יורוליג 2007: פאנאתנייקוס אלופת אירופה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏25/10/06.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מן הסתם שהוא קלע 29 נקודות,גם אם תמיר גודמן היה הולך כל כך הרבה פעמים אל הסל הוא היה קולע
    מעל 20 נקודות וזה עוד בלי ברכה מהרב...

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

רק ברבע האחרון ביינום הלך לבד, וזה כי מכבי הספיקו לעשות את כל התרגלים שיש להם (ומה לעשות, הם לא הספיקו להתכונן להרבה תרגילים בתחילת העונה), לכן זו הוראה מפורשת של מאמן לביינום ללכת לסל. הוא הציל את המשחק למכבי, למרות שהוא באופן טבעי לא הצליח כל התקפה לעשות סל (בלתי אפשרי). בסך הכל מרבית הפעמיים הוא היה בלתי ניתן לעצירה, וגם העדיף למסור למעט ברבע האחרון שהמאמן אמר ללכת עליו (השחקן החם בקבוצה). האחרים פשוט פחדו בדקות הסיום...

ביופורד נראה מאוד לא באופי המתאים למכבי, ועדיין אולי אולי אני שופט לא נכון את השחקן. מכבי לא תשחק ככה כל העונה, וזה באמת לא הוגן שאנחנו שופטים ע"פ משחק אחד (להזכיר גם שפיליקס רק שבוע אחד בלבד בארץ ולא הכיר תרגיל אחד, לכן שיחק דקות בודדות). זה לא הכוח האמיתי של מכבי... עוד חודש נראה את מכבי האמיתית.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביינום עשה את זה כל המשחק,בהארכה וברבע האחרון זה פשוט היה כבר מגעיל,תראה שכל המשחק
    הוא הלך עם הראש בקיר,פשוט ברבע האחרון גם עיוור יכל לראות את זה.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

תאשים את ספאחיה, אלו הוראות שלו. בעיקרון גם את המאמן קשה להאשים, כי עדיין אין תרגילים חוץ מכמה בודדים. ביינום עשה מה שאמרו לו לעשות כל רבע המשחק, ובאחרון אלו היו הוראות מפורשות לפתוח לו את המשחק כדי שיחדור לסל (זה עצוב, וספאחיה אמר שמכבי עוד תשתפר. הכוונה היא שיהיו תרגילים, אז ביינום לא יצתרך לקחת הכל עליו למרות שהיה האיש החם).

5. GUTE Member

אני חושב שהשחקן האחרון שאפשר להאשים במשחק אתמול הוא וויל ביינום. ויל עשה מה שכל המערכת שנקראת מכבי ציפתה ממנו שיעשה. הם ידעו מי זה ויל ביינום והם הביאו אותו בידיעה שאלו היכולות שלו וזה השחקן שהוא. לא הייתה לביינום ברירה אלא לשחק ככה. אף אחד לא לקח מנהיגות אתמול וביינום עשה זאת בדרכו שלו. אתם שואלים איפה הלפרין? אני גם שואל. לא ברור לי מה הוא רוצה לעשות בדיוק בNBA. הוא לא מספיק טוב, הוא איטי והוא מפחד לקחת אחריות. לדעתי כדאי כבר עכשיו לחתוך את רודני ביופורד, הוא פשוט לא מתאים, הוא אמוציונלי מדיי וחושב רק על עצמו. במקום ביופורד הייתי מנסה להביא שחקן ממוצא אירופאי ברמה סבירה. אני לא מבין למה מכבי לא מנסה להביא איזה שחקן יווני סביר שיתן קצת הגנה וישחק כדורסל כמו בספר.
    ליאור אליהו שכבר לפני הגעתו למכבי , ראיתי בו כשחקן הישראלי הטוב ביותר. הוא פשוט נפלא. סוף סוף אנחנו עדים לשחקן ישראלי גבוה ואתלטי. הוא יכול להיות גדול עוד יותר.
    בקיצור, לספאחיה יש עוד המון עבודה. מה שבטוח , יהיה הרבה עניין העונה.

