יורוליג 2007: פאנאתנייקוס אלופת אירופה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏25/10/06.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שבוע הבא נגד חובנטוד בדאלונה, בבית.

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אופס, שכחתי. עדיין, זה יהיה אותו מבחן עבורם ואסור להם לרדת מהרמה שהם הציגו היום, אפילו שבדאלונה, כרגע לפחות, קבוצה טובה יותר מרומא.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תלוי איך אתה מגדיר מבחן.

אני מגדיר משחק חוץ כמבחן, כי רק אזז נוכל לבחון באמת את מכבי. משחקים בהיכל הם הכרחי ניצחון. אם לא ננצח בהיכל מכבי בכלל לא ראויים להגיע למבחן. אם כל הכבוד לבדאלונה, זו קבוצה שמכבי צריכה להביס, כמו שהיא הייתה צריכה להביס את רומא.

אבל לא נקפוץ מעל לפופיק, הניצחון מספיק בשלב זה.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי המבחן הכי גדול של מכבי תל אביב כרגע הוא מבחן היציבות. קבוצה חדשה שרק הולכת ומתגבשת, צריכה לגלות יציבות, כדי שיבוא הבטחון, היכולת וכן הלאה.
    אולי הפרזתי שקראתי למשחק הבא 'מבחן', אבל הוא 'משחק מפתח' שצריכים לנצח.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק מפתח אין ספק. זאת קבוצה חדשה כל משחק הוא סופר קריטי. יציבות זה דבר שחייב להיבנות ויציבות חייבת לכלול משחקי חוץ, כי כמו שאמרתי משחקי בית זה דבר שאם מכבי לא תנצח, אבוי לה.

הנקודה שלי אם עדיין לא ממש קלטת אותי, שספאחיה לא יסחוט ממני שום מילה טובה עד שאני יראה אותו מצליח להוביל את הקבוצה לנצחונות חוץ.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבירם,התכוונתי לא לזה שהם שחקנים דומים אלא לזה שהם משחקים על אותה עמדה ומן הסתם אם
    ביופורד ישחק ערב אחד למשל 40 דקות אתה יכול לנחש שסימאס לא ישחק יותר מדי ולהיפך.

7. Beitar Member

משחק החוץ הבא של מכבי יהיה מול ציבונה זאגרב (בעוד שבועיים). אני מסכים איתך שמשחקי החוץ יהיו מין מבחנים למכבי: אם היא רוצה לסיים במקומות 2-3 בבית שלה (אני לא מאמין שהיא תסיים ראשונה) ואז היא תהיה דרג ב' כנראה בטופ 16, היא לא תוכל לסמוך על נצחונות בית ונצחונות חוץ על קבוצות קטנות יותר ממנה.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מכבי ת"א חובנטוד בדאלונה

20:50 היכל נוקיה, ת"א

מכבי תל אביב תפגוש הערב את חובנטוד בדאלונה במחזור הרביעי ביורוליג. לאחר שני נצחונות ביתיים, מקוווים במכבי תל אביב לשמור על מאזן ביתי מושלם, מול קבוצה ספרדית בינונית פלוס מחזיקת גביע יורוקאפ, ועם שחקנים בולטים כמו אלמר בנט ודואניאס הענק.

http://www.tzahevet.co.il/cmdb/gallery/large/mang2.Xxx

נבן ספאחיה: "צריך לבוא לנצח ולהמשיך בדרך שלנו. אנחנו יודעים עליהם הכל, התכוננו כמו שצריך. זה אולי המשחק הכי קשה שלנו עד עכשיו, אבל מכבי מוכנה, אני בטוח בשחקנים, ואני מקווה שנמשיך בדרך של הניצחונות."
    ניקולה וויצ'יץ': "משחק קשה ביותר, קבוצה מצוינת, בטוח שתהיה פה אווירה מצוינת כרגיל, אנחנו צריכים את הקהל שלנו, ואנחנו מוכרחים לנצח את המשחק הזה, זה קריטי להמשך הדרך. אני מאמין בקבוצה ומאמין ששננצח."

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

דואניאס לא עזב אותם לטובת בארסה?[אנחנו מדברים על הבחור שיש לו אפרו בכתפיים נכון?]

האמת שהסגל של בדלונה לא מספק יותר מדי שמות מוכרים..
    אלמר בנט הוא השם הכי מוכר אבל הוא לקראת הסוף של הקריירה שלו,רודי פרננדז צעיר עדיין וארטשיבולד
    הוא ממש לא ווציץ'.

נערך לאחרונה ב: ‏16/11/06
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראיתי רק את הרבע האחרון. מכבי שוב קצת פיקששה במשחק שהיה יכול להיגמר ב-40 הפרש אבל הרבע הראשון והמחצית השנייה נותנים סיבה לאופטימיות. ליאור אליהו וניקולה וויצ'יץ' פשוט רמה מעל שאר השחקנים, עושים מה שהם רוצים פשוט ענקיים. כמובן שכל השמחה מופנית לליאור אליהו על כך שאנחנו רואים מה מתפתח ממנו ושהוא עולה על כל הציפיות שהיו ממנו. ביינום במשחק טוב, גם יסאיטיס עם היד האדירה שלו.

