון Member

בבקשה: http://www.sport5.co.il/Articles/Article.403.25879.html

וזאת ידיעה של ESPN אז זה אמין תאמין לי

ועוד עדכון צסקא הציעה לקירילנקו 7 מיליון יורו לעונה אחת!! זה עוד יותר גבוהה ממה שאול' הציעו לוובר

ועוד הספרדיות לא אמרו את המילה האחרונה(טאו ריאל וברצלונה)

10. Dimitar Berbatov Member

אם אתה לא יודע לקירילנקו יש חוזה ענק ביוטה, ברח לי המספר, אבל מה שבטוח שזה חוזה גדול ממה שצסק"א תציע לו אם בכלל.

11. Gustavo Boccoli Member

קירי מרוויח קרוב ל14 מיליון בעונה, ובמצטבר עד לעונת 2010\2011 זה יוצא 63 מיליון דולר. למרות כל המיסים בNBA והעובדה שמרוויחים שם בברוטו לא תעזור. בכל מקרה צ'סק''א לא יכולים להציע לקירילנקו חוזה בסדר גודל של הNBA, וככה גם הנשיא שלהם אמר.

12. Fabio Junior Member

קירילנקו אמר בראיון שנמאס לו מיוטה והוא מתכוון להשתחרר מהחוזה עתק שלו, שכמו שציינו מגיע לגובה של 63 מיליון דולר.
    כשדיברו על צ'סקא הוא לא פסל את האפשרות לעבור אליה, אבל גם לא פסל לעבור לקבוצה אחרת בNBA. כרגע, הוא עדיין ביוטה.
    בהבדל לשאראס לדוגמא, וובר תמיד היה שחקן הרכב בNBA, ואם הוא יגיע לאולימפיאקוס זה יהיה ענק.... משהו יודע מה עם מצ'ואסקאס? (מקווה שרשמתי את השם נכון, זה הגארד המצוין שפיני הביא בעונה שעברה, ונפצע פציעה קשה בתחילת העונה)

13. Gustavo Boccoli Member

מה זאת אומרת מה איתו? הוא בסדר. במשחקי ההכנה בנתיים הוא משחק, כמובן גם קולע, אני זוכר שקראתי כבר על כמה משחקים שהוא נתן באיזור ה20, ולפעמים גם עבר את ה20 נקודות.

14. samoel Member

נציין שגם היה חלק חשוב מאוד בריצת הפלייאוף של אולימפיאקוס, ונתן תרומה לא מבוטלת בסדרות החצי והגמר ורק הוכיח כמה היה חסר לפיני שבוא נגיד דיי הפסיד את העונה בגלל שמאצ'אס לא שיחק את מרביתה.

15. Fabio Junior Member

וובר הודיע שלא יעבור לאולימפיאקוס, וסביר להניח שגם קירילנקו יישאר העונה ביוטה.
    אתמול קטש אמר באולפן ליגת האלופות שתקציב חלק מהקבוצות ביורוליג גדול פי ארבע מהתקציב של מכבי והשנה יש הרבה יותר תחרות, והוא באמת צודק, מאלגה, ריאל וברצלונה התחזקו משום שהפיינל פור בספרד, פנא הפכה להיות קבוצת כוכבים עם הגעת שאראס, אולימפיאקוס הפכה את כל הסגל וכרגע נראה שהיא התחזקה, צ'סקא מצוינת כמו תמיד, וכמעט שכחתי את טאו ולובליאנה שהביסה את מכבי וירושלים במשחקי טרום העונה. יהיה השנה קשה מאוד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/10/07