6. burning soil Member

לא נראה לי שאפשר לשנות את אופי המשחק של בינום, הוא שחקן מאוד מוכשר שיכול לעשות
    דברים מדהימים על המגרש אבל למכבי זה לא יספיק.

ביופורד אכן לא נראה קשור, לגבי פליקס, דווקא היו לו תגובות הגנתיות יפות בדקות המעטות
    ששיחק - סקורר הוא לא יהיה, אז שלא יצפו ממנו לקלוע יותר מידי.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כל זה לפי משחק אחד? לפני שמכבי הספיקו לבנות תרגילים? אחרי שפליקס רק שבוע בארץ ועדיין לא ראה יותר מ 2 דקות רצופות מגרש? לא רציני לעשות סיכומים. ספאחיה מאמן גדול, והוא ידע שהתרגלים שהוא עשה עד כה עם השחקנים לא מספיק שוטפים כי לא היה מספיק זמן לתרגל, לכן הוא לקח החלטה שביינום שהיה ביום טוב, יקח את המשחק על הגב שלו. גם במצבים כאלו צריך לדעת להגיב ולמזער את הנזק. אנחנו עוד נראה מכבי אחרת לגמרי.

8. KirkH Member

אם נראה לך שמאמן כמו ספאחיה החליט שוויל ביינום ייקח 24 זריקות במשחק - אתה הוזה.

ויעידו על כך גם העובדה שהדיווחים כמעט מכל טיים-אוואט של מכבי דיברו על ניסיונות להרגיע את ביינום ובסופו של דבר גם באה החלטה של הצוות המקצועי להוציא לו את הכדור מהיד בכוח (שארפ ניהל את המשחק בשתי הדקות האחרונות של הזמן החוקי וברוב הדקות של ההארכה).

הדקות הטובות ביותר של מכבי אתמול היו הדקות האנמיות ביותר של ווילי ביינום (רבע ראשון).

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

משום מה לא ראיתי אותו מוריד אותו לספסל כמו שהוא עשה עם ביופורד. זה היה נראה מאוד מתוכנן שהכדור יהיה דווקא ביידים של ביינום, כי להכניס כדורים למטה לגבוהים משום מה הפסיק לעבוד, לכן האילתור הזמני של ספאחיה (עד שהוא יספיק להריץ כמה אימונים ותרגילים בשבועות הקרובים) התברר דווקא כמוצלח, וזאת למרות שזה לחלוטין לא כדורסל. נאמר כבר שעוד נראה מכבי אחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/06
  10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הנה הסיבה שספאחיה נתן את הכדור לביינום בדקות המכריעות, והסיבה שבכלל מכבי כל כך רצו אותו: כאן

11. ERS Member

...

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/06
  12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רק חבל שבדקות האחרונות בהיכל ראינו רק פאדיחות ממנו.... מזל שארנולד היה שם כדי להציל ולתקן את הטעויות שלו.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אלו לא היו טעויות שלו אלא של המאמן שלו. הוא קיבל את ההוראה להמשיך ללכת לסל כי ההגנה של מלגה לא הצליחו להתמודד איתו, ומלגה בדיוק באותו זמן התחילו לצופף את מרכז המגרש כדי לא לאפשר לו לחדור לסל (כך ארנולד נשאר פנוי).

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא ידעתי איפה לדחוף את זה, אבל אני בחגיגה פרטית אחרי הפסד נוסף של גרשון לאוברדוביץ' בדרבי 74-73. התוצאה ההגנתית במגרש האדום רק מוכיחה מי שלט בקצב, וכמובן שפיני לא אוהב משחקים שנגמרים על 70 נקודות.

אאאאלללללללההההההההה :aaarse:

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/06
  15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת? לפי מה שראיתי בתקציר, אלה השחקנים שלו שאיבדו בשלומיאליות יתרון של 6 נקודות 50 שניות לסיום. וגם בהתקפה המכרעת, לא היו מסוגלים לבצע עברה ולמנוע סל.
    אני לא ראיתי את כל המשחק, אבל לפי התקציר, אולימפיאקוס נשדדה.