חורה לי העניין עם שרון ששון, ראינו בעונה שעברה שיש לבחור הזה מה לתרום ברמות הכי גבוהות וספאחיה בהחלט יכול וצריך לשתף אותו ברוטציה וחבל לי וכואב לי מאוד שששון מתייבש.

שבוע הבא מבחן אמיתי מול נבחרת שאומנם לא מהגדולות ביבשת, ציבונה זאגרב, אבל זה משחק חוץ וזה סיפור אחר.

11. GUTE Member

סוף סוף אפשר לראות שדברים מתחילים להתחבר במכבי. ביינום מתחיל לאט לאט (עוד יש דרך ארוכה) להבין את המשחק באירופה. הוא מתחיל למסור יותר (7 אס').
    וויצ'יץ' ממשיך להיות גאון. לראות אותו משחק כדורסל זו תאווה לעיניים, איך אמר יורם ארבל על רונאלדיניו (כמה שכל יש לאיש) , אז בדיוק אותו דבר לגבי וויצ'יץ'.
    ליאור אליהו פשוט נפלא. לדעתי השחקן הישראלי הטוב ביותר כיום ואם הוא ימשיך ככה הוא עוד יעשה דברים גדולים בכדורסל. כל הכבוד לספאחיה על הקרדיט שהוא נותן.
    מי שדיבר על האנטי ישראליות של מכבי בשנים האחרונות יכול לראות מגמה עולה של ישראלים במכבי. אליהו הלפרין שנמצאים ביחד על המגרש רוב המשחק , גרין שתורם את הדקות שלו ואמנם הם לא במקורם ישראלים אבל גם שארפ וארנולד נחשבים. אני אוהב את מה שאני רואה.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי תל אביב לאט לאט מתחברת וזה מתחיל להראות טוב. ניקולה וויצ'יץ' יצר עמדה חדשה שנראה שרק הוא מסוגל למלא אותה, שלמרות לא מעט חסרונות, הוא נחשב בזכות זה לשחקן הענק שהוא.
    ליאור אליהו ממשיך ביכולת הטובה שלו ולוקח את ההזדמנות שניתנת לו בשתי ידיים, הוא רק צריך להימנע מעברות מיותרות. מי שלא לוקח את ההזדמנות שהוא מקבל הוא יותם הלפרין ואם הוא לא ישכיל לעשות את זה, הוא בסופו של דבר ירד לספסל.
    וויל ביינום הוא מפלצת, תופעת טבע, משהו אל/על (שניהם, רק תבחרו) אנושי שאין לו הסבר. אם הוא רק יפנים את השיטה של נבן ספאחיה ויתרגל לכדורסל האירופאי, מכבי תל אביב תרוויח שחקן מדהים.

חבל לי שרודני ביופורד וואל פליקס לא קיבלו מספיק דקות (אחד מהם לא קיבל בכלל), כמו שחבל לי על שרון ששון.

13. INVISIBLE Member

איזה יופי של משחק.. וויצ'יץ' התותח עם 20 נק' ומשחק ענק ..

ואי אפשר להיתעלם מליאור אליהו עם 14 נק' ומשחק מצויין !
    הרבה זמן לא ראיתי שחקן ישראלי משחק ככה במכבי עם כל כך הרבה השפעה , כנראה הוא למד את זה מקטש כשהו היה בגליל..

ביינום עם משחק טוב רק הוא צריך להירגע טיפה בהתקפות מתפרצות.. הוא לפעמים מתחיל לרוץ בלי לחשוב ומאבד כדורים , חוץ מזה גם לו משחק מצויין... עם כמעט הטבעה מעל שחקן יריב , איזה ניתור יאאלה .

וביופורד , אני מאמין שעוד נראה ממנו המון .

נקווה שזה לא חד פעמי ונמשיך ככה..

14. Spanish Weapon Member

היה מדהים אתמול בהיכל , איזו אווירה , איזה כדורסל , תענוג.
    קודם כל נתחיל בצל"ש לפרצלינה ושות' שהרימו היכל מדהים בקנה מידה אירופאי שפשוט כיף להגיע אליו כל שבועיים מחדש.
    הכניסה למשחק נעשתה חלק , בלי דחיפות , ברוגע, להבדיל אלף הבדלות מהמשחק ברמת גן שלשום.

משחק מצויין של מכבי שברבע השלישי אומנם נרפתה אבל חזרה לעצמה מהר הודות למלך ניקולה שבלעדיו אני לא רואה את מכבי בכלל עולה לטופ 16.
    שמתי לב גם לכשרון בידיים של ריקי רוביו , הגארד בן ה-16 של חובנטוד, בגיל 16 הוא שחקן יותר כשרוני וחכם מהלפרין.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הפסד ראשון לגרשון - 95:77 לאפס פילזן, ובדיוק כך אני רוצה אותו! כל הכבוד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx